Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2496. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tojblok , tojblok Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.111
Cevap
1.561
Favori
3.779.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
88. Sırada  bugün en iyi #29
Sayfa: önceki 24942495249624972498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: çikko

Arkadaşlar selam,

No Man’s Sky 84 e var, alınır mı ps4 de spotify da arkadan müzik açıp gezegen arası gezip loot savaş falan değer mi?
    Yok hocam bence bulaşmayın uzak durmanız gerekn oyunlardan birisi.

İndirimde olan güzel oyunlar var başka.

Oynamadıysanız eğer

-Detroit Become Human
    -Last Guardian
    -Spider-Man
    Rpg seviyorsanız eğer Bloodborne ya da Ac:Origins olabilir

Infamous Second Son ve First Light tek pakette 64 TL olmuş

Unchartedlar da indirime girmiş

Rathchet and Clank de tavsiye ederim dublajı çok güzel

Gelecek teması ve dolaşmak hoşunuza gittiyse Horizon Zero Dawn var yine rpg öğeleri de içeren bir oyun

Ps Hits'e God of War,Uncharted Kayıp Miras ve GT eklendi 119 TL fiyatları.Özellikle oynamadıysanız Kayıp Miras'a bir bakabilirsiniz hem Türkçe hem de güzel gözüküyor atlamıştım ben bu oyunu yakın zamanda alacağım ben de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A98986428 -- 13 Ekim 2019; 23:26:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Senaryo modu varmıymış ya bu oyunun? Ben sadece online tabanlı sanıyordum, 1.oyun öyleydi.

• westberlin kullanıcısına yanıt
    varmis sanirim,titanfal 2 kadar olmasada..bende hatirlamiyorum simdi

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Hocam pcde USB ile bağlıyoruz ama telefonda bağlantıyı nasıl kurucaz peki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • avedist A kullanıcısına yanıt
    Bluetooth

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çikko kullanıcısına yanıt
    Oyun ilk çıktığında bomboş ve ölü bir oyundu. Ancak geliştirici ekip güncellemeye boğdu oyunu. Oyuna ticaret,farm,mining, base oluşturma vb bir sürü yenilik geldi. Bence 84₺ edecek bir oyun oldu. Oyuna bir sürü yenilik geldi. Ben tavsiye ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • avedist A kullanıcısına yanıt
    bluetooth ile
  • Kayıp Miras'a 120 verilmez bence. 7 aaatlik oyun zaten. Bir kaç aya 50-60 liraya düşer.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Kayıp Miras'a 120 verilmez bence. 7 aaatlik oyun zaten. Bir kaç aya 50-60 liraya düşer.
    haklısınız 120 verilmez bu saatten sonra.eskidi oyun iyice.
    fakat ps tr kunduzluk yaptı yine.50-60 a düşmesin diye PS Hits oyununu 84 yerine 119 a indirdi bilerek.
    sony nin kendi ps hits oyunları şu ana kadar ortalama yüzde 30-35 indirim gördü.
    bu yüzden 75-80 tl den daha aşağıya verme niyetleri yok.50-60 tl ye gitmesin diye yaptılar bunu belirtmek istedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

haklısınız 120 verilmez bu saatten sonra.eskidi oyun iyice.
    fakat ps tr kunduzluk yaptı yine.50-60 a düşmesin diye PS Hits oyununu 84 yerine 119 a indirdi bilerek.
    sony nin kendi ps hits oyunları şu ana kadar ortalama yüzde 30-35 indirim gördü.
    bu yüzden 75-80 tl den daha aşağıya verme niyetleri yok.50-60 tl ye gitmesin diye yaptılar bunu belirtmek istedim

Alıntıları Göster
    PS Hits 84 oluyordu. Herhalde yeni oldu diye 119 yaptılar diye düşünmüştüm ben de. Demek ki düşürmemek için yaptılar teşekkürler bilgi için. Bir de fiyat 119 olmadan bir gün önce 118 tl gördüğüme eminim ben. Hatta yazın alırım diye not düşmüşüm. Sonraki gün 119 oldu.

• quote:

PS Hits 84 oluyordu. Herhalde yeni oldu diye 119 yaptılar diye düşünmüştüm ben de. Demek ki düşürmemek için yaptılar teşekkürler bilgi için. Bir de fiyat 119 olmadan bir gün önce 118 tl gördüğüme eminim ben. Hatta yazın alırım diye not düşmüşüm. Sonraki gün 119 oldu.

Alıntıları Göster
    Yok yazın ağustosta bir süre indirime girdi ondan Ps Hits listesine girene kadar 179 TL idi fiyatı

10 saate yakın oynayışı ve çok güzel bulmacalar barındırıyor ayrıca Türkçe dublajlı bana kalırsa değer

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

Yok yazın ağustosta bir süre indirime girdi ondan Ps Hits listesine girene kadar 179 TL idi fiyatı

10 saate yakın oynayışı ve çok güzel bulmacalar barındırıyor ayrıca Türkçe dublajlı bana kalırsa değer

Alıntıları Göster
    Yanlış anladınız hocam. PS hits listesine girdiği ilk gün 118 idi. Sonraki gün 119 oldu. Girmeden önce sizin dediğiniz fiyattaydı. Bana kalırsa kısa olduğu için değmez(7-8 saat) üstelik şimdi almazsanız illa ki indirim gelecektir. İndirim gelmese bile fiyat sabit oldugu için kaybedilecek bir şey olmaz.

• quote:

Yanlış anladınız hocam. PS hits listesine girdiği ilk gün 118 idi. Sonraki gün 119 oldu. Girmeden önce sizin dediğiniz fiyattaydı. Bana kalırsa kısa olduğu için değmez(7-8 saat) üstelik şimdi almazsanız illa ki indirim gelecektir. İndirim gelmese bile fiyat sabit oldugu için kaybedilecek bir şey olmaz.

Alıntıları Göster
    Black Friiday'de indirim olabilir baya Kayıp Miras da olabilir aralarında.Ben Uncharted serisini çok sevdiğim için gözüm kapalı alıyorum sanırım

• Kayıp Miras'a 119 verilir mi ya?
    Forumdan 50-60'a çift hak alırsınız

• remote play ile 2 kişi 2 ekran oynayabiliyormu (telefonda aracılığıyla) mesela gran turismo veya fifa gibi oyunlarda filan ??
  • Arkadaşlar RDR 2 gelecek ay PC’ye çıkacak ya, cross platform olacak mı acaba? Ona göre almayı düşünüyorum, internette bilgi bulamadım.

• Gta 5 olmuyor diye biliyorum. Rdr 2 de olamaz. Çünkü pc tarafında dışardan müdehale, mod, hile vs. oluyor.

• Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    2020'de kalan Exc oyunları da Plus ile verirler bence, bu şekilde PS5 için heyecan yaratırlar gibime geliyor.

• legacy of kain kullanıcısına yanıt
    online için ya :(
  • Yeni indirimler hayırlı olsun, RE2 ile DMC5 134 TL alınabilir seviyeye geldi ama 2 sinin arasında kararsız kaldim, 2 türü de seviyorum 2 serininde çoğunu oynadim ama hangisini ilk alacam takıldım kaldım

• 
Sayfa: önceki 24942495249624972498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.