Şimdi Ara

Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.304
Cevap
117
Favori
206.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gowlet

Valla açsınlar bak bakalım nasıl gidiyor senelik üyelik.

Tamam resmi olarak gelsin ama gelmese bile forumda UK yada us now satan çok kişi var. Türkiye ye neden gelmiyor diye ağlanacağına (sizin için söylemiyorum) alıverirsin diğer bölge now larını olur biter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLuBu

3 oyun mu duyurmuşlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: volcy123

Crew 2 harici ben bos geçtim bu ay :)

bende oynamamiştim bunu hitmen3 çıkana kadar platinlerim diye düşünüyorum

• nevruz84 kullanıcısına yanıt

tr psn e gelse ben düşünmeden alırım. Ana hesabım us ve UK olsa yine alırdım. steam ederek oç oyunları kendi hesabımdan oynayabileceğim için. Gelmez de bu yakınlarda alacağım gibi duruyor her ay illaki 1 tane merak ettiğim oyun ekleniyor çünkü.

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    15 gun var hitman'e rahat platinlersin, missable da yokmus :) (bonus: herhangi bir arkadasinla beraber girdiginiz yarista birinizin yarista ilk 3 e girmesi yarisi kazanmis olmaya yetiyormus iki taraf icinde) nioh2 nin dlcleri halledeyim bende baslayacagim the crew 2 e.oynamadiysan bioshock collection u oneririm ben 3 oyunuda platlamistim, ozellikle 3. oyun cok guzeldi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 5 Ocak 2021; 22:54:13 >
  • volcy123 kullanıcısına yanıt

Bioshock Collection eklendimi?

• TheLuBu kullanıcısına yanıt
    Evet Oğuz simdi kontrol ettim bütün oyunlar var şuan gelecek olanlarin hepsi eklenmis(uk ps now)
  • Ps now Türkiye ye gelse TR PSN 700 tl ye oyun satamaz. En iyisi hiç TR psn kullanmadan ps now’u almak. Bir oyuna 700 tl vereceğine al ps now u 300 tl ye 1 yıl oyun derdin olmasın.

Forumdaki çoğu kişi hala bilmiyor bu olayı. İndirmden ucuza bulabildikleri oyunları alıyorlar sonra o oyunları plus bedavaya veriyor.

TR psn tamamen para israfı şu durumda. Kur düştü hala oyun fiyatlarına indirim gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 5 Ocak 2021; 22:43:42 >
  • Bu ay verilen oyunların hepsi yaradı bana. Oynamadığım oyunlar. Sony biraz da JRPG atsa güzel olur. 

• Frostpunk uk region için(farkli eu bölgelerde de tr dil ile geliyor olabilir) tr altyazili olarak geliyor. Strateji+survival bir oyun, strateji sevenlere öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 7 Ocak 2021; 10:20:33 >
  • Ocak 3 oyun mu verildi anlamadım.Crew iyi oldu çok onceden alıp az oynayıp bırakmıstım ps4 pro fan sesı saolsun soğutmustu benı oyundan.

• yuzi_35 kullanıcısına yanıt
    Bio shock collection(3adet oyun), Frost Punk, Surviving Mars ve The Crew 2 ile toplamda 6 oyun geldi ps now'a.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 7 Ocak 2021; 10:20:0 >
  • BU NOW KULLANAN BİRİ İLE KARDEŞLİK YAPMAK GÜZEL BİRŞEY OLURDU :(

• The Sinking City yayın haklarında anlaşma sağlanmış. Yakında oda eklenir Now a. 7 oyun olur. 

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheLuBu kullanıcısına yanıt

İnşallah dediğin gibi verirler yasak kalkmıs ne de olsa   kaldırıldıgını ben şimdi farkettim daha dogrusu ps now da oldugunu, hafiften murdered soul suspecte benzettim güzel duruyor oyun. Bu arada psnowguide site önerisi için teşekkürler, siteyi yapan kişilerin ellerine sağlık, ps now ile alakalı en iyi site olabilir :)

• hem usa hem uk hesapları oluşturdum. ödeme yöntemi olarak tr kartları kabul etmiyor. nasıl 1 aylık alabilirim anlatabilecek var mı?

• Hocam amazon gibi yerlerden cüzdan kodu alman gerek. Yabancı psn storelar Tr kartlarını kabul etmiyor diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meXel_ -- 13 Ocak 2021; 23:45:40 >
  • MeXeL in dedigine ek olarak direk redeem edilebilir kod seklinde satan sitelerden de alabilirsiniz. 1 senelik düşünürsen forumda senelik ps now satan birisi var o sekilde de fazla ugrasmadan alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.