Şimdi Ara

Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.304
Cevap
117
Favori
206.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu anda pc den hiçbir şekilde trial olarak böyle bir servis denenemiyor. Gerçekten ölücü değilim, denemek istedim. 1-2 farklı servise baktım. Ps now kesinlikle türk kartıyla olmuyor. Liquidsky illa para ver diyor. Ulan bi sal en azından 20 dakika deneyeyim sonrasında karar veririm. Geforce now bekleme listesine atıyor vs vs. Herkes bağırıyor cloud gaming diye ama elle tutulur birşey yok
  • PsNow'u 2 sene kadar önce ps4 de kullanmıştım 2 ay kadar. Malum ps4 ile konsol oyunculuğuna adım atınca oynamadığım oyunlarıda aradan çıkartayım diye , çokta faydalı oldu benim için.

Yeni haberim oldu pc de kullanıldığından hemen indirip kurdum fakat Avrupa'da sadece 3-4 ülkede deneme aşamasındaymış. Bunu duyunca üzüldüm.

Tabi Türk aklı hemen çakallığa koştu :) Hemen bi US hesap açıp Amerikalı dostlarımız gibi davranıp kullanalım dedik ona da kredi kartı engeli geldi :)

Kardeşim para kazanmak istiyorsunuz ama her şeyde bi engel bi sıkıntı çıkıyor. Açın muslukları istediğimiz gibi kullanalım şu stream uygulamasını ne bu dert bu cefa..
  • Aynen deneme imkanimiz yok stabil calisicakmi vs bunlari bilmeden kimse almaz yoksa eminim stabil olsa alan cok olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kullanıyorum su anda, deneme değil direk ücretli olarak aldım, 50 mpbs internet hızım var en ufak bir problem yaşamadım daha, sorularınız varsa alabilirim

• Ininal falan oluyor mu acaba? Denemek lazım. Son durum ne acaba takip eden var mı? Gelsin parasını verip alırız nedir bunların nazı. Bi türlü getirmediler yav

• kankhy kullanıcısına yanıt
    Hocam Türkiye'de iseniz normal kart kabul ediyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaand12@ -- 29 Mayıs 2017; 16:2:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

Hocam Türkiye'de iseniz normal kart kabul ediyor mu?

Türkiye'deyim, kesinlikle amerikan olmayan hiçbir kart, hatta sanal kart bile kabul etmiyor, amerikan bir siteden sanal kart oluşturdum onu bile kabul etmedi 5$ havaya gitmiş oldu, en son Mtcgame'den gift card satın alarak aboneliğimi başlattım

Bu mudur hocam

https://www.mtcgame.com/e-pin/playstation-network/psn-us-card-satin-al/

• quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

Bu mudur hocam

https://www.mtcgame.com/e-pin/playstation-network/psn-us-card-satin-al/

Aynen hocam burdan aldım

• 7 gün denemenin yolu yok mu acaba? VPN'le US PSN aldım ama kredi kartı girmeden trial'ı başlatmıyor, girdiğim hiçbir kartı da kabul etmedi sağolsun. Henüz Türkiye'de olmadığı için delay durumu nedir görmeden para vermek istemiyorum, oynanabilirliğin iyi olduğundan emin olsam direk alacağım. İkinci sorum ise, servisi PC'de kullanmaya çalışıyorum Xbox One gamepad'ini kabul ediyor mu acaba?
  • 16-24 mb yeterli olurmu acaba

• turkopol kullanıcısına yanıt
    hocam ben bayadır kullanmadım ama en sonki hali gibiyse yeterlidir.
    nasıl başlattın bende gift card satın aldım ama kredi kartı girmemi istiyor
  • Bende us psn var, Amazondan kart alıp yüklüyorum ihtiyaç oldukça, kredi kartını hiç eklemedim
    Adres olarak HP nin genel merkezini, kredi kartı olarak isbank sanalkart numarası kayitli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gidakontrol -- 11 Temmuz 2017; 16:8:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ernknd

nasıl başlattın bende gift card satın aldım ama kredi kartı girmemi istiyor

Gift card'ı hesaba tanımladıktan sonra satın alma işlemini gerçekleştirin, yalnız bilgisayar üzerinden yapın. Yani ben o şekilde yapmıştım kart falan istememişti

• 10 dolar gift card alıp deneyebilirsiniz (ilk ay 10 dolar sonra 20),adres kısmında vergi almayan eyaletlerden birini seçin
  • Türkiye'ye gelse bari bu sene.
  • merhaba sony tv alacağım playstation now tv üzerinden tatminkar olur mu bağlantı hızım 50 mbps fiber.

lag oyun oynayışı çok etkiliyor mu , tecribelerinizi öğrenmek isterim.

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

merhaba sony tv alacağım playstation now tv üzerinden tatminkar olur mu bağlantı hızım 50 mbps fiber.

teşekkürler

Türkiyede yok ki lag olsun :) yurt dışı için ise sabit 50 mb yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

merhaba sony tv alacağım playstation now tv üzerinden tatminkar olur mu bağlantı hızım 50 mbps fiber.

teşekkürler

Türkiyede yok ki lag olsun :) yurt dışı için ise sabit 50 mb yeterli.

yurtdışından hesap açıp yada gift card ile ödeme yapıp sony tv üzerinde oynayamaz mıyız?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.