Şimdi Ara

Playstation Now [ANA KONU] - Güncellendi (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.305
Cevap
117
Favori
206.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 yıllık almayı düşünen arkadaşlara kendi deneyimimi paylaşmak isterim, 9 aya kadar trial yöntemi varken kullandım, çok fazla oyun var dolayısı ile içlerinde kaybolma durumu var her ay eklenen oyunlarda çoğu zaman daha önce oynamış olduğum oyunlar geldiği için pek yararlanamadım fakat bir ara oynarım dediğim ve unuttuğum gerek ps3 kütüphanesinden gerekse ps4 ten 7-8 oyunu oynadım. 900 oyun sayısına vurgu yapılıyor haklı olarak ama 100 tanesi ilginizi anca çeker diyebilirim. Sistem ülkemize gelmeden şuan abonelik almayı düşünmüyorum.

• sizin gibi aylarca trial kullananlar yüzünden ülkemizde yasakladi zaten hocam marifetmis gibi söylemişin birde..

bu sistem türkiyeye gelse bile sizin gibilerin alacağını sanmıyorum

900 oyun içinden 100 oyun ilgini çekip oynasan kötümü ? yıllık 300liraya bulunuyor 3lirara gelmiş oyunun tanesi. milet oyun almayip ayda 2 oyun veren plusın vereceği oyunu bekliyor. hal böyle olunca psnow bulunmaz nimettir. 1 tane AAA oyun oynasan parasi fazlasıyla çıkıyor zaten..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~300₺ ye 1 sene boyunca bir suru oyun oynama sansina sahip oluyoruz + her ay kutuphaneye oyun ekliyorlar, beğeni olayi gorecelidir kimisi 9 oyun begenir kimisi 900. Zaten sony nin ps now ve plusta deneme uyeligi kaldirmasi bu belesci tayfa yuzundendir bence iyi yaptilar, boylece asil amaci denemek olan kisilerin onu kapandı bu belescilerin sebep olmasi ile.

Bu konuyu uzun suredir takip edenler bilir konuda ki cogu mesaj ps now'i nasil beles oynarim uzerine :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 15 Ocak 2021; 19:3:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

tam olarak ne hatasi veriyor acaba ?
    stream oyunlar tr psn üzerinden oynanmiyor acaba tr psn üzerindenmi oynamaya çalışıyorsunuz.

crew2 yi ben indirdim oynuyorum ubi üyeliğim vardi belki ondan hiç sormadi bana psn hesabina bağlamak lazimdı heralde. her ubi oyununda otomatik giriş yapiyor

Hayır hocam direk now hesabından açıyorum fakat oyuna giriş yapmıyor hata veriyor. Yapabilirsem foto çekip göstereyim.

Bu arada crew oyununa birtürlü giriş yapamadım. Girdiğim hiçbir hesabı kabul etmiyor bu hesap daha önce açıldı hatası veriyor.

Sizde hazır hesap var mıydı oyuna giriş yapabileceğim? En azından oyunu bir deneyebilseydim.

• ps now 1 hafta deneme bitti mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Geçmişten Gelen Adam

1 yıllık almayı düşünen arkadaşlara kendi deneyimimi paylaşmak isterim, 9 aya kadar trial yöntemi varken kullandım, çok fazla oyun var dolayısı ile içlerinde kaybolma durumu var her ay eklenen oyunlarda çoğu zaman daha önce oynamış olduğum oyunlar geldiği için pek yararlanamadım fakat bir ara oynarım dediğim ve unuttuğum gerek ps3 kütüphanesinden gerekse ps4 ten 7-8 oyunu oynadım. 900 oyun sayısına vurgu yapılıyor haklı olarak ama 100 tanesi ilginizi anca çeker diyebilirim. Sistem ülkemize gelmeden şuan abonelik almayı düşünmüyorum.

Oyun alıp satmayla uğraşmıyorsan ps now dan iyisi yok.

300 tl ile store dan oyun satın almayı dene bakalım kaç tane oyun alabiliyorsun. İçerisindeki oyunlar her ay değiştiği için oyunsuz kalmana imkan yok.

Ps Now’ı kullananların sayısı artarsa o TR PSN seve seve fiyat düşmek zorunda kalır.

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

sizin gibi aylarca trial kullananlar yüzünden ülkemizde yasakladi zaten hocam marifetmis gibi söylemişin birde..

bu sistem türkiyeye gelse bile sizin gibilerin alacağını sanmıyorum

900 oyun içinden 100 oyun ilgini çekip oynasan kötümü ? yıllık 300liraya bulunuyor 3lirara gelmiş oyunun tanesi. milet oyun almayip ayda 2 oyun veren plusın vereceği oyunu bekliyor. hal böyle olunca psnow bulunmaz nimettir. 1 tane AAA oyun oynasan parasi fazlasıyla çıkıyor zaten..

Sizin gibi derken genellemeye sokmasaydınız marifetmiş gibi söylemedim deneyimimi dürüstçe anlattım, trial yöntemini ben kullandığım için sistem değişmedi. Her ay yeni çıkan oyunları gününde oynayabiliyorum profilime bakabilirsin ben sistemin bana ne kattığına bakıp kendi fikrimi paylaştım, durumu kötü olan arkadaşlar için harika bir sistem tabi ki ama yine o 900 oyunun 100 tanesine baksalar iyi.

• Medievil oyunu uk now'da türkçe.
  • Beyler ps plus ın deneme sürümünü alabilen var mı
  • PS Now'ı minimum kaç mbps hız ile kullanırsam, gecikme vs yaşamadan akıcı şekilde oynarım PS3 oyunlarını?

• Ornitorenk_Perry kullanıcısına yanıt

Benim 8 mbit internetim ( kullanılan 7mbit ) varkende rahat oynuyordum fakat arada bir çamurlaşma ve saniyelik donma oluyordu. Yani kısacası 360p , 480p civarlarına düşüyordu. Şuan 50 mbit internetim var ve donma, pikselleşme hiç yok. görüntü cam gibi. yani az internetle oynanmaz diyenlere bakma oynanıyor. 8 mbitle geforcenowda da oynuyordum fakat az internette psnow daha iyi. Tabi CPU yu çok yoruyor söyliyim.

• kaankaraca01 kullanıcısına yanıt

O çamurlaşma, donma olayından çekiniyorum. 25 ve üzeri hızda internetim olunca alayım o zaman. Ethernet kablosunu da direkt bağlarım konsola. 👌

10luk bağlantı ile oynadım kablosuz. Nadiren sorun oldu.
    50lik bağlantı ile oynadım kablosuz. Nadiren sorun oldu.
    50lik bağlantı ile oynadım 'kablolu'. Hah işte bu çok güzel. Her nasıl kullanırsanız kullanın, imkanınız varsa kablolu oynayın.
    Ayrıca bağlantı hızından öte sinyal kalitesi ve kararlılığı (doğru terim mi, bilmiyorum) iyi olmalı. 60lık bağlantı ile oynadım. Daha doğrusu oynamaya çalıştım, berbat bir durumda.
  • BayCicik kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

Rica ederim. Nereden aldınız? Veya alacaksınız?
  • arkadaşlar ps now üyeliğini amazon ingiltereden alamıyorum alan arkadaşlar nereden nasıl aldınız acaba

• Amazon adresinde adres olarak ingilterede bir yer girmen gerekli. Eğer adres olarak türkiye giriyorsan olmaz. Cdkeysten alma ps now yerine ps plus üyeliği gönderebiliyorlar. Diğer site hakkında bilgim yok.

• Now benim için Plus'tan çok daha iyi şu an. Dead Cells ve Frostpunk merak ettiğim oyunlardı ikisini de Now sağ olsun büyük keyifle oynayıp bitirdim. Frostpunk'ı da az kalsın geçen ay satın alıyordum son anda vazgeçmiştim şans işte :) Bu arada yazmışken sorayım A New Home ana hikayesini oynayıp bitirdim gayet güzeldi sizce diğer 3 hikaye oynanır mı?

• Mericuls kullanıcısına yanıt
    Ben shopto.com’dan aldım anında yollamışlardı, buradaki bir arkadaş önermişti siteyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: meXel_

Bu mesaj silindi.

shopto.com iyide cdkeys güvenilir değil hocam yanliş kod veya kullanilmiş kod gönderebiliyorlar

• 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.