Şimdi Ara

PlayStation Store'da Altın Hafta indirimleri başladı: %80'e varan fırsatlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam eskiyseniz bunu nasıl diyorsunuz :) dolar sabitken lak diye fiyatları 2 kat artıran sony'den bahsediyoruz zamanında :) burada iki konsolu kıyaslamıcaktım ama madem fiyat olarak xbox'a pahalı diyorsun da tam olarak ne pahalı Xbox kısmında ben anlamadım, şuan en uygun oyun oynatan cihaz olarak geçen bir ürüne pahalı diyorsun. PC'nin de pahalı olduğunu söylüyorsun ama oda ucuz ps'ye göre :)
    Hocam 3 cihazada sahibim ps5, PC, Xsx ve şunu diyebilirim ben gerçekten yıllarca konsol kullandım PS3 xbox360 PS4 xboxone hepsi hala mevcut duruyor fakat Sony artık fiyatlandırmalarda eskisi gibi kur indiri uygulamıyor, bitti hocam o dönemler Sony de gerçekten Türkiye'yi bir kenara atıyor her geçen gün. Tlou2 yi 250 TL'ye aldınız bana söyleyin şuan güncel önsipariş bir oyunun Sony fiyatını ve diğer mağaza fiyatlarını. Az önce bir arkadaşla daha yazdık konuya oda demiş zamanında nasıl uyguna aldığımızı. Dolar 4 iken 180TL'ye ön sipariş AAA oyun alıyorduk. Ben blackops4'ün ultimate full dolu halini 280TL'ye aldım şimdi ki fiyatı ne kadar o zamanki dolarla şimdikini kıyaslayın dolar 2 kat arttı ama fiyatlar 3 kat. belki Sony'nin suçu yoktur vergidir başka bir şeydir inanın o kadar detaylı bilmiyorum ama Microsoft fiyatları düşük tutmaya çalışırken Sony saldım çayıra kafasında bi izlenim gösteriyor benim gözümde.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Bak SONY pahalı, okey ama XBOX da pahalı sanki oyunlar XBOX ta 40$ PS de 60$
    Mesela Ac Valhalla.
    İkisinde de 448tl mi ne tam emin değilim ama fiyatlar aynı.
    Ubisoft'un kendi mağazası olduğu için pc de daha ucuz.

• Ahmetoyunbros A kullanıcısına yanıt
    Xbox game pass var yüzlerce oyunlu

• JustNaggy kullanıcısına yanıt
    Allah'ım bir GamePass'çi daha.
    Oğlum, Ac Valhalla Gamepass te var mı?
    Ve o bir servis, oyunu kiralıyorsun.
    Oldu o zaman kirada oturalım, satın alınca pahalı(!)
    Ve PLAYSTATİON PLUS ta AAA oyun veriyor artık, Control, Bloodborne, Ratchet and clank, Just Cause 3.
    Eğer uzun süre PS Plus ın varsa benim gibi 100 den fazla oyunun oluyor ve sonsuza kadar sana ait olan oyunlar da veriyor Epic Games gibi.

Ahahhahaha aaa oyun dediği örneğe bak just cause 3 ahhahahahahahahhsh

• JustNaggy kullanıcısına yanıt
    Niye lan çok iyi oyun tavsiye ederim ve başka oyunlar da dedim.

Öncelikle arkadaşa olan hitap tarzınıza dikkat edin lütfen saygıyı aşmayalım "oğlum" kelimesi pek hoş değil.
    Şimdi hocam anlıyorum ki sizde yoğun bir fanboyluk kanı akıyor, anlıyorum ki tek konsolun var oda PS, ve ulaşamadığın ekmeğe mundar oluyorsun gibi bir tavrın var. İlk olarak Sony sana para vermicek savundun diye ve savunmalarında anlamsız. PS plus ile gamepass kıyaslamak mı ? Pek ciddiye alamadım bunu.
    PS plus üyeliğin bittiğinde içindeki hiç bir oyuna erişemiyorsun ilk olarak bunu söyliyim baktığında laf attığın kira muhabbetinden bi farkı yok ek olarak bu dediğin sistem xboxtada var Gold Live üyeliği olarak aynı sistemler oda plus gibi oyunlar veriyor düzenli olarak. Acemiliğinde burada ortaya çıkıyor bu zamana kadar hayatında Xbox kullanmadığını da anlıyoruz.
    Gerek yok bence aldığımız ürünlere çok para veriyoruz ve bunlar piyasanın en iyisi gibi koruyoruz savunuyoruz kendimizi bile kandırıyoruz. Biraz objektif olalım forumda da daha yeni bir üyesin, ben yıllarca PS konularında birçok güzel insanla tanıştım yıllarca PS konularındaydım forumda en uzun PS4 kullanan kullanıcılarından birisiyim ama her zaman hakedene hakettiğini vermen gerekiyor.
    Birden savunmaya geçmen kıyaslamalar yapman anlamsız hocam bugün kime sorsan gamepass harika bir sistem diyor bunu PS fanıda kabul ediyor PC fanıda. Türkiye şartlarında harika. Gamepassin içeriğine bile bakmamışsın ac vallhala mı veriyor diye soruyorsun gerçekten yapma dostum açta bak bakalım içindeki oyunlara. Senin kıstas aldığın oyun ac vallhala gerçi çokta yorum yapamıyorum o yüzden.
    Herkesin fikirine saygı duymalısın hitap şeklinden dolayı bu denli eleştirel konuşuyorum çünkü savunma şeklin yalnış savunduğun şey komik. Fiyatlandırma da ve ekonomiklik olarak PS'yi övmen gerçekten komik. Exc oyun diye översin doğru derim, ekstra ekipman aksesuar desteği dersin tamam çok doğru derim. Topluluk fazlalığı oyuncu çeşitliliği dersin buda doğru . Ama fiyatlandırma ve sistem içerikleri olarak yapma bari 😂😂
    İki konsolunda iyi yanları kötü yanları var, hitap ettikleri farklı kitleler var, dikkat çeken farklı oyunları var her iki konsolda şuan stok olarak geldiği gibi birçok ülkede bitiyor mu evet bitiyor iki konsolada talep var mı var. O zaman şuan iki konsoluda kıyaslamak için çok erken.

• Zaten ben PS PLUS ile GAME PASS karşılaştırmadım ve ona oğlum dem hakkını bana o verdi kendi dalga geçmeseydi iyiydi yani

• Her ne kadar çok daha fazlasını hak ediyor olsa da , 6 senelik Bloodborne için 55 lira indirimli haline bayılıp , The Old Hunters gibi oyunun önemli bir parçasından yoksun olmak çok eğreti durmuş , Sony'nin bu işleri yöneten çok kabız bir ekibi var sanırım , ver kardeşim ver arkadaşım vermişken tam ver de hem insanların gönlüne dokun hem de zaten kenarda atıl şekilde duran dijital bir içerik sayesinde reklamını yap ama yapmışken tam yap.

• Bak sen güzel bir kardeşe benziyorsun sana öyle hitap etmem.
    O arkadaş da Xbox fanboyuydu ve o da güzel bir hitap şekli kullanmadı.
    Hadi boş ver PS Plus ı benim demek istediğim onun da yavaş yavaş gelişiyor olmasıydı, SONY PS PLUS Collection ile GamePass e rakip olarak çıkabilir gelecekte.
    Neyse boş ver daha bilmeden konuşmam saçmaydı.
    Benim demek istediğim AC VALHALLA GİBİ oyunlar her iki konsolda da aynı fiyat değil mi?
    Burda anlaşamadık mı?
    Ve fanboy demen hiç hoş değil daha bilmeden.
    Ben yakın zamanda pc ye geçmeyi planlıyorum ve şu anda o tarafsızlığa sahip olduğumu düşünüyorum.
    Tek karşı çıktığım şey Xbox yerel fiyatlandırma yapıyor da Ps yapmıyor.
    Bence ikiside elinden geleni yapıyor ama bu ülkede bu kadar.
    He pc ye geçecek olma sebebim GamePass filan değil farklı şeyler.
    Buraya kadar ikimiz de okeyiz diye düşünüyorum.

• Ve dostum, fanboy olmadığımın kanıtı:
    Playstation 5 in dualsense in drift sorunu bile almamak için sebep.
    Her ne kadar benim hoşuma gitmesede kiralama ile oyun alabildiğin Gamepass Xbox almak için sebep olabilir.
    Benim tek düşüncem her iki konsolda da oyunlar aynı fiyat ve PS de her oyun indirimli alınabiliyor.
    Xbox a da bakıyorum bu kadar olmuyor.
    734TL olan ac odyssey ultimate editon da 3 oyun birden var. Ve 320tl oldu indirim ile oyun başı 100 küsür tl oldu.

• PlayStation Store'da Altın Hafta indirimleri başladı: %80'e varan fırsatlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jrpg fazla sevmem hatta önyargım bile vardı ama persona 5 alın oynayın 100+ saat oynanışı var tam kapanmalık oyun, hikayesi muazzam, sonra bana teşekkür edeceksiniz.

• The Last Guardian için 125 TL çok fazla be hocam. Hem kaç yıllık oyun hem o kadar da iyi bir oyun değil.
    Bu indirim de tırt çıktı.

• Bunu da söyliyip konuyu kapatıcam.
    Tek dediğim şey iki konsolda oyunlar aynı para.
    Geçen 650TL olan AC VALHALLA ULTİMATE EDİTİON şimdi 950Tl (Her iki konsol için.)

• Unravel Yarny Paketi 24 TL olmuş. iki oyun birden PC'de dahil gördüğü en ucuz fiyat 5.90 TL'den EA Play alıp bitirmediyseniz, eğer...

• Bana hitap etmiyor pek bu oyunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps tarafında kutulu oyunlar çok daha ucuz. Bence ps kullanıcıları store dan oyun almadan önce cd şeklinde arama yapsınlar. Gecen forumda teknosa ilanı ile borderland 3 oyununu aldım . 50 tl ye saka gibi ve oyunda güzel.

• Ps aldığımızda bakarız :)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.