Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2498. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Alp Badem , Alp Badem Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 9 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
76.209
Cevap
1.564
Favori
3.788.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
52. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 24962497249824992500
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nasıl uyguna geliyor amazondan alınca 230₺. Oyun çalışır o konuda sıkıntı olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 17 Ekim 2019; 0:34:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vip3r kullanıcısına yanıt
    195liraya ben satiyorum hocam düşünürseniz

• Psn plus indirime girer mi yorumunuz nedir?

• drangela61 D kullanıcısına yanıt
    İlk oyun dediğin hangisi? Second son’dan önce çıkmış infamous oyunları var ama onlar ps3 için çıkmışlardı, ps4’te yoklar

• 3-4 arkadaş yeni çıkan oyunları alıp aramızda döndürüyoruz. Malum fiyatlar yüksek, bitirip satıp yenisini alıyoruz elimizden geldiğince. İş güç, çoluk çocuk derken uzun sürüyor haliyle bitirmemiz ve bu sürede oyuna indirim geldiyse mecburen dip fiyatın 10TL falan altına satıyorum.

Fakat forumda bir paranoya ve utanmazlık furyası başladı(kardeşlik konusunda). Örneğin Spider-Man'i 180TL'ye almıştık, malum geçen 110TL görünce 100TL'ye ilana koyduk. Yüzsüzce 40TL teklif eden mi ararsın, paranoya yapıp neredeyse anne kızlık soyadımın ilk harfini isteyen mi arasın, bir ton garip insan yazdı. Zaten satanlar da standart popüler oyunları ilana koyuyor sürekli. Bir kardeşlik vardı oyunları ucuza getirdiğimiz, artık orası da öldü sayın.

• drangela61 D kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ben direk second son dan basladm bitirdm zevkli oyundu

• aragorn187 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IDwasHERE

Arkadaşlar, A Plague Tale: Innocence bugün başlayan indirimler arasındaydı, 128,05 TL’ye aldım ama iyi mi kötü mü yaptım bilmiyorum :) Yorumunuz?
    Sec hakkını satarsan haberim olsun hocam iyi oyunlar

• Sizce evil within 2 mi yoksa re 2 mi ?

• abooo şaka gibi, ben RDR2 Special Edition'ı 200 TL'ye almıştım, şimdi Ultimate Edition'ı aynı fiyata indirmişler :
    https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP1004-CUSA08519_00-RDR2ULTMEDTNBUND
  • furandor kullanıcısına yanıt
    İkisinide oynadim r evil faniyim ama evil White 2 derim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: westberlin

3-4 arkadaş yeni çıkan oyunları alıp aramızda döndürüyoruz. Malum fiyatlar yüksek, bitirip satıp yenisini alıyoruz elimizden geldiğince. İş güç, çoluk çocuk derken uzun sürüyor haliyle bitirmemiz ve bu sürede oyuna indirim geldiyse mecburen dip fiyatın 10TL falan altına satıyorum.

Fakat forumda bir paranoya ve utanmazlık furyası başladı(kardeşlik konusunda). Örneğin Spider-Man'i 180TL'ye almıştık, malum geçen 110TL görünce 100TL'ye ilana koyduk. Yüzsüzce 40TL teklif eden mi ararsın, paranoya yapıp neredeyse anne kızlık soyadımın ilk harfini isteyen mi arasın, bir ton garip insan yazdı. Zaten satanlar da standart popüler oyunları ilana koyuyor sürekli. Bir kardeşlik vardı oyunları ucuza getirdiğimiz, artık orası da öldü sayın.
    Sırf bu nedenlerden dolayı tekrar kutuluya geçtim.Orada ki ergenlerle uğraşılmaz.

• cevik001981 kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: U.C.V

abooo şaka gibi, ben RDR2 Special Edition'ı 200 TL'ye almıştım, şimdi Ultimate Edition'ı aynı fiyata indirmişler :
    https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP1004-CUSA08519_00-RDR2ULTMEDTNBUND
    oyunu çıkış zamanında almak çok karlı oldu 300 e.
    ultimate sürümdekiler bence gereksiz.
    story de zaten rahat para kazanılıyordu oyun sonunda zaten.oyun başındada gold bar spawn bug ile para yapıldı story de.o parayı harcayacak yer yoktu zaten.online gibi pahalı değil
    online da zaten ultimate için verdiklerinin kaç katını hile ve bug ile herkes kazandı
    en son collector için çiçek spawn oluyordu.şimdi onu kaldırmışlar galiba
    kısaca erken alan yol aldı.std ve special sürüm ilk önsiparişe açıldığında birşey vermediği vurgulanmmıştı burada.
    Ultimate iyi şeyler kazandırıyor gibi gözüküyordu oyun çıkmadan.fakat verdiği rank bonus u şimdi herkes alıyor club ranks ile.at zaten kötü.850 binlik atları görünce anladık tabi.önsiparişteyken savaş atı hayatta kalma paketi diye kandırıyorlar
    1 hafta collector oynasan daha çok seviye para felan kazanırsın

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    First Light var PS4’te. Serinin ilk oyunu. Hatta iki oyun birlikte paket olarak da satılıyor.

• Yeni metro oyunu 60-80₺ civarına insede alsak.

• savascakir kullanıcısına yanıt
    Ayrı hesap açıp almadım dostum. Fifa20 ve diğer başka bazı oyunlarımın olduğu elimdeki tek hesapta. Eskisi gibi tek tek oyun almıyorum artık, indirim gördükçe ve aynı zamanda ilgimi çeken oyun olursa alıyorum. Elimdeki oyunlar bitince buna başlayayım dedim işte :) Kısmetse, PS5’e geçince toptan elden çıkarmayı düşünüyorum bu hesabı :D

EW2 kesinlikle çok iyi.

Evil within 2 kesinlikle oynamadiysan ilkinide tavsiye ederim. Forumdaki satislardan uyguna bulabilirsin

• yeğenim 12 aylık ps plus almış yanında 1050 fut points hediye diyordu.Hesaba bakmış hala 0 falan diyor bana sordu ama ben hiç anlamıyorum fifa 2020 den bilen varmı napmak lazım :)
  • 
Sayfa: önceki 24962497249824992500
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.