Şimdi Ara

PlayStation Plus Classics Oyunlar Listesi (PS1/PS2/PSP) - [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
138
Cevap
17
Favori
5.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Evet yükseltilerek geliyor. Ps5 - 4 arasında çözünürlük ve fps farkı var mı demek istemiştim klasik oyunlarda. Bir de 60fps mi hepsi ?
    ps3 mağazasındaki ps1-2 kütüphanesinin hemen hepsi gelir mi sizce ? Halen satışta olduklarına göre lisans engeli bulunmuyor çünkü.

Sony geriye uyumlulukta ps3te sınıfta kaldı ama ondan önceki neslin oyunlarını getirmede xboxdan çok daha iyi iş çıkarıyor. Microsoft lisans engeline takıldıklarını söylemişti ve orjinal xbox döneminden tek tük oyun getirebildiler. Sony ise onun çağdaşı ps2 oyunlarını yağdırıyor sisteme gözlemlediğim kadarıyla.
  • Funder kullanıcısına yanıt

Hepsi 60 FPS değil. Oyununa göre değişiyor. YouTube testlerinde var. PS5-PS4 çözünürlük aynı, belki FPS performans farkları vardır.

• TheLuBu kullanıcısına yanıt

Sebebini şimdi anladım, Jet Rider oyununun USA ismi Jet Moto imiş. Jet Rider ise Avrupa ismi. Açıklanan listede Jet Moto yazınca, isminin Jet Rider olduğunu fark etmemişiz.

• Funder kullanıcısına yanıt

Hem bunu hemde 2. sini defalarca bitirmiştim. Son SM oyunlarını saymazsak en iyi SM oyunu kesinlikle budur.

• 19 MART'TA KLASİKLERE EKLENECEK OYUNLAR:

Jak and Daxter The Lost Frontier | PS4, PS5 (PSP)

Cool Boarders | PS4, PS5 (PS1)

Gods Eater Burst | PS4, PS5 (PSP)

Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy | PS4 (Remastered)

JoJos Bizarre Adventure AllStar Battle R

• Cool Boarders güzel oyundur. Oynamayan varsa denesin.

Valla ben klasik kataloğunu çok yetersiz görüyorum.

Şu oyunlardan bir ikisini ekleseler fikrim değişecek ama onlarla oyun zevklerimiz farklı galiba. Yada PSP oyunlarini portlamak onlara daha kolay geliyor.

Sadece PS1 için;

Silent Hill

heart of darkness

Mickey Mania

legacy of kain soul reaver

Skull monkeys

Dino crisis

Fear Effect

Hercules Disney

Tomba

GTA 1-2

Pepsi Man

C-12 Final Resistance

Rayman 1-2-3

Shadowman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyungazi -- 15 Mart 2024; 0:31:49 >

• oyungazi kullanıcısına yanıt

Genelde Sony Interactive Entertainment (SIE) oyunlarını kataloğa ekliyorlar. Konami ve Capcom ile anlaşıp eski oyunları komple getirseler harika olurdu. Sony öyle bir şirket ki uzaktan müşterilerine ekmeği gösteriyor fakat vermeye geldim mi kırıntı kırıntı veriyor.

Sony oyunlarında oyunlarda trophy oluyor. Diğer oyunlarda trophy yok. Önceden trophy'ler rastgele ekleniyor sanıyordum. Meğerse sadece SIE oyunlarına ekleniyormuş.

Ozaman inşallah,

Hercules , Mickey Mania, Tomba ve The Adventures of Lomax en yakın zamanda gelir.

• En kötüsü de şu oyun artık hiç bir yerde yok. SİE oyunlarindan olmadığı için gelme ihtimali de zayıf. Çok kişi bilmeden Yok olup gidecek oyun.

PlayStation Plus Classics Oyunlar Listesi (PS1/PS2/PSP) - [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyungazi -- 15 Mart 2024; 1:13:43 >
  • oyungazi kullanıcısına yanıt

Tomba kesin gelir içime doğdu PlayStation Plus Classics Oyunlar Listesi (PS1/PS2/PSP) - [ANA KONU] 

• Milyon tane PS1 oyun vardı.Gelenler tatmin edici değiller.biraz daha önem verirler inşalar PS1 oyunlarına
  • İsteseler geriye dönük uyumluluk olurdu Ms yaptı. Sony bu işe karşıt. Yeni cihazda eski oyun oynatmak istemiyor kasıtlı olarak yapmıyorlar. Öte yandan dünyada retro gaming’e olan ilgi hızla büyüyor. Çin firmaları çok kaliteli retro handheld cihazlar üretiyor artık hepsinin pazar payı oluştu deli gibi satılıyor. Bu kadar talebe karşılık Sony inatla direniyor 3-5 tane kemik atar gibi atıyor arada.
  • ekostros kullanıcısına yanıt

"3-5 tane kemik atar gibi " PlayStation Plus Classics Oyunlar Listesi (PS1/PS2/PSP) - [ANA KONU] 

• 16 NİSAN'DA KLASİKLERE EKLENECEK OYUNLAR:

Alone in the Dark: The New Nightmare (original PlayStation version) | PS4, PS5 (PS1)

Star Wars: Rebel Assault II: The Hidden Empire (original PlayStation version) | PS4, PS5 (PS1)

MediEvil (original PlayStation version) | PS4, PS5 (PS1)

• Bu seriyi bilen var mı?
    Hatta son oyunda Türkçe dublaj vardı.

PlayStation Plus Classics Oyunlar Listesi (PS1/PS2/PSP) - [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.