Şimdi Ara

Bu yıl tanıtılabilir: Playstation 5 Hakkında Tüm Bildiklerimiz [Güncellendi 2019] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
2
Favori
18.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya beyler konsoldediğin 4-5yılda bi çıkmaz çıldırıcam millet para mı tükürüyor yap işte
    6-7 yılda bir yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrOneoguzhanPro

ya beyler konsoldediğin 4-5yılda bi çıkmaz çıldırıcam millet para mı tükürüyor yap işte
    6-7 yılda bir yeter.

Aynen hocam. Genelde 6 yılda bir çıkıyor. 2019 yılında çıkma ihtimali var. Zaten biraz eskidi konsol. Yeni nesil çıkınca eski versiyonun ne kadar eskidiğini daha net fark edebiliyorsun. Ana menü hızları normal gelirken, yeni konsol çıktıktan sonra o bile yavaş geliyor Bana hep öyle oldu. Gerçek bir 4K konsol gelir artık.

Playstation 1 - 3 Aralık 1994 Japonya
    9 Eylül 1995 Kuzey Amerika

Playstation 2 - 4 Mart 2000

Playstation 3 - 11 Kasım 2006

Playstation 4 - 15 Kasım 2013
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Dominic Toretto kullanıcısına yanıt
    2019 da duyurulur 2020 de gelir ama gddr5 teknoloji v.s derken 4k60fps standart olur onun içinde konsolun fiyatı 700 dolardan aşağı olmaz tr satış fiyatıda 3500 tl civarlarında gezer
    en ucuz parelel ithalat olanlar 3000 tl den aşağı olmaz, konjektüre göre değerlendirirsek

1080p 60fps ps4 pro gayet yeterli şimdi kırıldıda 4.55 versiyon sıfır ps4 pro 1900 tl ye satılıyor 25 popüler oyun yüklü en az 3 yıl daha sony destek verir ps4 pro ya oyun çıkarmak için
  • Ben PS6 Pro'yu beklerim artık
  • Ps4 zaten ps5 ciktiktan sonra, bir kac yil daha devam eder. Ama cok pahali olacagini zannetmiyorum yeni konsolun. Konsollarda ozelliklere gore fiyat mumkun oldugunca dusuk oluyor. Hatta bir ara soylenti vardi. Oyunlar butun konsollara cikacak ama grafik farki olacak. Ps4-ps4 pro gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • at yalanı seveyim inananı

• umrumda değil ps4 le mutluyum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 60 fps olmaz. Sony 8K tv satmak isteyecek.
  • Dandik siteler her ay PS5 haberi yapıyor. İnanmayın, keyfinize bakın. Komple analistlerin yaptığı fikirler bunlar.
  • Kac para kazaniyor bu analistler ya bir analist olmak gerek bir ara. Ise bak kebap. Nesin? Analistim. Yardir tahminlerini sonra. Vuhuu.

• çıkar çıkmaz kesinlikle almayacağım konsoldur.

çıkışından en az 1-2 sene sonra alırım.O zamana da ya ps5 slim,pro zart zurt çıkmış olur direk onu alırım.

ilk çıkan seriler hep sorunlu ısınmalı falan çıkıyor zaten.
  • İlk mesajı güncelledim. Yine somut bilgiler yok ama mantıklı tahminler var. Ve beklendiği gibi erken gelmeyip kimseyi üzmeyecek gibi duruyor.

• PS4 2013'de çıktı. Bende 2015'de almıştım.

2020'de gelse 2022'de alırım. Ps5 slim ya da Pro'su çıkana kadar beklerim.

• Doğmamış çocuğa don biçilmeye başlanmış!
  • 2019 E3 fuarında tanıtılıp 2019 sonunda çıkarsa büyük süpriz olur

• 2021 yılında belki çıkar daha kimsede pro yoktur 4K TV yoktur oyunlar ancak çıkıyor. 2019-2020 gibi duyurusu olur. Her sene aynı muhabbet.
    PS5 diye aratırsanız her gün güncel olarak haber7 sitesi çıkıyor "Play Station 5 ne zaman çıkacak? Türkiye fiyatı kadar kaç TL?"

**PlayStation 5’le ilgili olarak “günün birinde çıkacak” diyerek ucu açık bir cevap vermeyi seçen Layden, konsolun önünde hala zaman olduğunu gösterdi. Şirkete yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre ise PS5’in 2018’de E3’te tanıtılması planlanıyor.**

Konsol alacaklar boşa beklemesinler ps5 çıkacak oyunlar çıkacak alınabilir seviyede olacak ölme eşeğim.
  • 2020’den önce çıkarsa kesinlikle geriye uyumluluk modu olmalı.

• Murat3425 M kullanıcısına yanıt
    Zaten yeni nesil de remastered yemez , onun için geriye uyumluluk olacak.

• Bu saatten sonra çıkış fiyatı 5000 tl diyorum

• xone da ki gibi geriye uyumluluk olmayacaksa bir zahmet çıkmasın. remastered ayakları sıktı artık.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.