Şimdi Ara

PNQ Quadro 4000 Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar PNY Quadro 4000 Ekran kartım var '' AutoCAD ''de çizim yapıyorum fakat kartı aldım alalı bır verım alamadım herhangi bir ayar yapılması mı gerekiyor bilen biri varmı yardımlarınızı bekliyorum

Teşekkürler

• bocekgrafik hocam size yardımcı olabilir diye düşünüyorum
  • Ben grafikerim. Autocad'le hiç işim olmadığı için bu konuda benim bilgim yok ama bilgili olacak kişileri davet edelim. Onlar gerekeni yazarlar.
  • Autocad de verim alamamak ne demek anlamadım. Eğer o kartı Autocad için almışsanız zaten hata yapmışsınız demektir standart bir kart ile hadi abartalım Quadro 600 ile autocad sorunsuz kullanılır.
    Quadro kartların tasarımcılara en çok faydasının dokunduğu nokta esasında directX ile geğil Opengl ile çalışıp grafiksel hızlandırmaya yaramaları, yani 3D çizimlerde oyun kartlarına nazaran daha rahat kullanım kolaylığı sunmaları. Siz verim konusunu biraz açın bende merak ettim şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurYenigun

Selam arkadaşlar PNY Quadro 4000 Ekran kartım var '' AutoCAD ''de çizim yapıyorum fakat kartı aldım alalı bır verım alamadım herhangi bir ayar yapılması mı gerekiyor bilen biri varmı yardımlarınızı bekliyorum

Teşekkürler

Performans sürücülerini yükledin mi?

Bende anlamıyorum bu verim alamama olayını. Şimdiye kadar çok duydum. Millet bu kartlarla film yapıyor. Siz autocad le ve bazı arkadaşlar 3-5 milyon poligonlu max sahneleriyle verim alamıyor. Bence sorunu Nvidia ya bildirin. Bu konuda hızlı geri dönüşleri olduğunu duymuştum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagataykoroglu -- 22 Mayıs 2013; 18:26:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurYenigun

Selam arkadaşlar PNY Quadro 4000 Ekran kartım var '' AutoCAD ''de çizim yapıyorum fakat kartı aldım alalı bır verım alamadım herhangi bir ayar yapılması mı gerekiyor bilen biri varmı yardımlarınızı bekliyorum

Teşekkürler

Performans alamıyorum derken neyi kastettiğinizi açıklarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz. Elinizdeki ekran kartı Autocad için oldukça yeterli hatta fazla bir ekran kartı. Çok milyonlu çizgiler ile çalışmadığınızı düşünerekten söylüyorum bunu. Ancak sistem bileşenlerinizi yazabilirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz. Bu arada Autocad için çok gerekmesede Performance driverleri gerekli olabilir. Onları da ŞU adresten indirebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

Autocad de verim alamamak ne demek anlamadım. Eğer o kartı Autocad için almışsanız zaten hata yapmışsınız demektir standart bir kart ile hadi abartalım Quadro 600 ile autocad sorunsuz kullanılır.
    Quadro kartların tasarımcılara en çok faydasının dokunduğu nokta esasında directX ile geğil Opengl ile çalışıp grafiksel hızlandırmaya yaramaları, yani 3D çizimlerde oyun kartlarına nazaran daha rahat kullanım kolaylığı sunmaları. Siz verim konusunu biraz açın bende merak ettim şimdi.

Şuanda mimar arkadaşım yanımda değil ama söylediğine göre bir oyun için üretilmiş bir kartla daha hızlı render aldıgını belirtti bana
  • oyun için üretilmiş ekran kartla daha hızlı render alması NVİDA Quadroya göre imkansız sizin kartta problem vardır. Ozaman

quadro tamamiyle render grafik 3d modelleme işleri için üretilmiş kart ve oyun için kullanılan ekran kartlarını o konuda baya geride bırakır...

ha siz quadro ile oyun felan oynamaya çalışıyorsanız performans alamazsınız....

apple prolarda kullanılan seri üstelik 4000 modeli ilginç.

Apple MAC Pro kullanıcıları için özel versiyonu bulunan Quadro 4000 PCIE, ülkemizdeki Apple kullanıcları tarafından hemen benimsenmiş bir çözüm olarak, çeşitli tasarım atölyelerinde ve medya kuruluşlarında 3d modelleme ve render işlerinde yüksek performans ve başarıyla kullanılmaktadır.
  • Sadece auto cad ve 3ds max kullanıyor arkadaş oyunla işi olmaz söylediğine göre öyle pek anlamıyorum bu kartı almasını ona ben önermiştim internetten okuduklarıma göre olmazsa donanım bilgilerini çıkartıyım size.
  • nvidianın sitesinden güncel driverları sürücüleri ve ek paketleri temiz şekilde tekrar kurup öyle deneyin derim. Prof bir kart

o işi daha düşük model olan 600 serisi bile yapıyor 4000 nin hayli hayli rahat şekilde işlemesi lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.