Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] #Aralık Fırsatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: lastwarriors, TheBearGrylls, 19rmzn19, osmandemi2 Daha Az
4 Kayıtlı Üye, 17 Misafir Kullanıcı, 18 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 3 Mobil Cihaz )
52.179
Cevap
1.113
Favori
2.932.624
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> PSN ve Arcade >> Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] #Aralık Fırsatları
Giriş
    3910 Mesaj
    bende UFC 3 ve WWE 2k18 sec hak var bunların kaç para olduğunu bilen varmı pri haklar bende sec haklarını satayım unutmusum satmayı geçen sene almıştım
    |
    |
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case
    Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD
    Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB
    Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000
  • Yüzbaşı
    789 Mesaj

Oynanır, plus üyeliğiniz varsa online’ı hala canlı yaklaşık ayda bir oyuna yenilik katan güncellemeler geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Jacogi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

TG

CPU Ryzen 5 2600 GPU INNO3D RTX 2070 Super IChill X3 Ultra ANAKART ASUS B450 TUF PRO Gaming RAM GSKILL 16GB (2x8GB) SniperX DDR4 3200Mhz KASA Rampage Joyance 4x120mm RBG MONITOR Samsung C27HG70 Freesync 2 HDR 1440P 144HZ
  • Onbaşı
    28 Mesaj

Bu witcher 3 de türkçe altyazı desteği gelmemişmiydi. Ps store de gözükmüyor.
    |
    |
    Tiesto5000 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: kimyageray

Bu witcher 3 de türkçe altyazı desteği gelmemişmiydi. Ps store de gözükmüyor.
    var hocam, bakmayın siz oraya. dil paketini ayrı indiriyorsunuz.
    |
    |

|
    |
    Yeniyim psn de Birşey soracağım bilen biri cevaplayabilir mi PSN US den division 2 alsam online oynayabilir miyim acaba tr hesabımda plus var bir de Kardeşlik yaptığım kişi benim psn tr deki plus'dan faydalanıyor psn us deki division 2 yi online oynayabilir mi ? şimdiden teşekkürler
    fuad1997

quote:

Orijinalden alıntı: drlecTer10

Yeniyim psn de Birşey soracağım bilen biri cevaplayabilir mi PSN US den division 2 alsam online oynayabilir miyim acaba tr hesabımda plus var bir de Kardeşlik yaptığım kişi benim psn tr deki plus'dan faydalanıyor psn us deki division 2 yi online oynayabilir mi ? şimdiden teşekkürler
    Playstation plus cihazda primary ise tum hesaplardan,secondary ise sadece plus oldugu hesaptan girerek online oynayabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3386 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

pes 44 liraya düşmüş. fifacıyım 2011 den beri ama bu yıl merak etmiyor değilim. oynanış videoları güzel gibi.
    almadıysan sakın alma berbat oyun. ben fifacıyım asla pes oynamam arkadasım oynuyor diye kendi aldı rezalet resmen
    Endonezya neden gelmedi plus
    Ekleme yanlış konu pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haklısın toprAAm -- 6 Mart 2019; 16:44:8 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1323 Mesaj

Pes bedava olmalı. Ama yok ya onca insan emek veriyor illa ki 1-2 lira hakediyor

|
    |
    samtiger kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ultimate sürümünü almayi düşünüyorum 3-5 dk oynanis videosunu izledim haloya benziyor.guzel gözüküyor. 45gb üç beş saat indirmeye değer mi diye düşünme arefesindeyim

|
    |
    filojistoN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

Pes bedava olmalı. Ama yok ya onca insan emek veriyor illa ki 1-2 lira hakediyor
    hocam sana yemin ederim oyun tam kanser. mesela yukarı basıyorsun pas için yukarı atması gerekirken yukarı sağa vveya yukarı sola atıyor çaprazına yani. ilerde 2 adam var sağa yöneltim bas atıyorsun soldakine atıyor falan. FIFA da böyle şeyler yok. Çalım atmak falan peste çok saçma defans yapma olayı desen rezalet otomatik yapıyor X e bas yetiyor çocuk oyunu gibi. FIFA da manueldir kendin yaparsın
    |
    |

Multiplayer oynamayacaksan Ultimate almana gerek yok. COD'un güzel hikayelerini özlediysen değer kesinlikle.
    |
    |
    DeepBlue_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

TG

CPU Ryzen 5 2600 GPU INNO3D RTX 2070 Super IChill X3 Ultra ANAKART ASUS B450 TUF PRO Gaming RAM GSKILL 16GB (2x8GB) SniperX DDR4 3200Mhz KASA Rampage Joyance 4x120mm RBG MONITOR Samsung C27HG70 Freesync 2 HDR 1440P 144HZ
  • Binbaşı
    1323 Mesaj

Tamamdır koydum bi kenara bunu

|
    |
    filojistoN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sıralamanızı bekliyorum.

The witcher 3:wild hunt
    Titanfall 2
    Watch dogs 2

Oyunu deneyimleryenlerden de çok kısa yorum da alırsam Harika olur

Orijinalden alıntı: samtiger

almadıysan sakın alma berbat oyun. ben fifacıyım asla pes oynamam arkadasım oynuyor diye kendi aldı rezalet resmen

Alıntıları Göster
    valla aldım kuzene verdim. memlekete gidince deneyecem ben.giden 44 tl olsun. vicdanım rahat

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1839 Mesaj
    Dragon age inquisition ın fiyatı çok uygun geldi bana. Fakat daha önce hiç bu seriden oyun oynamadım. Mass effect serisi ile aram iyidir ama dragon age serisine girme fırsatım olmamıştı. Satın almamı tavsiye eder misiniz?

|
    |

witcher alacaksan goty almanı tavsiye ederim. dlcleri de oynamalısın.
    titanfall 2 de çok güzel ama hikayesi kısa.

watch dogs 2 bilmiyorum.
    |
    |
    DeepBlue_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.