Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2254. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 12 Misafir - 19 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
76.212
Cevap
1.564
Favori
3.788.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
27. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 22522253225422552256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kredi kartı eklerken konsol üzerinden alın
    Adres ile diğer iletişim bilgileri birebir aynı olsun be Türkçe karakter kullanmayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • F1 2018'i tavsiye eder misiniz ? Konusu yeterli ilgiyi görmemiş.. 79 TL
  • GGGA kullanıcısına yanıt
    F1 yarışlarına ilginiz varsa kesinlikle tavsiye ederim. DS4 ile güzel oynanıyor direksiyona gerek kalmadan. Sadece oyuna alışınca kariyer modu aşırı basit kalıyor, 4 yarış sonra Mercedes, Ferrari gibi takımlara geçebiliyorsunuz ama onun dışında oyun gayet güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wallcroft

F1 yarışlarına ilginiz varsa kesinlikle tavsiye ederim. DS4 ile güzel oynanıyor direksiyona gerek kalmadan. Sadece oyuna alışınca kariyer modu aşırı basit kalıyor, 4 yarış sonra Mercedes, Ferrari gibi takımlara geçebiliyorsunuz ama onun dışında oyun gayet güzel.
    Evet ilgim var ama aslında arayışta olmamın sebebi konsolumda ki yarış oyunu eksikliği. Sadece Gran Turismo sport ve NFS var. Fiyatı da cezbediyor..
  • PSN Plus uyeligim bitince 1 YILLIK-180₺ olarak yenilenmis. Bu 1 ay uzatmiyor muydu iptal etmeyince ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Açıkçası PS4’te NFS serisinin 2 oyununu hikaye modunu bitirdikten sonra sildim. Evet oyunlar güzeldi fakat hikaye modundan sonra yapılacak bir şey kalmıyor NFS’de bana göre. Aynı şekilde Gran Turismo’ya da bir türlü ısınamadım fakat F1’i nerdeyse Aralık ayından beri belirli aralıklarla sürekli oynuyorum. Size tavsiyem en azından storedan demosunu bir indirin. Zaten ilk yarışı oynatıyordu diye hatırlıyorum demoda en azından 17’ de öyleydi. Ona göre karar verirsiniz.

• Vastiel kullanıcısına yanıt
    Hayır yıllık eğer oto yenileme açıksa

• Vampyr öneren varmı alınırmı?

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Ben pc'de oynadım memnun kaldım..özellikle londra atmosferi muhtesemdi .tavsiye ederim .

• Ağır ingilizce gerektimi peki?

• quote:

Orijinalden alıntı: Wallcroft

Açıkçası PS4’te NFS serisinin 2 oyununu hikaye modunu bitirdikten sonra sildim. Evet oyunlar güzeldi fakat hikaye modundan sonra yapılacak bir şey kalmıyor NFS’de bana göre. Aynı şekilde Gran Turismo’ya da bir türlü ısınamadım fakat F1’i nerdeyse Aralık ayından beri belirli aralıklarla sürekli oynuyorum. Size tavsiyem en azından storedan demosunu bir indirin. Zaten ilk yarışı oynatıyordu diye hatırlıyorum demoda en azından 17’ de öyleydi. Ona göre karar verirsiniz.
    İndirmeye başladım teşekkür ederim

• Arkadaşlar kıngdom hearts 3 alacak varsa ortak alabiliriz

Gtsport varsa aslında yarışa açlığıniz olmamali nfs tamam benim de yorumlarim iyi değil o oyun icin ama f1 başka bir olay mesela drive club düşünebilirsiniz.

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunu oynamadım ama Game pass ile xbox a verilecek haftaya. Ben de oynarım umuduyla ilgili konuda lafını ettim fakat ağır ingilizce gerekiyor dediler. Yine de beleş diye bir indirip deneyeceğim.

• us psn den oyun alacaklar mtcgame de %20 indirim kodu satiliyor 2.5$ yani 60$ lik oyun 48$ a düşüyor. 50$ lik kod alip oyun alinabiyor. toplamda oyun 52.5$ a geliyor 2$da bakiye kalir hesapda
    https://www.mtcgame.com/en-US/playstation-network/psn-us-card-satin-al/playstation-20-discount-code

• supressor kullanıcısına yanıt
    Ne kadar alabilirim

• Ps storeden finansbank sanal kart ile 88₺ limit belirleyerek 88₺ tutarında oyunlar aldım fakat bugün gelen ekstremde 92.29₺ yansımış bu nasıl olabiliyor,benim belirlediğim limitten fazla para çekiliyor?
    Banka tarafından dolandırıldım mı

• radko kullanıcısına yanıt
    Türkiyeye hoş geldin, yeni başladın galiba alışveriş olaylarına, alış buna.

• MaximillianFoe kullanıcısına yanıt
    Yoo yıllardır alışveriş yaparım daha önce böyle bişeyle karşılaşmadım şahsen.

• radko kullanıcısına yanıt
    Vergi...

Ama neyin vergisi onu bilemem...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 22522253225422552256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.