Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (3819. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: medya7beni Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
76.417
Cevap
1.572
Favori
3.813.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
167 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38173818381938203821
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende bekliyorum 1 ve 2 alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps plus bir turlu satin alamadim, banka/kredi karti bilgileri gecersiz diyor sonrasinda cok fazla deneme hatasi veriyor. Playstation turkiyeden cekildigi icin iletisim kuracak kimse de yok. Online oynayan oyuncular icin plus olmadan da olmuyor biliyorsunuz. Playstation'in 80 milyonluk pazari boyle atip gitmesi cok kotu oldu. Magazalari bile su halde calisiyor, gozumden gitgide dusuyor sony.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İthalatçı garantili ps5 aldım. Bir de bilkom garantili ikinci kol aldım. Şimdi hangi kol kutudan çıktı hangisi sonradan aldığım kol karıştırdım. Nasıl çözebilirim ?

• EmreNX E kullanıcısına yanıt
    İki kolun arkasinda bir seri numarası olması lazım garanti belgelerinde aynı seri numara yazar muhtemelen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cevik001981 -- 12 Mayıs 2024; 1:39:21 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • PS5 Slim var extra üyeliğide almıştım sony 1.parti oyunlarının hatrı sayılır çoğunluğunu indirimde bir türlü yakalayamadım kaç indirim geçti.Ne oyun kataloğuna ekliyorlar ne indirim yapıyorlar.Bir tane ps xbox konusu var orada çok sony yağcısı var beğeni butonununa artılar gelince hesabına para gelmiş gibi seviniyorlar.İlerde nasıl olur bilemem ama uzun süredir aynı oyunları satsalar bile xbox a göre uyduruk indirim yapıyorlar.Kendi oyunlarında doğru düzgün indirim yapmıyorlar kataloğa eklemeyi geçtim çıkarıyorlar remastered yapacağız diye.

• Yeni indirimler gelmiş, gözünüze fırsat çarparsa ekler misiniz? Burda paylaşan arkadaşlar sayesinde çok oyun aldım.

• AttandeD kullanıcısına yanıt
    Bu ay sonunda Days of play indirimleri olacak, çoğu iyi oyun güzel indirime girer mutlaka

• Son indirimlerden ben de Resident Evil 4 Remake almıştım. Bugüne kadar en yüksek miktara aldığım oyun olarak tarihe geçti

• Neco. kullanıcısına yanıt
    Benim rekor Gow Ragnarok 800e ön sipariş,spiderman2 geri ödemeli kartlarla 600

• kaan0101 K kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba

Ac'yi almak istiyorum fakat plusta olduğu için zaten sahipsin diyor.

Araştırdım ancak çözümü yok gibi.

Var mı bir yolunu bilen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Prestige -- 13 Mayıs 2024; 16:17:11 >
  • Mr.Prestige kullanıcısına yanıt

maalesef yok , farklı bir hesap açıp alabilirsiniz hocam.

Şaka gibi.

Eyvallah teşekkürler

Mobilden denediyseniz bir de konsoldan deneyin. Bazı oyunlarda konsoldan alınabiliyor bazılarında alınamıyor. Mesela ben Ezio Collection'ı katalogtan indirmiştim şu an indirimde de satın alabiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neco. -- 13 Mayıs 2024; 16:40:16 >

Sony ve salakça sistemi , oyun satmak istemiyorlar anlaşılan  

Bir senedir bu olay yüzünden bazı oyunları xboxa almak zorunda kaldım. Özellikle ubisoft oyunlarını kütüphaneye eklediysen gold, ultimate gibi üst versiyonlarını hiç bir şekilde satın alamıyorsun. Şaka gibi. Zorla season pass al diyor onun fiyatı da 2-3 katı oluyor. Hele oyun kütüphaneden kalkarsa season pass ile elinde kala kalırsın. Saçmalık başka bir şey değil. Keşke Microsoft gibi mağazası düzgün çalışsa.

• Neco. kullanıcısına yanıt

Deneyeyim

• 2026 yılında Resident Evil 1 Remake gelecekmiş. Şahsen merakla bekliyorum. Sony gör de remake yapacaksan böyle remakeler yap, aynı oyunları önümüze koyup duruyorsun.

• Merhaba bir sorum var,

Plus üyeliğim yeni bitti bir kaç ay içinde yıllık deluxe almayı düşünüyorum.

Sorum şu aylık oyunlara gelen EAFC24 için 1 aylık Essential paket alıp kütüphaneye eklediğimde hep kütüphanemde kalır mı?

• the_tourist kullanıcısına yanıt

1 ay boyunca üyeliğin boyunca oynarsın, daha sonra plus aldığın zaman plus süren neyse o kadar oynarsın. Plus olmadığında kilit gelir. Genel olarak evet kütüphane de kalır, sadece oynamak için plus erişimi gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nier -- 13 Mayıs 2024; 22:53:22 >
  • 
Sayfa: önceki 38173818381938203821
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.