Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SirRevenge , alphi3458 , alphi3458 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir - 9 Masaüstü2 Mobil
5 sn
76.255
Cevap
1.566
Favori
3.792.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12891290129112921293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mahferofficall

Beyler kart sorunu çekenler var bende içindeyim tuhaf bir şekild e aynı kart ile şuan plus alabildim ama oyun alamıyorum ahhaa :D genel bir sorun herhalde yakında düzelir

Bendeki de öyle. Asıl kart ve sanalı kayıtlı, ps plus deneme alıyor ama oyun alamıyorum. Resmen japon işkencesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    % sini hatırlamıyorum ama 17 yi ocakta 104 tl civarına almıştım.
  • DarthFourier kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam 160 tan almaktansa beklerim o zaman 110 olsa yine iyi gibi
  • Kaç yıldır kredi kartı sıkıntısı yaşamıyorken bu yıl ben de o kervana katıldım.Hesabımda ekli olan her zaman aldığım oyunları şuan alamıyorum.Bilgileri düzenleyin diyor.Bilgiler değişmedi ki düzeltelim.

Yazık indirim oluyor faydalanamıyor insanlar.Çok aciz bir Türkiye Psn ekibi var.
  • Naruto Shippuden UNS 4

Hellbalde Senua's Sacrifice

Aylardır bekliyorum bu iki oyun bir türlü indirime girmiyor. Suan aklıma gelmeyen ve inatla indirim gormeyen oyunlar var. Hadi be Sony. Hadi be Bandai Namco.

• Gertize G kullanıcısına yanıt
    UNS4 daha 2-3 ay önce indirimdeydi baya düşmüştü fiyatı, black friday zamanı tekrar inmedi ama yıl sonunda inecektir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heavy Rain indirime girmemiş beyler, 88 TL görünüyor. PS4'e yeni geçtim ve sadece Fifa 18 var. PS4 klasiklerinden, hikayesi güzel hangi oyunun tavsiye edersiniz? Uncharted serisine dalayım mı? Son olarak Heavy Rain'i ucuza alabileceğim başka bir site var mı? Teşekkürler
  • Herkes single oynuyor vay be. Ben hayatta unchertad felan para vermem . Multi olucak bf1 cod WW2 FIFA NBA GTS NFS F1 rekabet olmayınca olmuyor

• Horizon zero down kutulu uygun bulunmasına rağmen güvenemeyip digital olarak psn den aldım. PS4 te yeniyim
    Oyunları kutulu olarak değilde PSN hesabımda koleksiyonunu yapmayı planlıyorum. Sebebi ise ps3 cd lerinin evde ordan burdan cıkması.
    İndirimler genel olarak iade eder. UNCHARTED Collection alınabilir fiyatta, oynamayanlar için öneririm. Witcher fiyatı gayet uygun durumda. Benim gibi hesapta koleksiyon yapmak isteyenler bu oyunları alabilir. İleri indirimlerde last of us ve heavy rain düşerse onları alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamerasker -- 25 Kasım 2017; 10:45:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darwin7

Herkes single oynuyor vay be. Ben hayatta unchertad felan para vermem . Multi olucak bf1 cod WW2 FIFA NBA GTS NFS F1 rekabet olmayınca olmuyor

bu nasıl düşünce böyle?

yani diyorsun ki multi oyunlarda kendimi tatmin etmeyi çok seviyorum doğru mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

quote:

Orijinalden alıntı: Darwin7

Herkes single oynuyor vay be. Ben hayatta unchertad felan para vermem . Multi olucak bf1 cod WW2 FIFA NBA GTS NFS F1 rekabet olmayınca olmuyor

bu nasıl düşünce böyle?

yani diyorsun ki multi oyunlarda kendimi tatmin etmeyi çok seviyorum doğru mudur?

Hee doğru rekabet var PC ye karşı oynamaktan sa insana karşı oynuyorum. Hikaye felan güzelde beni sıkıyor zevk meselesi tabi . Neden bukadar yadirgadinki

• Bu Mass Effect Andromeda'yı 2-3 gün önce 60 küsür lira civarında gördüğüme eminim ama şuan baktığımda indirim gözükmüyor. Ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa bazı ürünler indirimlerden çıkarıldı mı ?
  • Jiraiya kullanıcısına yanıt
    Heavy Rain daha ekim ayinda 23 TLye dustu simdi almayin.https://psprices.com/region-tr/game/191142/heavy-raintm

Uncharted serisinin su an fiyati cok uygun Nathan Drake Collectionda 3 oyun var. 4 ile kayip mirasi da alsaniz 5 oyun 180 TL bile yapmiyor. Hepsinde Turkce dublaj/altyazi var ilk tavsiyem o seri olur. The Last of Us, Bloodborne, Horizon Zero Dawn gibi diger exclusiveler de olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuak29 -- 25 Kasım 2017; 12:6:27 >
  • catho C kullanıcısına yanıt
    Plus indiriminden cikarilmis ama su an zaten xbox ve pcde ea/origin access'de oyunu ucretsiz veriyorlar indirime girer tekrar yakinda.

https://psprices.com/region-tr/game/1236235/mass-effecttm-andromeda
  • deus ex mankind divided day one edition 60 tl kutulu. dün almıştım bugün ulaştı. güvenlik şeritli. uygun sayılır.

http://www.hepsiburada.com/ps4-deus-ex-mankind-divided-day-one-edition-p-HBV000000ON72?magaza=MAXIMUMGAME
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabri a.k.a Hayalet

Bu indiirimde en cok tacsiye edicegim oyun persona 5 dir. Turkiyede cok ilgi gormesede cok iyi bir oyundur mutlaka alin bufiyata kacmaz.

Almasına alalımda ilgilizcemiz yok be kardeş
  • Arkadaşlar 2 sorum olacak bloodborne almayı düşünüyorum fiyatı uygun fakat bir de bloodborne goty var hangisi almak mantıklı farkı nedir sizce?

Diğeri de season pass nedir ek paket mi ayrı bir tam oyun mu

• Psn plus alicam ama turkiyeden kod seklinde.psn ise ingiltere kullaniyorum.bu kodu kullanabilirmiyim yoksa sadece tr hesabinda mi gecerli.?

Alacagim bu sekilde !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miragle -- 25 Kasım 2017; 16:59:11 >
  • Arkadaşlar kimse bilmiyor mu

Ufc 2 normal sürümünü aldım

Mike tyson ve bruce lee kilitli bunu nasıl açacağız

Oyunun konusunu da bulamıyorum ki oraya sorsam

Belki aranızda oyunu alan ve bunun cevabını bilen vardır diye yaziyorum teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 12891290129112921293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.