Şimdi Ara

Playstation ve Xbox Gumruk vergisi kaldırılsın.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar grup olarak konsol oyunculuğunun ülkemizde bitmemesi adına sesimizi duyurmak istedik.Oncelikle bu konunun siyasetle ilgisi yoktur..siyaset yapmiyoruz..devletin konsollardan almaya basladigi %50 gümrük vergisi icin ticaret bakanımız sayin Ruhsar Pekcan a twitterdan @pekcan resmi hesabini etiketleyerek malum durumu anlatmamiz gerekli..oncelikle yurtici uretim yapan ureticinin korunmasi adina bu vergi konulmustur deniyor..ortada yanlis olan ise yerli uretim yapan oyun konsolu şirketimiz yok..bu yuzden ulkemizde zaten fiyatlari cok yuksek olan oyun konsollarindan %50 vergi alinmasi demek artik konsollara herkesin ulaşamamayacagi anlamina geliyor..grupca herkes birlik olsun..sesimizi duyuralım..twitterdan @pekcan hesabini ticaret bakanimiza sesimizi duyuralim..saygi cercevesinde malum durumu anlatalim ..haydi hep birlikte sesimizi duyuralım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sanırım yurtdışına dövizin çıkmasını istemiyorlar döviz rezervi azalmış olabilir

• Olabilir ama bu yerli firmalari korumak adina vergi çıkarıldı diyolar..yerli uretim konsolumuz yok bizim sorun burada başlıyor..

• Birlik olmazsak fena saplanacak biz oyunseverlere.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.