Şimdi Ara

PLAYSTATİON TÜRK OYUNCULARI DERNEĞİ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
561
Cevap
16
Favori
16.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alaaddinslyr

quote:

Orijinalden alıntı: kornrulez

İyi geceler dernek.. Amazon.com dan sipariş verdik 7.1 pulse kulaklık bakalım kaç günde yada ayda gelicek ve gümrüğe takılcak mı?eger takılmazsa sorun yok ve 230 tl ye burada 400 e satılan kulaklığı almış olucam alınca bi inceleme yaparım sizlere..

Abi hangi ülkenin amazon'undan verdin siparişi sorabilir miyim? bende istiyorum da o yüzden :)

Us sipariş verdim ve şu bilgiyi paylaşıyım 2010 yılında gümrük ile yapılan bir güncelleme ile Türkiyeye dışardan 5 defaya kadar ürün siparişi verilebiliyormuş;) bunu da ürünümü getirecek olan i-parcel firmasının tarafıma gönderdiği mail sayesinde öğrendim ve tc kimlik numaramı istediler ürün şuan usaden çıkacak amazon ürünü nakliye firmasına vermedi henüz :( önce gümrük işleri hallediliyor ve 150$ ile 75€ arası gümrüğe takılmıyor;) bilginiz olsun dedim ve istediğini gördüm zaten forumda sakın buralardan 400 e falan alayım deme;)350ye benden al;))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

İyi geceler dernek.. Amazon.com dan sipariş verdik 7.1 pulse kulaklık bakalım kaç günde yada ayda gelicek ve gümrüğe takılcak mı?eger takılmazsa sorun yok ve 230 tl ye burada 400 e satılan kulaklığı almış olucam alınca bi inceleme yaparım sizlere..

Abi hangi ülkenin amazon'undan verdin siparişi sorabilir miyim? bende istiyorum da o yüzden :)

Us sipariş verdim ve şu bilgiyi paylaşıyım 2010 yılında gümrük ile yapılan bir güncelleme ile Türkiyeye dışardan 5 defaya kadar ürün siparişi verilebiliyormuş;) bunu da ürünümü getirecek olan i-parcel firmasının tarafıma gönderdiği mail sayesinde öğrendim ve tc kimlik numaramı istediler ürün şuan usaden çıkacak amazon ürünü nakliye firmasına vermedi henüz :( önce gümrük işleri hallediliyor ve 150$ ile 75€ arası gümrüğe takılmıyor;) bilginiz olsun dedim ve istediğini gördüm zaten forumda sakın buralardan 400 e falan alayım deme;)350ye benden al;))

Hahahaha. Abi sağol. Bide şey sorucam şimdi. 230 tl demişsin. Eminsin değil mi? Çünkü amazonda pulse elite 7.1 110$. Bende forumda konu hortlattım falan ama cevabımı aldım. Gümrükte takılmasından korkuyordum da geçer dedi herkes. Senden de 150$ sınırını duyunca için rahatladı tamamen. Peki buna sen ne kadar kargo ücreti verdin abi ?

• 117$+15$=132$ ve o parada 230 tl yapıyor ama axess ten çektirdim bakalım nasıl bir kır uugulacaklar

• quote:

117$+15$=132$ ve o parada 230 tl yapıyor ama axess ten çektirdim bakalım nasıl bir kır uugulacaklar

Tamam abi sağol hayırlısı inşallah :) güle güle kullan. İnceleme ve yorum bekliyorum aldığında

• herkeze iyi pazarlar
  • quote:

quote:

117$+15$=132$ ve o parada 230 tl yapıyor ama axess ten çektirdim bakalım nasıl bir kır uugulacaklar

Tamam abi sağol hayırlısı inşallah :) güle güle kullan. İnceleme ve yorum bekliyorum aldığında

Eyvallah kardeşim ürün sap salim bi elime ulaşsın

• ulaştımı la hemşo ürün ?
  • bu arada günaydın, iyi haftalar ve bol kazançlı bir hafta olsun derneğimin sevgi pıtırcıkları. hepinizi seviommmm
  • Günaydın derneğimin güzide dostları. Güzel bir hafta geçirmenizi temenni ederim,

Saygılarımla.

• Selam dernek

• quote:

Orijinalden alıntı: ghoose

bu arada günaydın, iyi haftalar ve bol kazançlı bir hafta olsun derneğimin sevgi pıtırcıkları. hepinizi seviommmm

ankarada pursaklardan dikmene 3 günde geldi kargo;) amerikadan ctesi aksam 20:35 de yola çıktı;) sabırlı olmak lazım

• günaydın dostlar

PLAYSTATİON TÜRK OYUNCULARI DERNEĞİ

• günaydın dernek
  • günaydın derneğimin sevgi pıtırcıkları. iyiki varsınız...

• kulaklık elime ulaştı 3 şubat amerikadan yola çıktı 7şubat elimde oldu gümrükten geçti ve 230(tam emin değilim kur hesabı farklı olıyo) tlye kargo dahil kulaklık geldi;)deniyorum görüş bildircem;)

• hayirli cumalar hafta sonu geldi en sonunda
  • 20.02.2013 bekleyin :))))) 2013 playsatatiton meeting
  • işte geldim burdayım:)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsezer

işte geldim burdayım:)))

Hoşgeldin Sezer
  • İyi haftalar arkadaşlar..
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.