Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (2235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: noval_06 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.247
Cevap
1.565
Favori
3.791.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22332234223522362237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Değerli düşüncen için teşekkürler.Peki bu "X" olayı nedir? Çoğu kişinin X ve yolculuk hakkında şikayetlerini okudum da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s3rhatt

GTA V ve Watch Dogs 2 49 TL olmuş bu arada arkadaşlar. Hala oynamayan varsa değerlendirebilir.
    Daha önce oynadığım halde gta 5 alsam mı diyorum, acele acele bitirmiştim oyunu.

Titanfall 2 de daha önce denemiştim ama tutorial bölümündeki parkur bölümleri bile darlamıştı beni, bilemedim.

Witcher-Watch Dogs soranlar olmuş, Witcher top diye oynar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 6 Mart 2019; 21:29:16 >
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    Gta 5 bi 2-3 yıl daha bu fiyata inmiceği için almalısın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mkul61 M kullanıcısına yanıt
    Hocam maddi gta 5'de alıcağım için normal sürümünü alıcam umarım normal sürümünü aldığım için pişman olmam.👍

• fasakasa kullanıcısına yanıt
    Titanfall 2 yi almalısın. Hikayesi muhteşemdir. Witcher Watch Dogs 2 karşılaştırılması talihsiz olmuş. Ama şunu söyleyebilirim ki Watch Dogs 2 hiçte kötü bir oyun değil. Ubisoftu hiç sevmeme rağmen çok başarılı buldum bu oyunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 6 Mart 2019; 21:42:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Tercih sizin pişman olmazsınız, indirimlerle tekrar dlcleri alabilirsiniz.

• ellerimkirli kullanıcısına yanıt
    Guacamelee 1 ve 2 , Guns Gore And Cannoli 1 ve 2(Türkçe) Zombie Vikings, Magicka 2, Diablo 3, Rayman Legends, Trine 1 2 3, Gang Beats

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 7 Mart 2019; 13:12:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hep dandik ve aynı oyunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifa 19 aldım. 9 Gb olarak iniyor. 40 GB değil miydi bu?
  • Arkadaşlar NFS Payback hikayesi nasıl değer mi?
  • Oyun alırken; Ben bu oyunu oynayacak mıyım, ne zaman oynayacağım, şimdi alsam oynayabilecek miyim, şimdi oynamayacaksam bunun fiyatı oynayacağım zaman daha da düşer mi(kesin evet) gibi sorularla düşünüp almaktan vazgeçiyorum. Steamde 414, ps4te 200 oyun olduktan sonra ancak bu kafaya girebildim ama olsun... Zira alacak olduktan sonra oyun her zaman alınır... istifçiliğin sınırı yok.

• Allah’a şükür bu indirimde de daha önce indirimde diye aldığım ama indirip çalıştırmaya fırsatım olmayan oyunlar daha da indirime girmiş... witcher 3, GTA V, Watch Dogs 2,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirphoenixx -- 6 Mart 2019; 22:51:20 >
  • Arkadaşlar sunu sormak istiyorum. Sony son zamanlarda store da gösterdiği fiyattan fazla cekiyor karttan. Xboxtq da ayni durum geçerli. Re2 aldığımda +10 tl eklemişti. Sony de FIFA 19 aldığımda da oldu. Bu sacmali nasıl biseydir? 64 e alacağım oyundan bir kuruş bile cekse çok yanlış bi durum var demektir ki oyunu tl cinsinden alıyoruz bir de. 70e 74w çıkacaksa düpedüz dolandırıcılıktır bu

• DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    Hocam kredi kartı yerine ön ödemeli kart kullanın, bu durumla karşılaşmazsanız.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

Arkadaşlar sunu sormak istiyorum. Sony son zamanlarda store da gösterdiği fiyattan fazla cekiyor karttan. Xboxtq da ayni durum geçerli. Re2 aldığımda +10 tl eklemişti. Sony de FIFA 19 aldığımda da oldu. Bu sacmali nasıl biseydir? 64 e alacağım oyundan bir kuruş bile cekse çok yanlış bi durum var demektir ki oyunu tl cinsinden alıyoruz bir de. 70e 74w çıkacaksa düpedüz dolandırıcılıktır bu
    Banka çekiyor o parayı sony le bi alakası yok. Bddk kararı var google arat. Dolar a çevrilip kur farkı alıyor bankalar öpülmeye alışık bir milletiz nu konularda

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Hocam çok erken farketmişsin helal olsun

• HunterInTheNight kullanıcısına yanıt
    Anladım hangisini önerirsiniz ininal paycell vs ?

• DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    Hocam ben enpara hesap karti kullaniyorum yurt ici yurt disi hic problem yasamiyorum, yada kredi kartinizin hesabinda sanal kart acip kullanmanizi tavsiye ederim

• saerozs7 kullanıcısına yanıt
    Napalım Hocam yapıyoruz işte bişeyler

• HunterInTheNight kullanıcısına yanıt
    Zi·raat Bankası kredi kartım var bunun üzerinden sanal kart oluşturduktan sonra ön ödemeli kartlar gibi mi olacak fiyat neyse onu çekecek yanı ?

• 
Sayfa: önceki 22332234223522362237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.