Şimdi Ara

PlayStation Büyük Yılbaşı İndirimleri Başladı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: OldGamers86

Bunlar sayesinde tövbe edecem Playstation'a. Yeni nesilde artık pc ve steam ikilisi ile devam ederim.

Pc donanımları sanki çok ucuz da

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: OldGamers86

Bunlar sayesinde tövbe edecem Playstation'a. Yeni nesilde artık pc ve steam ikilisi ile devam ederim.

1000 tl civarı olan gtx 1060 şuan 2800'e kadar satılıyor. Bir ara 3800'e kadar çıkmıştı. Ne Bilgisayarından bahsediyorsun sen ?

• Yahu arkadaş ne diye illa nvidia tarafından örnek veriyosunuz amd var maksat oyun oynamak kalkıpta gtx2080 gibi kartlar almaya gerek yok seni tatmin edecek bir sistemi 3000 tl ye toplarsın mesela ekran kartı takip ederseniz rx580 8gb olanı 1200 civarına bile satılmıştı hani illa 8 yada 10 bin tl ye pc toplamak gerekmiyor.

• dreamcast rx580 nerde 1200 lira gösterde alalım kardeşim sanrılar görüyorsun
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    bir ara 1900 TL olduğunu görmüştüm,yeni çıktığı zamanlar, biraz insin öyle alalım diyordum, alırız artk
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

dreamcast rx580 nerde 1200 lira gösterde alalım kardeşim sanrılar görüyorsun
    Buyur 1250 lira...

https://www.hepsiburada.com/sapphire-pulse-amd-radeon-rx-580-4g-oc-256-bit-gddr5-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-11265-09-20g-p-HBV000004VT1B

Kendim bu ekran kartından çok daha zayıf bir ekran kartı olan 1050 ti ile dizüstü PC'imde her türlü oyunu sıkıntısız olarak oynuyorum. Oyun oynanabilecek bir masaüstü PC'yi her türlü 3000-4000 lira arasına rahatlıkla toplayabilirsiniz...

• Vay bee amazondan 1100 liraya kargo gümrük dahil almıştım proyu fiyata bak 3700 lira çüşş.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.