Şimdi Ara

PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU (2306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Sine-FİL , theKing_90_03 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 18 Misafir (4 Mobil) - 14 Masaüstü6 Mobil1 iOS4 Android
5 sn
107.842
Cevap
260
Favori
3.952.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
167 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 23042305230623072308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoft satın almadan önce multiplatform olarak duyuruldu o yüzden. Satın aldıktan sonrada sadece PS4 için çıktı, PS5'e gelmedi.

• Ya bu hellblade 2 nin gameplayine tekrar baktimda oyun 16:9 olmuycak sanirim order 1886 gibi 2.40:1 olucak gibi duruyor umarim tam ekran yapilabilir

• Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    InXile Third Person rpg bir oyun geliştiriyor. Bu adamlar rpg konusunda çok iyiler. Şaka maka Ms in acayip RPG stüdyoları var. Rpg sever olarak doğru adres bu saatten sonra Ms tir benim için. Sony Rpg yapmadığı için bu yaştan sonra saf action macera third person grafik oyunları bana gelmiyor. Elden Ring ten sonra Gow ve Rdr2 bile sarmadı. Yaşla beraber alışkanlıklarım iyice değişmeye başladı. Şu anda Diablo 2 yi oynuyorum.

Pillars of eternity 1 ve 2, Divinity original sin 2, wasteland3 bu iki ay içinde xboxta oynayıp bitirmem gereken yapımlar. Path of Exile ye başlayacağım bunlardan önce. Eso var daha:)

Önümüzdeki aylarda ve senelerde Persona, diablo4, Starfield, Fable, avowed bu oyunlar beni heyecanlandırıyor.

Uzun vadede tes6,fallout filan acayip baş döndürücü bir rpg list var Msde. Emeği geçenlere teşekkür etmek lazım:))

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • TechVET kullanıcısına yanıt

The Coalition var. Bence ms elindeki en değerli stüdyolardan biri. Gears 6 yapıyorlar yeni nesile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fearless_tr kullanıcısına yanıt

Gameplay? [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• Bu oyunların değerini bilen biri görmek güzel

• Fearless_tr kullanıcısına yanıt

Gördüğümüz sinematik ara video idi.Hala realtime gameplay görmedik.İlk oyun gibi yine 16:9 olacaktır.

• Ben onu bunu bilmem arkadaş..Mass Effect,RPG işinin sefiridir...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Bonobo hocam Mass effectte candır. Şahsen Mass Effect 2 zirvedir bu üçlemede. Aklıma gelmedi. Sağol hatırlatman için:))

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Benimse en sevmediğim rpg oyunu. Yanlış anlaşılmasın, çok severim. Sadece türün kendi içinde değerlendiriyorum.

Serinin kendi ana karakterleri olması, gidebileceğimiz ve keşfedebileceğimizin alanların sınırlı olması gibi etkenlerden dolayı. Ben Witcher, Skyrim gibi bana keşfedilecek açık dünya veren rpgleri seviyorum.

Ama zevkler tartışılmaz tabi, Mass Effect en iyi rpgdir diyene de bir şey denmez zira Mass Effect cidden türün en kaliteli yapımlarından biri.

Sefirlik az gelir, bana göre gelmiş geçmiş en sağlam RPG'den biridir, bir diğeri de aslen Mass Effect'in atası olan yine Bioware'in yaptığı Knight of the Old Republic'dir. Bunların yanına koyabileceğim Fallout 2 var, Planescape Torment var, Baldur's Gate var. Böyle bir liste içinde Mass Effect ve bana göre rol yapma açısından ilk oyun daha iyidir, ikinci oyun aksiyonu ile ön plana çıkıyor.

• İşte ben de daha konsantre,odak kaybetmeyen işleri daha çok seviyorum.Benim için kendi karakterini yaratmaktan ziyade seçimlerini yönlendirmek daha özgür hissettiriyor.Trivia işler ile uğraşmak istemiyorum artık:)

• Bu arada şunu da söyleyeyim ikinci ve üçüncü oyun bir Aksiyon-RPG olmasına rağmen bana kalırsa hem Uncharted hem de Gears serisinden daha iyi cover shooter:) Hiç tarzı olamamasina rağmen aksiyon çeşitliliği ve taktikselligi bu iki seriden de önde bana kalırsa..Ben çok eglendim çatışmalarda, özellikle companion'ları aktif kullanıyorsanız büyük keyif

Bir de hocam ben oynarken hep "Sony RPG yapsa herhalde böyle birşey olurdu"diye düşündüm oynarken.Hikaye odaklı,sinematik,sunum kalitesi ve epikliği yüksek ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 7 Ağustos 2022; 15:35:7 >
  • Bir de Game Pass kütüphanesinden bir kesfimi bırakayım buraya..Oyunun adı Battle Roots..Harika,zevkli, hızlı, akıcı bir aksiyonu var tarz olarak Hotline Miami 'ye benziyor ama ona göre daha affedici.. [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] https://www.youtube.com/watch?v=uhwMoCnuYh8&feature=youtu.be

Mass effect andromeda söylendiği kadar kötü mü yoksa millet abartıyor mu

• Dragon age oyununu hiç sevmem bence abartılıyor

• RocK__StaR kullanıcısına yanıt
    Şöyle söyleyeyim, geçen bir başladım.Hadi yüz animasyonları çekilir dedim.Grafikler güzel vs dedim.İlk çatışmada ele verdi kendini oyun... Sipere giriyorsun,kendi kendine kayıyor karakter siperde ahahah.Daha da komiği,diyelim yüzünüz sağa dönük şekilde sipere girdiniz...Sola ateş edebilmek için omuz degistirme tuşuna basmanız gerekiyor ahahha.İyi yaptığı şeyi de bozmuslar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 7 Ağustos 2022; 15:50:45 >

Zamanında 3. oyun için insanlar tepkiliydi seri içinde zaten 3. oyun çok sevilmez

Yeni mass effect oyunu geliyor bu arada bakalım nereye götürecekler konuyu

• 
Sayfa: önceki 23042305230623072308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.