Şimdi Ara

Playstation varken Xbox alınır mı? (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
982
Cevap
6
Favori
53.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox One X'te 4K 60 fps'yi bırakın adam gibi low detail 30 fps bile vermekten uzak.

• Yahu overclocklanmis fx4100 ayarinda islemciden ne bekliyorsunuz Allah aşkına? dx 12 nin hicbi ise yaramadiginida gorduk zaten pc de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • He he tamam hiçbir işe yaramıyor. Arkadaş anlamıyorum Google orada git araştır bak bir sürü yorum, açıklama, metin var, her önüne gelen donanım uzmanı, konsol uzmanı olmuş arkadaş. Konsolu Pc kafasıyla düşünme bari be arkadaş! Al sana da Fx 8350'n 4k performansı.

• Pfff bu nedir içler acısı. Muhtemelen 8 çekirdekli işlemcisi var diye konsol işlemcilerini fx 8350 ile bir sanıyorsunuz. Siz önce gidin de konsollardaki işlemcinin kaç çekirdeğinin oyunlar için kaçının OS için ayrıldığını ve kaç ghz hızlarda çalıştıklarına bir bakın. dx ile alakası yok bile mevzunun cunku zaten işlemci dibine kadar verimli kullanılıyor. Overclocklu fx4100 diyorum adam fx8350 gösteriyor. Ben sizin gibilerle uğraşamam. Iyi akşamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkvelioglu -- 11 Temmuz 2018; 10:36:43 >
  • Bu nesil konsolların en büyük sorunu işlemcidir. Tablet işlemcisi denilen AMD Jaguar yüzünden özel oyunlar dışında çoğu oyun 30 ve 60 fps akıcılığında çalışmıyor yüksek grafik birimi ile zayıf tablet işlemcisinin uyumsuzluğundan ciddi darboğaz sorunu yaşıyor konsollar. Yapımcıların optimizasyon yüzünden kanser olmalarına hiç değinmiyorum bile. AMD Jaguar yerine Intel'in en kötü i3 işlemcisi olsaydı bu nesil çok farklı şeyler görürdük.

Umarım aynı hatayı tekrar yapmayıp adam gibi işlemciyle getirirler yeni nesil konsolları.
  • Leon kullanıcısına yanıt
    Ryzen mimarisinden güzel bir islemci secerler artik yeni konsola.

• quote:

Orijinalden alıntı: nkvelioglu

Pfff bu nedir içler acısı. Muhtemelen 8 çekirdekli işlemcisi var diye konsol işlemcilerini fx 8350 ile bir sanıyorsunuz. Siz önce gidin de konsollardaki işlemcinin kaç çekirdeğinin oyunlar için kaçının OS için ayrıldığını ve kaç ghz hızlarda çalıştıklarına bir bakın. dx ile alakası yok bile mevzunun cunku zaten işlemci dibine kadar verimli kullanılıyor. Overclocklu fx4100 diyorum adam fx8350 gösteriyor. Ben sizin gibilerle uğraşamam. Iyi akşamlar.
    https://m.donanimhaber.com/haberler/AMDnin-iddiali-hamlesi-islemciye-entegre-yeni-GPU-ile-4K-oyun-deneyimi.htm

Blok. Git önce konsollar ile Pc çalışma mantığını öğren, api nedir ne işe yarar, optimizasyon nedir ne işe yarar, ulan şu ilk çıkan Ps4'ün çalıştırdığı Horizon diye bir oyun var 1.84 tflops gücündeki bir makinenin o grafikleri nasıl verebildiğini bir düşün sonra gel buraya anladın mı? Çoluk çocuk doluşmuşsunuz buralara saçmalrdan seçmeler yapıp duruyorsunuz. Git Google'da Fx 4100 4k gaming yaz hadi. Blok demiş miydim?

Ek: Ops haberi yanlış okumuşum.4k 30 fps'de çalışıp 60 fps seçenek olarak daha düşük çözünürlüklerde kpyacaklarmış. Benim hatam.

https://www.windowscentral.com/forza-horizon-4-runs-native-4k-resolution-xbox-one-x-allows-60-fps-mode?amp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 11 Temmuz 2018; 10:11:35 >

• Xbox 360 ve PS3 un sahip olduğu donanımlar ile oynattiklari oyunlara bakınca yeni nesil konsollar çok daha fazlasını yapabilirler gibi geliyor :)

• Xbox telefonun nokiasıdır, elbet birgün tarihe gömülecek. Xbox ile playstationu karşılaştırmak bile playstationa hakarettir.

• quote:

Orijinalden alıntı: escanor_

Xbox telefonun nokiasıdır, elbet birgün tarihe gömülecek. Xbox ile playstationu karşılaştırmak bile playstationa hakarettir.
    Ps3 çıkışı hatırlamayan ergenler. Ps tapıyor

Tekel çok mu iyi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: lymph

Xbox telefonun nokiasıdır, elbet birgün tarihe gömülecek. Xbox ile playstationu karşılaştırmak bile playstationa hakarettir.

Vallahi ben bir ps4 kullanıcısı olarak hiç öyle düşünmüyorum. Özellikle yeni aldıkları stüdyolarla birlikte yeni nesil konsollarda büyük bir ivme yakalayabilir Xbox. Bu konuda ciddi oldukları belli. Üstelik baktılar ki kaybedecekler en iyi yaptıkları şeyi yaparak Sony'yi toptan bile alabilirler. Tabii o bizim için en kötü senaryo olur.

Not: Forbes'un verilerine göre Microsoft 750 milyar USD, Sony 60 milyar USD değerinde.
  • Şu ergenler beni alıntılamayı bıraksın arkadaş, yahu yeterince ayarı yedin halen daha zeytin yağı gibi üste çıkmaya çalışıyor. Ne yapsam konsolunu alıp bir arkadaşa hediye mi versem?

• Playstation'ı istesem mi acaba yav? Pyunlar 4k değil deyip resmi site ayarını yiyince şaşırdı bazıları. Tabi bazı mesajları şikayet ettim gereken cezayı almazlarsa forum desteğe atacağım bakalım.

• @Mutlak.Sıfır

Blokladığın adamın mesajını nasıl şikayet ediyorsun yoldaş. Al bir yalan daha

Yalanları ortaya çıktığı için sanki insanları bloklamış da yalanlarının ortaya çıktığının farkında olmuyormuş gibi yap panpa
  • Ne yazıyor kimbilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Ne yazıyor kimbilir?

Bu vatandaş kafasından uydurduğu native 4k 60 fps oyunları oynasın diye aramızda para toplayıp kendisine nasıl bir 4k monitör alabiliriz diye beyin fırtınası yapıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

Ps3 çıkışı hatırlamayan ergenler. Ps tapıyor

Tekel çok mu iyi ?

Alıntıları Göster
    Tekelleşme ile alakası yok, şuan xbox playstationun rakibi değil ki aralarında rekabet olsun.

• Alasım geldi oyun oynama damarım tuttu video enfes bilgi verici olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: escanor_

Tekelleşme ile alakası yok, şuan xbox playstationun rakibi değil ki aralarında rekabet olsun.

Alıntıları Göster
    Siz var ya siz sony. Tapin başka bir şey. Size gerekli değil

Xbox nintendo. Olmazsa sony sizi dinler miydi ?

Rakip miş. Gamecube de ezimete uğrayan nintendo. Wii ile anası ağlattı ortalığın. Xbox 1 ile piyasa giren miki 360 ile. Sony ağlattı

Ps2 başarısına rağmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

Siz var ya siz sony. Tapin başka bir şey. Size gerekli değil

Xbox nintendo. Olmazsa sony sizi dinler miydi ?

Rakip miş. Gamecube de ezimete uğrayan nintendo. Wii ile anası ağlattı ortalığın. Xbox 1 ile piyasa giren miki 360 ile. Sony ağlattı

Ps2 başarısına rağmen.

Pardon bu miki dediğiniz Microsoft mu oluyordu? İmla, noktalama ve hatta anlam bütünlüğü yok anladık ama bari bahsettiğiniz şirketin ismini doğru yazın
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.