Şimdi Ara

Plus üyeliği şart mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben online filan oynamıyorum.Sadece kendi başıma playstation özel oyunları oynuyorum.Fifa kariyer modu oynuyorum.

Plus abonelikle verilen oyunlar sadece ödeme yapıldığında senin oluyor.Kiralık oyun gibi.Bana bu saçma geliyor.Mesela ben 3 yıl sonra konsolu elime alsam o verilen oyunları yine para ile açacağım.Ama iyi indirimlerden aldığım 20-30 liraya aldığım oyunlar ömür boyu benim .İster 2 yıl sonra oynarım istersem 10 yıl sonra.Sizce saçma bir sistem değil mi?

• Kardeş Online oyun çıktı Mertlik bozuldu.İşin şakası bir yana Online oyun artik para uzerine kurulmuş bir düzenek gibi.Bende online oynamıyorum.Sinir hastası olmak istemeyen zaten online olayina hic bulaşmaz.Bir defasinda, Ps3 varken denedim.Red dead redemption online oynadım.Oyuna bir girdim kimseyi vuramiyorum😂Adamin elinde altin silah,Parayi basmış gelen geçen fakirleri tokatlıyor. Yani parayi veren düdüğü çalıyor. Ondan sonra yine fifa deneyim dedim bu kez Ps4 de.Rakip herhalde Easportsun bir akrabasiydi.Cizgiden donen toplar direkten dönen toplar ,Tek kale oynadigim maçı 4-0 kaybettim 😂😂😂 İnanin ne yaparsam o gol olmayacakti ..Sanki programlanmış gibi

İşin özü Single player Candır.Online ı oldum olasi sevemedim sevmedim :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asus1981 kullanıcısına yanıt
    Aslında bedava oyun veriyor gibi geliyor.Zaten üyelik için parayı peşin alıyor.Cok çok iyi oyunları zaten hiçbir zaman vermiyorlar.Verdiklerini de bir daha vermedikleri den kaçırdığınız verilen oyunları da almak zorunda kalıyorsunuz.

Bu plus olayı beni hiç sarmadi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.