Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2917. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tojblok Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.254
Cevap
1.566
Favori
3.792.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
29. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 29152916291729182919
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İçinde yüklü geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler kardeşim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar, resident evil 7 oynayan var mı aranızda? 49 TL ye değecek bir oyun mu + Türkçe mi,oyun süresi vs. değerli yorumlarınızı bekliyorum.

• mertbey87 M kullanıcısına yanıt
    Türkçe değil, bu fiyata fazlasıyla değer. Hatta almışken Gold alın. 3 tane hikaye Dlc'si var. Re2 Remake saymazsak bana göre en iyi RE oyunudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 14 Haziran 2020; 22:47:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mertbey87 M kullanıcısına yanıt
    Tabi ki değer hocam. Mekanlar falan çok güzeldir. Resident Evil 7'de kendini oyuna kaptırınca dünyadan kopuyorsun.
  • ps plus 1 yıllık üyelik 125 tl görünüyor , bana özel mi - genel bir kampanya mı
  • Herkese öyle.
  • 1 yıllık ps plus satın aldıktan sonra hesabıma 6-7 tane ps3 oyunu ücretsiz olarak eklendi. Sizde de böyle oldu mu. Yoksa başka bir sebepten mi kaynaklanıyor.Daha önceden var mıydı acaba anlamadım. Kütüphaneye daha yeni eklenmiş gözüküyor tarih olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armageddom751 -- 15 Haziran 2020; 19:59:49 >
  • Armageddom751 kullanıcısına yanıt
    Normal o. Herkeste öyle oluyor. Eskiden verilmiş oyunlar yeni eklenmiş gibi gözüküyor.
  • Nisan 2020 ayı için PSN Plus ile ücretsiz verilen Uncharted 4, hatırlarsınız 2 farklı link çıkıyordu. Satın aldıktan sonra ertesi gün sanki satın alınmamış gibi tekrar sepete ekleyip ücretsiz kütüphaneye yine eklemiştik.

Az önce bir şekilde indirimdeki oyunlara bakarken altında fiyat yazdığını gördüm, normalde kütüphanede olan bir oyunda "satın alınan" ibaresi olur. Sonra emailden gönderilmiş makbuza baktım, acaba yaşlanıp da sınırlı süreli bir indirme idi diye.

Web'den store'a girdiğimde Uncharted 4 hala sepete eklenip 49TL karşılığında satın alınma aşamasına kadar geliyor. PS4 üzerinden baktığımda kütüphanede 2 tane versiyon görünüyor, 1 tanesine girildiğinde ücretli linke 2.ye tıkladığımda ancak PSN Plus ile verilen oyunu indirme linkine gidiyor.

Aynısını yaşayan var mı?
  • Hugo_Zero kullanıcısına yanıt
    Fiyat baya iyiymiş. Tek eksiği hdr sanırım ama 1700tlye çok iyi

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Yok mu senelik indirim falan ne gıcık firma bu EA

• cocuk gaming laptop aldirdi,bakiyorum pc oyunlarina steam epic vs zirvalik oyunlarla dolu..meshur oyunlarinda fiyatlari ps store mumla aratir..kim ne derse desin ps konsol nimet gibiymis..ben mi yanlis kaniya vardim bilmem ama ps store da indirimlerde bloodborne,uncharted,god of war,spiderman,days gone,rdr2 vs gibi baba oyunlara verilen para hicte boşa gitmiyormuş..

• Nesi iyi dostum, hiç iyi değil. Geçen sene 32 inç HDR FreeSync monitör indirimle 1999 TL ye satıldı.

• legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Zırvalıklarla dolu kısmına katılıyorum. Sonuçta pc dünyası önüne gelen iyi kötü oyun yapıp satıyor. Ama ps fiyatlarını mumla aramak kısmına katılmıyorum :)

Steam çok sık indirim yapıyor ve hem pc hem ps4'e olan oyunlarda neredeyse yarı yarıya varan fiyat farkı olan oyunlar var. Daha uygun steam oyunları. Bize 460'tan çıkar, steam'e 300'den.

• legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Bence siz yanlış kanıya varmışsınız. Excler bilgisayarda olmadığı için karşılaştırma yapamayacağım ama aklıma ilk gelen 429 liralık Cyberpunk 249; 64 liralık Witcher GotY 22.5 TL. Yakın zamanda indirim alan oyunlardan AC Odyssey 28 TL, Watch Dogs 2 20 TL, Yakuza 0 15 TL iken bu oyunları PS4'te dip fiyattan almaya kalksanız 207 TL çıkıyor cebinizden. Verilen bedava oyunlar ve korsan da cabası. Korsan oyun oynamam demeyin. PS4 kullanıp 2. el kutulu veya pri-sec hesap alarak oyun oynayan çok kişi var. Bunun korsandan farkı yok. Ha bir oyunu korsan olarak 10 kişi indirmiş ha 1 oyun al-satla 10 kişi dolaşmış. İki türlü de yapımcı ve aracıların kasasına 1 oyunluk para giriyor.

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    İndirim güzelmiş almak istiyordum. 1 yıllık üyeliğe de indirim gelir mi acaba yakın zamanda

• NiTRocy kullanıcısına yanıt
    ne bileyim mesela o battlefield 1 ve 5 in fiyatlari gorunce sasirdim..hep boyleyse bu iyi sayilan oyunlar steam mteam de ps4 te 64 lira bloodborne goty varken acaba pc ye cikinca ne kadar cekecekler..horizon bu ay cikiyomus galiba pc ye..ordan bi kiyaslama yaparim heralde...

ben zaten hicbir oyuna platform farketmez ilk ciktigi zaman 300-400-600 geç 150 bile vermem orasi ayri

• https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0101-CUSA05597_00-MAINGAME00000000

Daha önce bu seriyi hiç oynamadım alınır mı arkadaşlar? İngilizcem de yok. İki oyun içeriyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi john ciga -- 16 Haziran 2020; 14:11:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 29152916291729182919
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.