Şimdi Ara

PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU (5408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Shingo Yabuki Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 17 Misafir - 17 Masaüstü1 Mobil
5 sn
110.482
Cevap
260
Favori
4.045.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
169 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 54065407540854095410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu ekipten çok yerinde yorum beklemeyin beyler zaten 10 sene tek third person shooter oynadılar. Gears halo diye diye geziyorlardı✌️ yarısı haloyu diğer yarısı da gears ı 500 saat oynamıştır. Ondan 30 saatlik oyun oynayanları anlamazlar. Anlayamadıkları şeylere de saldırırlar yerine oturtursun pusuda beklerler helldivers account zorunluluğu gibi bir saçmalık yapsa 5 gün onu konuşurlar çünkü fo Dan önce konuşulacak hiç bir olayları yoktu o nedenle hep eksik arar gariplerim. Üstlerine fazla gitmeyin . Dave the diver zau oynayın stellar bittiyse👍🏻

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aksungur_ kullanıcısına yanıt

aynen öyle kardeşim, valla üzülüyorum adamlar oyunsuzluktan sony ps ile uğraşmayı eğlence alışkanlığı haline getirmişler, pirana sürüsü gibi yemin ediyorum. Ama psn olmayan ülkelerde iade şart. o da karaktersizlik olur varsa öyle bir ülke.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shingo Yabuki

aynen öyle kardeşim, valla üzülüyorum adamlar oyunsuzluktan sony ps ile uğraşmayı eğlence alışkanlığı haline getirmişler, pirana sürüsü gibi yemin ediyorum. Ama psn olmayan ülkelerde iade şart. o da karaktersizlik olur varsa öyle bir ülke.

Biz oyundan oyuna geçerken Ps remastered lem diye bozuk plak gibi gezip konuşabildiği tek oyun 10 sene önceki oyuna gelen fallout 4 remastered güncellemesi olan adamlar nihayetinde. Üstelik third party bir güncelleme ve Ps5 hali daha iyiymiş, izlemedim ama öyle diyorlar doğruysa. İnsan başkası adına üzülüyor.

O ülkeden olanlara bir uygulama geçerler diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksungur_ -- 4 Mayıs 2024; 19:54:8 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• İkiyüzlülükte Pc cilerin ( hepsi değil )eline kimse su dökemez.
    [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 4 Mayıs 2024; 20:26:57 >
  • lucker274 L kullanıcısına yanıt

Yanlış hatırlıyorsunuz sanırım. Cyberpunk çıkışında baya eleştirildi. Hatta ps store da oynanmasına rağmen iade edilebilen tek oyun oldu bildiğim kadarıyla. Konunun Cyberpunk ile alakası da yok zaten. Konu Assasin's Creed serisinin kötü olması. Sorun sadece bug değil her oyunda irili ufaklı bug oluyor. O yapay zeka ve aynı kombat ile 8 oyun çıkartıp, kötü bir hikayeyle, 10 senelik görev tasarımlarıyla oyun çıkartırsan haliyle eleştiri odağı oluyor. Oyunları üst üste oynarsanız ne kadar aynı olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz. Rockstar ile ubisoft da karşılaştırma dahi götürecek firmalar değil. Ubisoftun iyi oyun yaptığı dönemler Splinter Cell zamanları, PoP: Warrior Within zamanları. Yani 2000 lerin başları. Sonradan millet sıkıntıdan donuna bırakana kadar aynı oyunu kopyalayalım sattığı yere kadar gibi bir felsefeye büründüler. Aynısı Ghost Reconlarda da oldu. O 2000 lerin başındaki ubisoftu kaçıran çoğu insan ctrl c + ctrl v kombosuyla bilir Ubisoftu günümüzde. Bu sene ufaktan eski serilerini diriltip bir şeyler yenilemeye çalışıyorlar. Başarılar dileyelim kendilerine. Ben uzunca bir süre Ubisoft oyunu görmek istemiyorum. Bir ömür yetecek Ubisoft oyunu oynadım. Artık formülüne kadar ezberledik. Side scroller Prince of Persia gibi daha çok oyun yaparlar umarım. "100 saatlik bomboş açık dünya yapam, oyuncuyu salam, ot toplatam" formülü bana fenalık geçirtiyor çünkü artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PureHD -- 4 Mayıs 2024; 20:59:5 >

• PureHD kullanıcısına yanıt

Ubisoft formülü bir yerden sonra sıkıyor üçlemeyi oynadım tamam iyi oyunlar ama bu kadar yani skyrim elden ring zelda gibi örnekler var ki skyrim çıkalı kaç yıl olmuş hala bazı oyunlar bu açık dünya formülüne erişemiyor beceremiyor ghost reconu oynamıştım harbiden bomboş bir oyun co op olarak tasarlanmış bir oyun tek gitmiyor oyuna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RocK__StaR -- 4 Mayıs 2024; 21:27:58 >
  • [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]
    Siz sanırım fazla geçmişte yaşıyorsunuz ve kulaktan dolma şeyleri satıyorsunuz birincisi kombat aynı falan değil hatta keske aynı olsa 3. Oyunun kombatı çok iyi orgins dark souls gibi syndicate batman arkham gibi valhalla yı neye benzeticeğimi tam bilemedim ama sizin hayatınızda hic ac oynamadıgınza emin oldum bu yorumdan sonra

Ayrıca dediğim gibi artık sadece ubisoft oyunlarını oynuyorum üst üste oynamakta dahil sosyal medyada yapılan aynı oyun muhabbeti tam bir yalan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucker274 -- 4 Mayıs 2024; 22:20:1 >
  • Caped 117 Crusader kullanıcısına yanıt
    Helldivers 2’yi gömmeye çalıştığınız kadar ne Starfield övebildiniz ne de Forza’yı. PS’ye çıkış şerefine 60 fps modu da geliyor birine.
    Oyunu bilerek sorunlu çıkartıp Xbox kullanıcılarını Alpha tester yapma fikrini sevdim şahsen. Hem oyuna para vermeyen kitleye olması gerektiği gibi muamele çekiyor hem de PS kullanıcılarına oyunu hatalarından arınmış bir şekilde sunuyor. Hellblade 2’yi 900p, 25 fps oynayın bakalım: yapımcı da o süre zarfında optimize etsin oyunu…

• Glasscannon G kullanıcısına yanıt

O kadar küçük bir grup ki xbox kullanıcıları anca ps in tester ı olurlar 🤣

• Starfield 60 fps gelirse ps ye bu Xbox fanboylarının sıfat-ül eşgallerini görmek için sabırsızlanıyorum 😅

Yok hocam o kadarda değil

[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]

Tamam dostum bir sen oynadın AC leri biz oynamadık [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]NexaTerra Gamingyoutube
    Video Summary: Evolution of combat in Assassin's Creed. If you enjoyed this video, show some love in the form of likes and comments. Time stamps 0:00 Intro 00:10 Assassin's Creed 1 1:19 Assassin's Creed 2 2:36 Assassin's Creed Brotherhood 3:47 Assassin's Creed Revelations 4:39 Assassin's Creed 3 5:31 Assassin's Creed Liberation 6:41 Assassin's Creed 4 Black Flag 8:01 Assassin's Creed Freedom Cry 9:16 Assassin's Creed Rogue 10:02 Assassin's Creed Unity 11:39 Assassin's Creed Syndicate 12:38 Assassin's Creed Origins 13:37 Assassin's Creed Odyssey 15:25 Outro
    https://www.youtube.com/watch?v=CM-mABMY7dY

Bu da süreyya hanımın muhteşem değişimi. Şu inanılmaz 0.50 hızındaki saldırı animasyonları, mükemmel parry sistemi, tek tek saldıran dahi yapay zeka başka hangi oyunda var? Az daha kitlendiğin düşmanın o ikonik beyaz silüet borderını unutuyordum. 8 oyunun hepsi de bambaşka gerçekten [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] Birden ne olduysa unityle birlikte silüeti silmek, Originsle birlikte de komple değiştirmek geldi akıllarına. Halbuki çok eğlenceliydi bir 80 sene daha giderdi bence erken değiştiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PureHD -- 4 Mayıs 2024; 23:20:42 >

Ubisoft bu kadar savunmadı AC yi [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

Attığın videoyu kendin izlemedin sanırım videoda bile fark kabak gibi ortada her oyunda farklı kombat var

Ayrıca neyin tartışmasını yapıyorsun begenmiyorsan oynama birader sanki zorla oynatan var alla alla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucker274 -- 5 Mayıs 2024; 0:10:16 >
  • Glasscannon G kullanıcısına yanıt
    Cok pardon kanka klişeden ölen 4k 60 fps sinematikten ibaret çakma shadow of mordor oyunlarınızı beğenmiyorum ve sizin gömdüğünüz ubisoft oyunlarını bile 10000 kat daha iyi orjinal buluyorum çünkü kendim oynayıp yorum yapıyorum o derece kötü exclusive konusunda sony demekki başka sorun ?

İşin komik yanı övdüğünüz oyun ubisoft kopyasının kopyası olmaya çalışırken sizin ubisofta laf atmanız lol e horizonun neyini beğendin o halde ? Hikayede ney hoşuna gitti diyorum cevap yok adam oynamamış ki bile boş yere sallıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucker274 -- 5 Mayıs 2024; 0:17:59 >
  • İyi oyunmuş kötü oyunmuş bunları bir kenara it ezio üçlemesinde o kadar farklı bir combat yok aynıydı 3 ün combatı güzeldi ama ondan sonra gelenler hep aynı hissettiriyor unity e kadar origins ile odyssey o kadar devasa bir fark yok sadece skill sistemi gelişmiş bu kadar yani bir arkham gibi dövüş sistemi yok oyunda bu kadar öfkelenecek bir şey yok başkası beğenmemişse beğenmemiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RocK__StaR -- 5 Mayıs 2024; 0:33:53 >
  • 
Sayfa: önceki 54065407540854095410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.