Şimdi Ara

Pluton'da şok keşif !! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

dine hakaret olayının aynı zamanda kişinin düşüncelerine hakaret olduğunu düşünüyorum çünkü uyuşturucu bağımlısı gibi dinine bağlı olan insanlar var ve inançlarına yapılan hakaret onlara yapılan bir hakaret gibi oluyor.

Ne güzel tarif etmişsin beni teşekkür ederim. Ama çok güvendiğin aklının yanıldığı bir nokta var. Biz inancımıza hakaret edildiğinde kızarız kendimize değil. İnancımıza edilen hakareti kişiselleştirip üzerimize almayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X Files

quote:

dine hakaret olayının aynı zamanda kişinin düşüncelerine hakaret olduğunu düşünüyorum çünkü uyuşturucu bağımlısı gibi dinine bağlı olan insanlar var ve inançlarına yapılan hakaret onlara yapılan bir hakaret gibi oluyor.

Ne güzel tarif etmişsin beni teşekkür ederim. Ama çok güvendiğin aklının yanıldığı bir nokta var. Biz inancımıza hakaret edildiğinde kızarız kendimize değil. İnancımıza edilen hakareti kişiselleştirip üzerimize almayız.

=) bende dediğin gibi düşünüyorum fakat cümlemi eksik kurmuşum. ha bunları yazıyorum ama bende sütten çıkmış ak kaşık değilim çoğu kez hakaretim oldu dini düşünceleri savunanlarla tartışma yaşarken. ama hakaret içeren 1 cümlenin cezasının hapis olması bence çok yanlış. ztn bu ülkede kime ne cezalar veriliyor görüyoruz. tecavüzcüye değil tecavüze uğrayana bile ceza veriliyor gördük zaten geçtiğimiz ay.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.