Şimdi Ara

PLAYSTATİON 5 İÇİN TV TAVSİYESİ. (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.728
Cevap
76
Favori
173.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam selamlar. İlginiz için teşekkürler.

Dell’e baktım şahane cihaz gerçekten. Ekstra olarak şu ikisini buldum ne dersiniz?

Dell güzel fakat tek eksiği sanırım type-c olmuş.

https://www.amazon.com.tr/dp/B09Y54P6FV?starsLeft=1&ref_=cm_sw_r_cso_cp_apin_dp_7S9CFVDJTQVBYMECEF1P

https://www.amazon.com.tr/dp/B09HL425SN?starsLeft=1&ref_=cm_sw_r_cso_cp_apin_dp_MEPVF3VN54GBWTGPHQBF

Şu ikisini buldum. YouTube’da baktım videolarına ikiside sanki ikiz gibi. Sadece marka farkı var gibi görünüyor. Msi’a bir tık daha sıcak bakıyorum gibi.

Type c olayı mühim değil dersem tabi dell daha iyi kalır fiyattan dolayı.

• Ebuu kullanıcısına yanıt
    Bunlarda olabilir rtingsden veya diger sitelerden hepsinin panelini kiyaslayin almadan once mutlaka ama saniyorum ben olsam dell i secerdim hem bunlardan 5 bin tl ucuz hem de yerinde servis olayi var msi ve gigabyte a gore cok daha iyi servis hizmeti
  • FinalVerdict93 F kullanıcısına yanıt
    Bu üçüne bir bakayım. Duruma göre birini alacağım. Teşekkürler hocam.
  • LG OLED55C34LA

LG OLED55CS3VA

Bu iki ürün arasında ne fark var? teknik özelliklerde sadece 4 kg fark var.Bilgisi olan var mı?

• ekelikaga kullanıcısına yanıt
    Merhaba hoxam parlaklık farkı var görsel tasarım farkı var.
    Bütçenize göre hareket edin 2 modelde üzmez sizi hocam.
  • Samsung 65Q70C nasıl bir TV arkadaşlar? Görüntü olarak c745 in dengi sayılabilir mi? Vatanda ara ara 42 bine falan düşüyor.

Hocam bermuda şeytan üçgeni gibi gidip geldiğim 3 monitör arasında tavsiyeniz üzerine Dell'i aldım. Type C eksiğinden başka bir şey yok. Ekran muazzam güzel. Piksel testi yaptım bir sıkıntı çıkmadı. Kalibre yapılıp gönderilmiş, sertifika belgesi ile geldi. Ayağı şahane, yukarı aşağı sağa sola her türlü oynuyor. Bu yüzden monitör kollarını çıkardım. Yalnız 4k IPS ciddi anlamda farkı var. 2k VA panel Curve Samsung'tan sonra bu ekran bana bambaşka geldi.

1-2 yerinde ekran sızması var fakat bunlara takılmıyorum, takılmam gerekiyor mu? O da simsiyah ekranda zaten belli oluyor. Yani elbette bir oled ekran performansı bekleyemeyiz.

Alışmak biraz zaman alacak. Fakat konsolda harika bir keyif 32". Hatta 43" düşünüyordum almışken büyük olsun bizden olsun hesabı, masaüstü için 32" ideal bir boyut. Teşekkürler hocam.

Hayirli olsun hocam bence konsol icin dogru secim yaptiniz. Ben daha yeni Samsung 75N90C aldim ve pismanim acikcasi kocaman tv ama Rekabetci online fps oyunlari icin cok buyuk kaliyor (bf 2042) bu sebeple ben de monitore gececegim sanirim oyun için. Dell benim de ilk siramda şuan. Işık sızmaları siyah ekranda genelde oluyor bence bir sorun değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 27 Şubat 2024; 22:11:14 >

BF2042 bende oynuyorum hocam. 32" bile fazla bu oyuna :D gözüm 2 saat köşeye git gel anca oluyor. Strateji oyunlarında harika, hele ki pc'de ETS 2 çok şahane oynatıyor kendisini.

Hocam düşün işte ben bf yi 3 metreden 75" qled tv de oynuyorum 😂😂 yaptik bir hata mecbur bi de monitor masrafi yapacagiz napalim..

Yalnız hocam onda da ne GoW oynanır. Tadı bambaşka oled ekranın. Bence yapın zaten samsunga göre fiyatı kürdan kalır dell'in :D Gayet yerinde bir cihaz.

Evet normal oyunlar oynanıyor sorun yok ama ben Bf serilerini biraz rekabetci oynuyorum. FOV u 90 a ayarlamayi seviyorum mesela. 75" de fov u 90 yapinca cok hoş olmuyor 😂😂 standart bir oyuncu icin tv ideal secim ama iş biraz rekabetci fps oyunlarına döndüğünde 27-32" monitor ennn ideali..

Yalnız çok kötü bir şey var, göz kanatıyor. Ben PC,MAC ve PS cihazlarımda kullandığım için cihazı mac ve pc'de 1080p video açtığınızda inanılmaz kötü. Çatalla çekilmiş gibi videolar. 4k ve 2k koyanlarda sıkıntı yok fakat 1080p videolar sanki 360p gibi.

Mac de 2k ya ayarlarsaniz cozunurlugu sorun olmaz diye dusunuyorum. Denedinizmi ? Ekran cozunurlugu sabit 2k olmali mac icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 27 Şubat 2024; 22:43:45 >
    Muhtemelen öyle yapacak gibiyim, çünkü çekilecek gibi değil :) Hazır 4k dursun bakalım dedim ama yok mümkün değil.
    Yok hocam 4k mac de imkansız.

Hocam bir kaç gün oldu sanırım deneyimleriniz nasıl ? öneriyor musunuz ? ben de almayı düşünüyorum çünkü size de son bir sorayım dedim gerçek kullanıcı deneyimi almak adına

Hocam şahane cihaz. Sadece göz koruma ya da night shift mi desem ya da reader modunu çok sevmedim, yeterli değil. Ekranı daha da sarartmasını isterdim. Belki de ben daha tam bulamadım onu.

Onun dışında gayet iyi cihaz. 4k videolarda ve oyunda, va panelden sonra bana çok canlı geldi renkleri ki 1-2 gün gözlerim yaşardı başından kalktığımda.

Ekran kol standı vardı, arm dediğimiz alet. Onu kullanmama gerek bile kalmadı. Yukarı aşağı sağa sola çok rahat oynuyor.

Teşekkürler cevap için. Cihaz zaten teknik olarak iyi. F/P olarak 4k monitörler arasında bence şu an en iyisi. Ama gerçek kullanıcı yorumları da önemli olabiliyor.  Tekrar hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 2 Mart 2024; 21:16:24 >
  • Far2Cry kullanıcısına yanıt
    Samsung 65Q70C
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.