Şimdi Ara

plexi desen önerileriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar size bir şey danışmak istiyorum.ben kasamın kapağını plexi yaptım ve içine yeşil led ışık döşücem.bana önerebileceğiniz yeşil renge uygun plexsiye çizebileceğim desenler varmı

• Plexi'yi Tam olarak Nasıl yaptın Anlatabilirmisn ?
  • bir resim felan koysaydın keşke
  • düz saydam plexi hiç bişi yapmadım oyle kapağın olçusunde duruo .kasam şuan darmadağın ama yeşil led olcak bunu soyluyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: requenx

düz saydam plexi hiç bişi yapmadım oyle kapağın olçusunde duruo .kasam şuan darmadağın ama yeşil led olcak bunu soyluyım

Plexi Yaptım deyince
  • Bitkisel atık logosu çizdirebilirsin yeşil renge ya da kimyasal logosu vardı
  • --

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlevMaster -- 19 Ocak 2014; 5:39:10 >
  • hocam el becerin varsa ve dremelin varsa kimi yeri çok kimi yeri az işleyerk şu resmi yap

plexi desen önerileriniz

ben oğlumun ismini kazımıştım ve kimi yeri çok kimi yeri az kazımışım bu sayede çok güzel bir efekt çıkmıştı tesadüfen ortaya :)
    Konuhttp://forum.donanimhaber.com/m_44726559/f_//tm.htm#44726559

• quote:

Orijinalden alıntı: cthax

hocam el becerin varsa ve dremelin varsa kimi yeri çok kimi yeri az işleyerk şu resmi yap

plexi desen önerileriniz

ben oğlumun ismini kazımıştım ve kimi yeri çok kimi yeri az kazımışım bu sayede çok güzel bir efekt çıkmıştı tesadüfen ortaya :)
    Konuhttp://forum.donanimhaber.com/m_44726559/f_//tm.htm#44726559

Dostum bu gravürü nasıl yapmayı öneriyorsun merak ettim.
    fon siyah... yani siyah plexi üzerine işliyeceksin..,
    peki yeşil ışık geçişini nasıl sağlıyacaksın siyah plexiden....
    kenarlardaki degrade renk geçişini nasıl yapacaksın....
    bu verdiğin motif plexi motifi olmaz, olsa olsa airbrush çalışması olabilir.
    şeffaf plexi üzerine opak siyah ve transparan yeşil boya çalışarak.

• Pleksiyi nasıl kesicem diyenler lazer markalama yapam yere gidiyonuz resminizi götürüp orada kesiyorlar
  • cthax kullanıcısına yanıt
    Desene çok hos duruyo hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.