Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (3046. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 4 Misafir - 7 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
76.237
Cevap
1.565
Favori
3.791.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
43. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 30443045304630473048
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 330 liraya kutulu 2. El Spiderman miles morales aldım. İndirimlerde düşer miydi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daniel_wellington

330 liraya kutulu 2. El Spiderman miles morales aldım. İndirimlerde düşer miydi acaba?

forumda dijitali 200lira hocam..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Ben 280 liraya gördüm en ucuz. Bir de haklar 3e bölündüğünden beri kardeşlik yapmıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler şuan indirimde ki bir oyun tekrar indirime girer mi acaba , ps nesline yeniyim sormak istedim , böyle örnekler oldu mu acaba , mesela %60 mevcut indirimde olan bir oyun , yeni indirim döneminde %70-80 gibi yeni bir indirimle devam edebilir mi ?

Yoksa eski indirim kalkıyor ve yeni kampanya dönemi ile oyun indirimden kalkıyor mu

Bu akşam birkaç oyun alasım var ondan merak ettim :)

• hell line kullanıcısına yanıt

girmez.alacağın varsa al şimdi.

bunların yerine indirimlerde olmayanlara indirim gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

girmez.alacağın varsa al şimdi.

bunların yerine indirimlerde olmayanlara indirim gelecek

Anladım teşekkür ederim , akşam bakayım ozaman durumlara  

• nevruz84 kullanıcısına yanıt

Ayni oyunun steamde 50 tl olduğu gerçeği daha da koyuyor tabi. Yani bu şirketlerin ellerinde satış verileri vardır tabiki ama şimdi bir tarafta aynı ürün 50 tl diğer tarafta 199 tl olunca nereden alacağım belli. Sony'de 50 tl yapsa benden 50 tl kazanmış olacak ama bu durumda 0 tl kazanıyorlar. Böyle kazık, bölgesel olmayan fiyatlarla da benden pek para koparamayacaklar doğrusu. Hiç para kazanmamaktansa steam gibi bir fiyatlandirma yaparak bir miktar para kazanmaları daha mantıklı değil mi? Neden inatla bölgesel fiyatlandırma yapmak istemiyorlar acaba

• indirime girecek oyunlar hakkında bilgi var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Yarin diye biliyorum. Geri sayim saat oglen 2-3 gibi gosteriyor

Alıntıları Göster

geri sayım nerde var hocam sitede gözükmüyor  birde çarşamba güncelleniyordu normalde store acaba yılbaşı indirimi diyemi erkene aldılar 

• quote:

Orijinalden alıntı: Master Willem

geri sayım nerde var hocam sitede gözükmüyor  birde çarşamba güncelleniyordu normalde store acaba yılbaşı indirimi diyemi erkene aldılar 

Alıntıları Göster

US hesabim icin mail gelmis sanirim Us store guncelleme alacak yarin. Carsamba belki gelir tr store a indirimler inanin o kadar detayli bilgim yok :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

US hesabim icin mail gelmis sanirim Us store guncelleme alacak yarin. Carsamba belki gelir tr store a indirimler inanin o kadar detayli bilgim yok :)

Alıntıları Göster

anladım hocam. bekleyelim o halde:)

• Playstation 5 sahibiyim PS plus aboneliğim var.Arkadaşımda PS4 Pro var.Arkadşıma hesabımı verip PS Plus collectiondaki oyunları indirip oynasa benim hesabım ban yeme riski var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Xaerk

Playstation 5 sahibiyim PS plus aboneliğim var.Arkadaşımda PS4 Pro var.Arkadşıma hesabımı verip PS Plus collectiondaki oyunları indirip oynasa benim hesabım ban yeme riski var mıdır?

bizde yaptık aynısını. şuana kadar birşey olmadı fakat olmayacağının garantiside yok. sonuçte risk var.

• Yabancı kaynaklarda böyle haberler çıktı. Sanırım o kişilerde ebay üzerinden satış yapıyorlarmış kaşınmışlar. Ama bu zamana kadar reddit olsun burası olsun kimsenin çıkıp ben bu yüzden ban yedim dediğini görmedim. Kimse net bir şey söyleyemez. Evet risk var, yapıp yapmamak size kalmış kısacası.

• Boşuna riske girmeye hiç gerek yok, anladım.Teşekkür ederim.

• 3-5 arkadaşına plus oyunlarını ekleyeni banlasalar ortada ps5 kalmaz. Banlananlar işin suyunu çıkaranlar...

• İndirimler gelmiş psprices'tan bakabilirsiniz. Çok fazla oyun indirime girmiş, bende olmayan oyunlar arasında dikkatimi çeken bir fırsat yok. Tsushima 354TL  

• Benimde dikkatimi pek bir şey çekmedi. Final fantasy 7 remake %50 indirime girmiş. Ama bunuda eylülde mi ne 299'dan 499'a zamladilar o yuzden bu indirimde anlamı kalmadı. Ya harbiden anlamıyorum. Ne oldu sen bu zam mi yapınca şimdi. Satışlarin azalir yani. Bak suanda indirimle 150 tlye eminimki bir suru kişi alırdı. Çok mu zor 60 dolarlık oyunu 299 tl'den vermek. En son gidip sony ofisini basacağım bu olacak. Yahu düz mantık değil mi? Bölgesel fiyatlandırma yaparsak o bölgedeki insanlarda almaya çalışır, para kazanırsın. Evet belki 60 dolarlık oyunu 30-40 dolara verirsin ama eline bir para geçer. 60 dolarlık oyunu 65 dolar (499 tl) 'den satarsan kimse almaz, eline geçen para 0 olur. Ne siz mutlu ne biz mutlu. Bi firma neden müşterinin parasını istemez arkadaş. Steam bölgesel fiyattan satalı korsan indirmeler azaldı, kime sorsam oyunları çatır çutur aliyorlar. İndie oyun alacak adam bakıyor 20 dolarlik oyun 32 tl, vaay diyor bize kıyak geçmişler, fiyati da gayet uygun, alıyor. Playstationa da 20 dolarlik oyunu 32 yapın demiyorum da 60 dolarlık oyunu da 499'dan satmayın be.

• Oyun fiyatları artalı çok oldu ama indirim kurunu güzel bir seviyede tutuyorlardı, o yüzden olayın içinde olmayan insanlar ağızlarından salyalar akıtarak konsol oyuncularına sallarken hala en ucuz oyunu konsolda oynuyorduk   Ama gel gelelim 2020 ile birlikte indirim kuruna da ciddi zam yaptılar. Bu yıl konsolda en az oyun aldığım ve haliyle en az para harcadığım yıl oldu o yüzden.

• Ne diyeyim ki. Keşke bir oyunu oynayacağım diye 2 sene beklemesem...

• 
Sayfa: önceki 30443045304630473048
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.