Şimdi Ara

Plazma Pionerr veya Panasonic

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
3.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Panasonic 50 PA 500E modeli mi

Pioneer PDP 436 XDE
    Pioneer PDP 506 XDE modeli mi

hangisini tavsiye edersiniz arkadaşlar

• pioneer 506xde şimdiye kadar gördüğüm en güzel plazma. ben samsung kullanıyorum ama plazmada pioneer diğerlerinden sıyrılıyor.
  • kullanmadım ama magazalarda izledim pionner mukemmel otesi geldi bana
  • Bende plazmada Philips öneriyorum.
  • philipps pf9966 Gayet memnunum
  • 260 ekran Samsung 102’ PDP TV, dünyanın plazma teknolojisiyle üretilen en büyük televizyon cihazı. 2000:1 kontrast oranına sahip televizyon, Samsung'un DNIe (Sayısal Doğal Görüntü makinesi) teknolojisiyle donatılmış. DNIe teknolojisi 1000cd/m2 parlaklık oranında 68.7 milyar renk görüntü alınabilmesini sağlıyor. Televizyon aynı zamanda SRS TruSound XT ses sistemiyle sinema salonu kalitesinde ses veriyor.

208 ekran Samsung 82’ TFT-LCD TV, dünyanın likit kristal teknolojisiyle üretilmiş en büyük televizyonu. Likit kristal TV, plazma ekranlı TV'ye göre hem daha az elektrik harcıyor hem de çok daha hafif. 8 mikro saniyelik tepki süresine sahip Samsung 82’ TFT-LCD TV’de, likit kristal televizyonların en büyük problemi olan hızlı kayan görüntülerde netlik kaybı sorunu yaşanmıyor. TV seti 16:9 görüntü oranında 1920X1080 piksel çözünürlüğe sahip.

SAMSUNG PS63P3H
    63''-160cm Ekran Boyutuyla Dünyanın En Büyük Plazma Paneli

Liste Fiyatı : 19.908,47 YTL +KDV
    Havale ile : 18.514,88 YTL +KDV
    KK Tek Ödeme : 18.514,88 YTL +KDV
    12 Taksit : 1.957,67 YTL KDV Dahil

SAMSUNG PS 50P4A
    Duvar kiti + HT/DS100 Ses Sistemi Hediyeli

Liste Fiyatı : 8.050,00 YTL +KDV
    Havale ile : 7.486,50 YTL +KDV
    KK Tek Ödeme : 7.486,50 YTL +KDV
    12 Taksit : 791,58 YTL KDV Dahil

SONY KE-P42XS1 Plazma TV

Liste Fiyatı : 6.905,40 YTL +KDV
    Havale ile : 6.422,02 YTL +KDV
    KK Tek Ödeme : 6.422,02 YTL +KDV
    12 Taksit : 679,03 YTL KDV Dahil

SAMSUNG PS 42S5H
    HD READY

Liste Fiyatı : 5.083,90 YTL +KDV
    Havale ile : 4.728,03 YTL +KDV
    KK Tek Ödeme : 4.728,03 YTL +KDV
    12 Taksit : 499,92 YTL KDV Dahil
    SAMSUNG PS 42D5S
    Dünya'da ilk kez sadece Samsung'da 549 milyar renk
    Liste Fiyatı : 4.236,44 YTL +KDV
    Havale ile : 3.939,89 YTL +KDV
    KK Tek Ödeme : 3.939,89 YTL +KDV
    12 Taksit : 416,58 YTL KDV Dahil

Üsteki açıklamaya ait plazmanın resmi.

Kaynak linki:http://www.yalcinlar.com.tr/prodtype.asp?cookiecheck=yes&PT_ID=99&strPageHistory=cat

• Ben de Lg ye bayıldım bi yerde görmüştüm
  • muhammeda sen naptın sattınmı megayı? birileri arıyodu valla. satacaksan forumu takip et.alıcılar dolanıyor
  • LG'nin görüntüsüne aldanmayın, bazı yerlerde teşhirde hd tv demosu oynatılıyor o yüzden diğer tvlerden daha güzel görüntü gsteriyorlar gibi ama aslında öyle değil arıca şu kanalın logosunun ekranda kalması da ayrı bi husus... Panasonicin şu an sehpa hediyeli 4500ytl civarı bir ürünü var onu tavsiye ederim, teknosalarda görebilirsiniz...
  • bence philipsin gerek plazmada olsun gerek normal televizyonlarda olsun en iyisi olduğuna inanıyorum.

işte bu model varya bu model bunun üzerine plazma tanımam bu pixel plus2 teknolojisi hiçbir firmada yok

Özellikler
    127 Ekran, PIXEL PLUS, Plazma HD Panel,
    100Hz, DNM, DCC, Artı Geniş Ekran,
    Cinema Link ve Tam Çift Ekran
    Marka : PHILIPS
    Model : 50PF9966
    Ekran Boyutu 50" plazma (127 cm)
    Ekran Formatı 16:9 (GENİŞ EKRAN)
    Çözünürlük 1365 x 768p
    Parlaklık 900 cd/m2
    Kontrast Oranı 1000:1
    Görüş Açısı 160 / 160
    TV Standardı ATSC (Digital - SDTV, HDTV),
    NTSC (analog), PAL (analog)
    Audio Çıkış Virtual Dolby Surround, : 2x15 W RMS,
    2 woofers with wOOx and 2 dome tweeters
    Resim İçinde Resim Dual Tuner PIP
    Ölçüler 1275 mm x 98 mm x 880 mm / 58 kg
    Garanti Süresi : 2 YIL
    Kdv dahil : 12.232,97 YTL
    12.232.970.000 TL

• Ben de mağazada dibine girip izledim pioneer en iyileri 16,000YTLlik bi aletti, samsungtan da panasonicten de daha süper görüntüsü vardı
  • yalnız başka forumda pioneer alan arkadaşlar oldu logolardan ve sabit görüntülerden iz kalması sorunu yaşadılar. gerçi bunun için bir müddet düşük kontrastta çalıştırıp sonra yavaş yavaş kontrası artırmadan bahsediyorlardı. ben samsungda böyle bir sorun yaşamadım. yinede 50xde çok özellikli ve kaliteli bir plazma. dlp tv düşünenler samsunga bakabilirler. büyük ekranı daha makul düzeyde bir fiyata ve hd çözünürlükle sahip olabilirler. samsungun dlp tv lerinden biri bu sene eisa ödülü aldı.
  • Panasonic 42 PA 500E
    Panasonic 50 PA 500E
    Pioneer PDP 436 XDE
    Pioneer PDP 506 XDE

Peki bu modelleri kullanan arkadaşlar var mı? Ben Panasonic 50 PA 500E modelini kullanıyorum
    çok memnunum ama çok yakın bir abim kararsız kaldığı için bende araştırma yapıyorum. Kullanan arkadaşlar varsa onların yorumlarını da okumak isterim. Çok teşekkürler. Philips Pixel Plus 2 için de iyi diyorlar onu da kullanan varsa onla ilgili de bilgi almak isterim. En azından burda yazılanlar diğer kararsız kalan arkadaşlar için de iyi olur.

İyi günler
  • ya paranın alabılecegi en iyi plazma nedir arkadaslar?
  • bide philipsmi pioneermi
  • bende önümüzdeki ay Pioneer 436xde alıcam sanırım. Aslında philips in daha yüksek çözünürlük ve aynı contrast oranında ambilight özellikli olanlarıda var ama amfi vs herşey pioneer oldu... Kararsız kaldım...
  • nolcak abi bilgisayarinda mesela anakart asussa ekran kartin dvd romun flndamı asus olcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cheesypoofs -- 29 Kasım 2005, 23:14:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: cheesypoofs

bide philipsmi pioneermi

Plazmayı bulan firma Philips'dir.Onun için Philips.
  • aslında pek çok teknolojiyi ilk bulan firma genelde philips oluyor , ama teknoloji piyasasında varsa yoksa sony ismi , hadi bu topic de sony adı hiç tartışılmadı da mp3 player'lar forumuna da çok geliyorlar ; hiçbir şey bilmeyenler direk en iyisi sony'dir diye atlıyolar , konuyla alakasız ama içimde kalmış döktüm dışarı
  • quote:

Orjinalden alıntı: KillForYou!

quote:

Orjinalden alıntı: cheesypoofs

bide philipsmi pioneermi

Plazmayı bulan firma Philips'dir.Onun için Philips.

bak adamım nasıl biliyıosun işni sen ilk plamazmayı bulan firma philips en yeni teknolojileride philips çıkarıyor ama milletin kafasında varsa yoksa civilcivil arkadaşımızın dediği gibi sony sony nedir bu sony olayı arkadaşlar yeni bir teknoloji çıksa bu teknolojiyi ve bu pazarda yine en iyi sony mi diyeceğiz sonuçta en çok çeşit format ve kaliteli ürünü kim hangi marka piyasaya çıkarıyorsa sonuçta o firma işte marka parayı götürdü demektir yalanmı konuşuyorum arkadaşlar

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.