Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cannesz61 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
76.218
Cevap
1.564
Favori
3.789.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22382239224022412242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kaldırıldı muhabbeti falan var ama farklı bir hesapla 15 günlük deneme iaçın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ACE Combat 7'nin fiyatı daha da düşer mi? Dip seviyeyi tahminen ne zaman bulur, şuan almak mantıklı mı arkadaşlar?

• sak0575 kullanıcısına yanıt
    Hocam mart sonu gelir diyorlardi ben de sizle ayni durumdayim. Ay sonunda gelmezse bu fiyattan alacaz artik

• Arkadaşlar merhaba,
    Battlefield 1 almaya değer mi online kısmı kalabalık mıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Witcher 3 GOTY ha aldım ha alıcam derken kaçırmışım, indirim bitmiş.

Şuan Witcher 3 normal sürümü indirim de, acaba almaya değer mi? Çok ciddi fark yaratır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seegoo -- 10 Mart 2019; 18:6:25 >
  • seegoo kullanıcısına yanıt
    yaratır, bekleyin hep düşüyor zaten
  • seegoo kullanıcısına yanıt
    Uyanıklar goty sürümünün indirimini bitirmiş standart sürümünde indirim devam ediyor. Keşke almasaydın bende kaçırdım bitiş tarihini unutmuşum indirime girdiğinde alicam. Bayağı bi oyun suresini uzatıyormuş çünkü ek paketler.

• quote:

Orijinalden alıntı: seegoo

Witcher 3 GOTY ha aldım ha alıcam derken kaçırmışım, indirim bitmiş.

Şuan Witcher 3 normal sürümü indirim de, acaba almaya değer mi? Çok ciddi fark yaratır mı?
    Normal sürüm almayın, oyunun dlcleri bile yeni oyun gibi.
  • Uygun fiyatlı, hikayesi sürükleyici oyun tavsiye eder misiniz? Titanfall 2, Gta 5, BF 4'ü sepete ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Unforgiven -- 10 Mart 2019; 19:19:48 >
  • Takip edin faydalı bilgiler bunlar

• Geçmişte plus la bedava verilmişti

• bu ayki ps plus oyunu cod mw1 iyi geldi. 1 günde kemiksiz yedim valla, özlemişim.
  • zeus83tr kullanıcısına yanıt
    Büyük yaz indirimleri nde uygun fiyat olacağını düşünüyorum Aceleniz yoksa başka oyunlarınız varsa bekleyin bence

• quote:

Orijinalden alıntı: mustang_88

Büyük yaz indirimleri nde uygun fiyat olacağını düşünüyorum Aceleniz yoksa başka oyunlarınız varsa bekleyin bence
    Haklısınız, oyun daha yeni çıktı, bu ilk indirimi, biraz daha beklemekte fayda var. Teşekkürler.

• Wolf old blood ve new order oynadım. N o bitmek üzere , en son çıkan n colosusu alıp oynamalı mıyım , doydum gibi ama merakta ediyorum farklı şeyler var mı, hikaye falan biraz daha iyi mi!?

• Ac odyssey almıştım usadan şu an deli indirime girdi almak isteyenler kaçırmasın ultimate edition trdeki normal sürüm fiyatının yarısı şu an

• LunarOgred kullanıcısına yanıt
    Bende şimdi baktım hocam almak istediğim bir oyundu fiyatı gayet iyi gibi geldi bana da Gold sürümün. Bu usa store dan nasıl alışveriş yapılır tarif edecek arkadaş var mı acaba ? İlgili konuya baktım okudum ama pek bir şey anlayamadım.
  • promedyumx P kullanıcısına yanıt
    Hocam usa hesabı açıyosunuz ondan sonra mtcgame vb sitelerden gift code alıp geçiyonuz

• Cod bitti 10 defa bitirdim

• LunarOgred kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler. Ama 14 günlük plus dene olayı biraz sıkıntılı sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 22382239224022412242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.