Şimdi Ara

PlayStation Now PC [ANA KONU] (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
518
Cevap
35
Favori
32.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Akbaba89

Türkiyede performansı nasıl acaba 25mbit yeterli mi
    15 mbps ile gayet güzel performans aldım. Zaten minimum olarak 5 mbps öneriyor program.
  • Uygulamayı kurdum, üye oldum ama uygulamada hiçbir şey aktif değil? 7 ünlük denemeye basıyorum tık yok. Bir oyuna tıklayıp Get started diyorum yine aynı. Neyi yanlış yaptım?

Sitesinden yapayım dedim oradan da paypal tel. doğrulama istiyor. İninal veya papara kartı ekleyince de kabul etmiyor. Açamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BéTo -- 22 Ağustos 2020; 17:36:3 >
  • İninal kartını kabul ettiremiyorum son 5 gun önce sorunuszdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PlayStation Now PC [ANA KONU]

BU AY EKLENEN OYUNLAR:

- Resident Evil 7 (30 Kasım 2020'ye Kadar)
    - Final Fantasy XV (1 Mart 2021'e Kadar)
    - Observation
    - WWE 2K19

https://blog.playstation.com/2020/09/01/resident-evil-7-and-final-fantasy-xv-headline-ps-nows-september-lineup/

• Paypal ile daha önce almıştım ama şuan kartımı kabul etmiyor. Çözümünü bilen var mı?

• PlayStation Now PC [ANA KONU]

BU AY EKLENEN OYUNLAR:

- Days Gone (4 Ocak 2020'ye Kadar)

- MediEvil

- Friday the 13th

- Trine 4: The Nightmare Prince

- Rad

https://blog.playstation.com/2020/10/06/days-gone-medievil-friday-the-13th-headline-ps-nows-october-lineup/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 6 Ekim 2020; 20:27:7 >

• Sayın dostlarım. Benim UK hesabım var. Days gone falan gözükmüyor daha eklenmedimi yoksa ben uygulamayımı güncellemeliyim. Resident evil eklendiği gibi görünmüştü ama days gone ve yeni eklenenler görünmüyor şuan. bi bilgisi olan varmı acaba ?

• Ulan beee UK psnow da daysgone türkçe altyazı değil offff ooooffff

• Deneme kalktımı acaba alabiliyormuyuz pc için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kaankaraca01 kullanıcısına yanıt

hala bir şekilde ps now'a bağlanma ihtimalimiz var mı acaba siz galiba kullianıyorsunuz

• Ben psnow 1 aylık UK gift card alıyorum. Bedava 1 hafta denemeyi tamamen yasakladılar Türkiye ve bazı ülkelere. Direk ban atıyorlar. Para veriyorum 700 küsür oyunu oynuyorum bence başını ağrıtma direk öyle yap.

• onu nasıl yapıcam acaba bana anlatabilir misin çünkü last of us falan çok oynamak istiyorum galiba amazon üstünden ps now kartı alıp yapıyoruz yanlış bilmiyorsam

• yedi günlük deneme artık mümkün değil mi yani,kart olayı nasıl oluyor uk hesap açıp kartımı giriyoruz sadece ?

• Bu işi temiz şekilde her ay kullanan varsa bana da yardımcı olursa çok memnun olurum.

• Birisi nasıl kullanabileceğimizi anlatıp sabitlese çok iyi olur

• sanırım artık 7 günlük trial tr'den kullanılamıyor hiçbir türlü. ama ben yine de şu soruyu sormak istiyorum

40 liraya falan satılan en dandik snoopy kollarla falan da bir şekilde oynayabiliyor muyduk? :) ona göre kol sipariş vereceğim ps now olmasa bile en kötü pes 21 oynarım :)

• Yeni 7 günlük deneme yöntemi ortaya çıktı mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Empyrium kullanıcısına yanıt

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nibelungen27 -- 20 Kasım 2020; 0:33:42 >
  • Amazon ukde 37.5 sterline, düşmüş almayı düşünüyorum 2 tane alsam 2,yillik olmuş olur mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.