Şimdi Ara

Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.304
Cevap
117
Favori
206.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps now oyunları zaten tr psnde listeleniyor muydu yoksa ben mi yeni gördüm? God of War yazınca 1 2 ps now etiketiyle listelendi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar ben de önceden cok oynardım simdi bi kac saattir denememe rağmen kesinlikle free trial baslatamıyorum, uk ve us hesaplarıyla ayrı ayrı denedim sürekli hata veriyor, iki hesaba da kendi bölgesinin paypal hesabı kayıtlı ama yok ne yaptıysam olmadı, var mı bilgisi olan?
  • kankhy kullanıcısına yanıt

çok oldu hocam o free trial kalkalı

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Hocam görünüyor ama store’da? Ayrıca ps now’a girince de start your free trial yazıyor, yoksa ben de duymustum kalktıgını ama görünce geri geldi diye düsündüm
    aylık 1 sigara parası tutan servisi bedava kullanmaya çalışanlar yüzünden türkiye için yasaklandı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lextor

Ps now oyunları zaten tr psnde listeleniyor muydu yoksa ben mi yeni gördüm? God of War yazınca 1 2 ps now etiketiyle listelendi.

Daha önce de bazı oyunlarda gözüküyordu. Ümidi kestim ben. Neden çıkartmıyorlar anlamak güç gerçekten de.

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Hocam ben zaten yıllar boyunca aldım, yine alırım sıkıntı yok da o hangi 1 sigara 85 tl tutan??
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre00

Daha önce de bazı oyunlarda gözüküyordu. Ümidi kestim ben. Neden çıkartmıyorlar anlamak güç gerçekten de.

Alıntıları Göster

Çok basit bir şey yahu stream yapmayacaksın sadece indirilebilir olacak bu kadar basit. Anlamak zor.

yıllık 300-350 lira gibi rakama 1 yıllık alınıyor hocam dönem dönem. aylık 25 liraya geliyor 2 ortak alınırsa 12,5 lira aylık tutarı

12 aylık 60 dolar ki indirimler de oluyor. Kaldı ki hesabı paylaşabiliyorsunuz kardeşlik sistemi ile. Yani ben ps5 pri hakkını 115 TL ye aldım 1 yıllık.
  • lextor L kullanıcısına yanıt
    Öyle, aynen anlamak çok zor. Yani stream i de koyabilirler. İnterneti biraz iyi olanlar oynayabilir ama dediğini gibi sadece indirilebilir içerik de olabilir ülkemizde. Gerçekten de neden getirmiyorlar çok garip.
  • free trial değilde aylık alarak pc de oynamak mümkün mü? kısıtlama vs var mı ?

• Mayis oyunlariyla ilgilide hic bilgi yok

• PayPal yöntemini tekrar kullanılabiliyor muyuz?
  • Belesciler yuzunden deneme sürümü kalktı hala belescillik yapmaya çalışıyorsunuz.

• turkopol kullanıcısına yanıt

sali günü belli olacak hocam

• nct96 kullanıcısına yanıt

Hayır

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

sali günü belli olacak hocam

Bazen sizinti oluyordu simdi baktim hep tahmin var heryerde coguda tutmuyor zaten

Bu arada long dark vok guzel oyunmus adamlar biraz daha ugrassa efsane olurdu .oynamayan oynasin 4.episodeyi sabirsizca bekliyorum suan

• turkopol kullanıcısına yanıt

Hikaye modu çok güzeldi ama adamlar çok yavaş , 4. episode ne zaman çıkacak muamma.3 bile defalarca ertelendi gelmeden önce.

• quote:

Orijinalden alıntı: wither

Hikaye modu çok güzeldi ama adamlar çok yavaş , 4. episode ne zaman çıkacak muamma.3 bile defalarca ertelendi gelmeden önce.

Zorlama ve gercekci olmasi icin yavaslik olayi var ama

cok buyuk potansiyeli harcamislar haritayi daha cok doldurup daha cik dusman zorluk ekliyebilirlerdi ama bu haliye bile ben begendim

• 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.