Şimdi Ara

PlayStation Türkçe Oyunlar Listesi | İlk Sayfayı Son Güncelleme : 5 Temmuz 2023 (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.715
Cevap
301
Favori
273.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sistem geliştirilebilir dostum sen böyle yargılayarak ne yapmaya çalışıyorsun merak ediyorum.çeviride bire bir olmasada kaba taslak bilmiyen için gayet iyi.şahsen bende kullanıyorum.kestirip atmayın yaratıcı olun👍iyi bir yatırımla bu sistem tek tek çevirmek yerine anında çevirebilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kratos47 kullanıcısına yanıt
    İleride kusursuza yakın çeviri olur. Playstation'a uygulama olarak konur. Oyunu açtığında simultane çevirir.
  • mertvontrier kullanıcısına yanıt
    aynen dostum yazılımcı olsam ilk atılımım bu olur.

• iron harvest pc de türkçe çıkacaktı konsollar içinde durum aynımıdır acaba bilgisi olan varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: kratos47

iron harvest pc de türkçe çıkacaktı konsollar içinde durum aynımıdır acaba bilgisi olan varmı?
    PlayStation Türkçe Oyunlar Listesi | İlk Sayfayı Son Güncelleme : 5 Temmuz 2023

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• inciteen kullanıcısına yanıt
    üfff tokat gibi cevap 👏👏👏saol dostum 👏👏👏

Oyun gayet güzel görünüyor. Oynayan var mı acaba buradan, tavsiye eder misiniz? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Aragorn Elessar

Oyun gayet güzel görünüyor. Oynayan var mı acaba buradan, tavsiye eder misiniz? :)
    Çıkar çıkmaz alan pek olmaz sanırım. Ben genel yorumlara baktığımda, ortalama bir korku oyunu olmuş gibi sonuç çıkardım. Türü severler zaten havada kapar da güzel bir indirimde herkese hitap edebilir. Şu an biraz bug sorunları da varmış. Güncellemeler geldikten sonra almak en iyisi...

Steam'de 40 liraya satılan oyunun, bizde 114 liraya satılmasına diyecek söz yok tabi.

• PlayStation Türkçe Oyunlar Listesi | İlk Sayfayı Son Güncelleme : 5 Temmuz 2023

Clan N Türkçe

https://store.playstation.com/en-au/product/EP5041-CUSA18682_00-0000000000000001

• quote:

Orijinalden alıntı: oyungazi

Clan N Türkçe

https://store.playstation.com/en-au/product/EP5041-CUSA18682_00-0000000000000001
    Oyunu özden ırmak adında bir arkadaş yapmış sanırım Türk oyunu. Emin degilim !?

https://blog.playstation.com/author/oirmak/

• quote:

Orijinalden alıntı: oyungazi

Clan N Türkçe

Aynen hocam, Türk oyunu. Listeye geçen sene eklemiştik :) Aslında bu oyunun çıkacağına olan umutlarım azalmıştı ama sürpriz yaptılar. Türü severler illaki göz atacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

İleride kusursuza yakın çeviri olur. Playstation'a uygulama olarak konur. Oyunu açtığında simultane çevirir.
    Şu an zaten Machine Translation sistemler var. Diğer çeviri alanları için kullanışlı olabilir ancak oyun çevirilerinde Google Translate veya diğer Machine Translation dediğimiz makine çeviri sistemleri sadece ama sadece kaba çeviriler yapıp üzerinde değişiklik ve düzenleme yapma amaçlı kullanılıyor. Yani direkt insan çeviri algoritmasına dayalı bir sistemi yakın gelecekte hiçbir çeviri firması ön görmüyor. Ayrıca bu tarz sistemler Türkçe, Japonca, Çince gibi zorlayıcı dillerde neredeyse hiç işe yaramıyor. Bu türdeki sistemler daha ziyade İngilizce, Fransızca ve Almanca gibi Cermen dil ailesi için daha düzenli çeviriler yapıyor. Tabii bir de işin profesyonel firmalar tarafından üstlenilen sorumluluk tarafı var. Ve çoğu profesyonel oyun firması şu an için makine çeviri sistemlerine pek de sıcak bakmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsRuleS -- 7 Ağustos 2020; 13:12:53 >

• - 7 Ağustos 2020 Tarihinde Eklenen Oyunlar -

Daymare 1998 konsol sürümünden haber bekleyenlere müjde !!! Oyun, PS4 sürümünde de Türkçe oldu

Ayrıca mağaza sayfasına ''Türkçe'' ibaresinin eklendiğini görüyoruz. Genelde sonradan Türkçe olan oyunlarda, mağaza sayfasında değişiklik yapılmıyor. Bu konuda gösterdikleri ekstra çaba için yapımcıları kutlamak gerekir. Oyunu, istek listenize eklemeyi unutmayın.

- Daymare: 1998 [Türkçe Altyazı ve Türkçe Metin] 28 Nisan 2020

- Clan N [Türkçe Altyazı ve Türkçe Metin] 6 Ağustos 2020 [ TÜRK YAPIMI ]

Ayrıca bu oyunu bizlere hatırlattığı için @oyungazi hocama teşekkürler

Daymare 1998, şahane oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Daymare 1998, şahane oldu.
    Aynen hocam. Benim, beklenenler listemin başındaydı..ilk indirimde direkt kapacağım. Forumda da bu oyunu bekleyenler vardı... Sıra Dying Light'a geldi artık. Ona da güncelleme gelirse, Ağustos ayının bereketi artacak

indirimde şu anda dying light ama sırf türkçe gelmez diye almıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Birseysoylicem

indirimde şu anda dying light ama sırf türkçe gelmez diye almıyorum
    Şu an için almamak daha doğru olur. İlk başta konsol sürümüne de gelecek dediler ama aradan 1 yıl geçti. Hellraid dlc'siyle beraber geleceğini tahmin ediyoruz. Ağustos sonunu bekleyeceğiz mecbur.

Daymare: 1998 Türkçe Altyazı olması çok iyi bir haber.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLuBu

Daymare: 1998 Türkçe Altyazı olması çok iyi bir haber.
    Evet hocam. Hatta bu senenin en iyi haberlerinden biri bile olabilir. Ayrıca bir kaç gün sonra listeye 3-4 tane daha oyun ekleyeceğim. Bunlar kesin olanlar, bir 3-4 tane daha cevap beklediklerim var. Bu yıl içinde PS4 için çıkmış, ancak çıkışında Türkçe olmayıp sonradan Türkçe olan oyunları araştırdım. Yaklaşık 7-8 tane oyun çıkacak gibi. Göreceğiz artık :D

• Arkadaşlar uncharted 1-2-3 için paket varya ps storeda Uncharted™: The Nathan Drake Collection paketinde açıklama kısmında plus aboneliği gerekir vs diyor. Bu paketi alırsam ps plus abonesi olmazsam oynayamayacak mıyım? Eğer böyle bir durum varsa 1-2-3-4 olarak ayrı ayrı alacağım.

Bahsettiğim 1-2-3 oyun için olan pakette yazan yazı için resim bırakıyorum.

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.