Şimdi Ara

Playstation VR | ANA KONU (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.817
Cevap
76
Favori
174.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Playstation VR Oyunları

------------------------------------------
    Battlezone: 50 TL
    Korix, Thumper, Thumble VR: 60 TL
    Apollo 11 VR: 25 TL
    DEXED,
    DRIVECLUB VR,
    Psychonauts in the Rhombus of Ruin,
    Until Dawn: Rush of Blood,
    Virry VR:
    100 TL

Oyunlar, Çift Hak olarak satılık & takaslıktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: makta06

İnternetten Free YouTube Downloader programını indireceksiniz. Orda 4k 360 mp4, 4k 180 mp4 yığınla video var. Doğrudan usb ye indirebilirsiniz. Usb ye indirdiginiz videoları ps4 media playerdan izleyebilmeniz için videoları bir klosörde toplamanız gerekiyor. Ps4 media playerda 3d 360 derece videoları açmaz. Bunun için uspsnindireceksiniz. Orda 4k 360 mp4, 4k 180 mp4 yığınla video var. Doğrudan usb ye indirebilirsiniz. Usb ye indirdiginiz videoları ps4 media playerdan izleyebilmeniz için videoları bir klosörde toplamanız gerekiyor. Ps4 media playerda 3d 360 derece videoları açmaz. Bunun için uspsnindireceksiniz. Orda 4k 360 mp4, 4k 180 mp4 yığınla video var. Doğrudan usb ye indirebilirsiniz. Usb ye indirdiginiz videoları ps4 media playerdan izleyebilmeniz için videoları bir klosörde toplamanız gerekiyor. Ps4 media playerda 3d 360 derece videoları oynatmaz.

hocam sizin mesaj tekrara girmiş :)) 3d videoları nereden buluyorsunuz ve izliyorsunuz.

• Geleceği olmayan bir cihaz. İnsanlar gözüne bir şey takmak istemiyor. 3d TV ler, Google glass lar falan hikaye oldu. Bu da hikaye olacaktır. Sınırlı bir kesim alıp eğlenecektir o kadar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cLk

Geleceği olmayan bir cihaz. İnsanlar gözüne bir şey takmak istemiyor. 3d TV ler, Google glass lar falan hikaye oldu. Bu da hikaye olacaktır. Sınırlı bir kesim alıp eğlenecektir o kadar :)

Sizin gibi bir kesim ilk bilgisayarlar çıktığında da böyle söylüyorlardı :)))

Ürünü deneyimlediniz mi?

Bence önü çok açık ve çok gelişecek bir teknoloji. Psvr şu anda oyun odaklı gibi görünse de VR tekonolojisi eğitim,bilim,pazarlama gibi bir çok konuya kısa zamanda büyük işler yapacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ambiante

quote:

Geleceği olmayan bir cihaz. İnsanlar gözüne bir şey takmak istemiyor. 3d TV ler, Google glass lar falan hikaye oldu. Bu da hikaye olacaktır. Sınırlı bir kesim alıp eğlenecektir o kadar :)

Ürünü deneyimlediniz mi?

Bence önü çok açık ve çok gelişecek bir teknoloji. Psvr şu anda oyun odaklı gibi görünse de VR tekonolojisi eğitim,bilim,pazarlama gibi bir çok konuya kısa zamanda büyük işler yapacaktır.

Bilgisayarla ne alakası var. Konuyu saptırma. Yukarıda iki ornek verdim.

Ürünü denedim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ambiante

quote:

Ürünü deneyimlediniz mi?

Bilgisayarla ne alakası var. Konuyu saptırma. Yukarıda iki ornek verdim.

Ürünü denedim.

Bayadir bakmiyordum hala ayni şeyler tartişiliyor..

Arkadaslar vr alanlarin forumunda vr elestirmek yasaktir.

• Takaslık:

Playstation VR | ANA KONU

• quote:

Kesinlikle geleceği olan bir ürün benim fikrimce.Daha ilk piyasaya sürülen ürün bu.Bunun yeni nesilleri çok daha başarılı olacaktır
  • Selam arkadaşlar. Bugün geldi ve baya deneme fırsatım oldu. Genel olarak hoş bir ürün. Çözünürlük olarak bence PS VR değil, oyunlar veya içerikler tam olarak 1080P veya 4K değil. Başarılı uygulamalar var.
    Oyun önerilerinizi bekliyorum. Saygılar.
  • Arkadaşlar farpoint sadece aim controller mı destekleyecek yoksa move desteğide olacak mı? Bu konuda bigisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: cloud35

Arkadaşlar farpoint sadece aim controller mı destekleyecek yoksa move desteğide olacak mı? Bu konuda bigisi olan var mı?

FARPOINT iki şekilde oynanabilecek... Ya AIM CONTROLLER cihazı alarak tam destekli olarak oynayacaksınız. Yada sadece DUAL SHOCK 4 ile oynayacaksınız (tıpkı ROBINSON oyununda olduğu gibi) MOVE KONTROLCÜLERİ ile oynanmayacak. (fuarda verilen bilgi böyleydi)
  • arkadaşlar VR ı satmayı düşünüyorum ilgilenen olursa linki buraya bırakıyorum.

https://forum.donanimhaber.com/ps4-vr-eagle-flight--125465338#125465338
  • arkadaşlar...

PLAYSTATION AIM CONTROLLER + PSVR FAR POINT OYUNU bundle paketinin fiyatı 399 TL olarak belirlendi. HEPSİSONY sitesinde ön siparişe konulmuş olup 17.Mayıs tarihinde satışı başlatılacaktır.

FARPOINT oyununun PSN fiyatı 189 TL olduğunu düşünürsek bence bundle paket almak oldukça avantajlı.
  • Uzun zamandır bakmıyordum konuya, alanlar satışa çıkarmış 😃

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet arkadaşlar, az önce HEPSISONY.COM ile telefonda konuştum.

PLAYSTATION AIM CONTROLLER + PSVR FAR POINT OYUNU bundle paketinin fiyatı 399 TL olarak kesin belirlenmiş.
    17.Mayıs ÇARŞAMBA günü stoklarına gelecekmiş.

20 adet gelecekmiş stoklarına bilginiz olsun.

FARPOINT oyununun PSN fiyatı 189 TL olduğunu düşünürsek bence bundle paket almak oldukça avantajlı.
  • ben dün farpoint ve ps vr aim controller bundle siparişimi verdim sony den :) 399 tl ye

bugün şok edici bir fiyatla karşılaştım gittigidiyor da bu paket 798 TL den satılıyor

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/farpoint-ps-vr-aim-controller-ps4-281685290
  • ah ah şu güzelliğe bakar mısınız

• quote:

Orijinalden alıntı: KUMANDANASKER

evet arkadaşlar, az önce HEPSISONY.COM ile telefonda konuştum.

PLAYSTATION AIM CONTROLLER + PSVR FAR POINT OYUNU bundle paketinin fiyatı 399 TL olarak kesin belirlenmiş.
    17.Mayıs ÇARŞAMBA günü stoklarına gelecekmiş.

20 adet gelecekmiş stoklarına bilginiz olsun.

Ben bundle paketi almak istiyorum lakin standart ps4 sahibi olduğum için ikilemde kaldım.
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.