Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (788. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
301
Favori
1.560.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 786787788789790
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: falid

Taki var hocam. Sipariş numaranızın üstüne tıklayın. Açılan sayfada "track" yazan yere tıklayın. Royal mail'deki barkod numarasıyla ptt'nin sitesinden daha güncel takip edebilirsiniz

Bende o kısım boş hocam tuş yok
  • amazon.de siparişim şimdi kargolandı, diskli bekleyenler kontrol etsinler

• Kabiz Civciv kullanıcısına yanıt
    Hala bekliyorum :(
  • kerim35 kullanıcısına yanıt

Hocam aynı sayfanın altında dispatched yazıyor mu? Ne zaman sipariş etmiştiniz? İlk başta bu kısımdan kontrol edin. Dispatched olduktan sonra dediğim yer açılacaktır diye düşünüyorum.

Bir de şu an siteye girince kargolama sürelerinde gecikme olabilir tarzında bir uyarı var.

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: falid

Hocam aynı sayfanın altında dispatched yazıyor mu? Ne zaman sipariş etmiştiniz? İlk başta bu kısımdan kontrol edin. Dispatched olduktan sonra dediğim yer açılacaktır diye düşünüyorum.

Bir de şu an siteye girince kargolama sürelerinde gecikme olabilir tarzında bir uyarı var.

Hocam ne kadar vergi ödediniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: BluFENIX

Hala bekliyorum :(

Hocam siparişinizin orda fatura yazıyor ona tıklayınca sipariş detayı var o sayfaya girince şimdi gönderiliyor yazıyorsa az kalmıştır gönderilmesine benim de öyleydi bugün şimdi yolladılar bakın siz de

• Cert52 kullanıcısına yanıt

15 tl ödedim hocam. Bu şekilde olan benle birlikte bir arkadaş daha var. Normalde 100-120 tl arası vergi çıkıyormuş

• Kabiz Civciv kullanıcısına yanıt

Hadi hayırlı olsun kardeşim 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: emretor23

Hadi hayırlı olsun kardeşim 😊

teşekkür ederim, sonunda :))

• gokayK-- kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun. Ama artık beklemekten usandım ve etraf şerfsiz, dolandırıcı dolu. 3 kişiye isim yazdırdım ya fiyatına 2000tl zam yaptı ya da bir sürü takla attı. PS5 almayı bir süre rafa kaldırdım. En azından Türkiye dijital sürümü ön siparişini beklemeye karar verdim çıkan bir çok hata bildirimlerini görünce yurt dışında. Ondan PS4 Pro aldım dün :)

• Nihayet dijital bekleyişimi, forumdan karaborsa cı olmayan(!) bir arkadaştan aldım. Amazon ingiltereden aldıgı fiyatn az biraz üzerine koyarak devretti. Karaborsacılar aramız da çok beyler onlara fırsat vermeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

Nihayet dijital bekleyişimi, forumdan karaborsa cı olmayan(!) bir arkadaştan aldım. Amazon ingiltereden aldıgı fiyatn az biraz üzerine koyarak devretti. Karaborsacılar aramız da çok beyler onlara fırsat vermeyin.

Karaborsacıdan almışsın işte hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A98986428 -- 25 Kasım 2020; 20:21:6 >
  • Beyler ne kadar vergi ödediğimizi odedigimize dair bir link vardı atabilir misiniz bileniniz varsa

• quote:

Nihayet dijital bekleyişimi, forumdan karaborsa cı olmayan(!) bir arkadaştan aldım. Amazon ingiltereden aldıgı fiyatn az biraz üzerine koyarak devretti. Karaborsacılar aramız da çok beyler onlara fırsat vermeyin.

Ne kadar aldınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

Ne kadar aldınız

Alıntıları Göster

6.850 ye hocam. Bu arada pp bitirdi beni hocam :( arjantinli hagi de hayatını kaybetti be :(

• emretor23 kullanıcısına yanıt

Dhl ile aldıysan Google dhl gümrük vergisi sorgulama de en başta çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

Karaborsacıdan almışsın işte hocam

Alıntıları Göster

Dostum, 6.850 ye aldım... 8.5 dan aşağı isteyen yok. Evet o da pahalı belki ama kötünün iyisini bulduk. Adam almış 5.500 e kur farkından dolayı napcak 5.500 e mi satacak? O kadsr da normal yani 1.500 tl felan üzerine koymak günümüz TR sin de hatta dünyasın da normal. Üzerine 3-4 koyup satanlar var.

• quote:

Dostum, 6.850 ye aldım... 8.5 dan aşağı isteyen yok. Evet o da pahalı belki ama kötünün iyisini bulduk. Adam almış 5.500 e kur farkından dolayı napcak 5.500 e mi satacak? O kadsr da normal yani 1.500 tl felan üzerine koymak günümüz TR sin de hatta dünyasın da normal. Üzerine 3-4 koyup satanlar var.

Alıntıları Göster

Sorun oynamayacak insanların stok eritip bunun üzerinden para kazanması sen diğerlerine nazaran ucuza almışsın sadece. Senin gibi destek veren binlerce insan olmasa dünyada birlikte 4000'e-5000'e alıp oynayabilirdik şuan. Neyse bu kaşarların bir çoğu patlar baharda mağazalara stok gelince

• 
Sayfa: önceki 786787788789790
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.