Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3935. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
180.840
Cevap
1.521
Favori
9.825.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39333934393539363937
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Artık olumsuzluga alıştığımız için ben yine gelmez diyorum umudum yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

Ben de fiyatını yüksek buluyorum ama PS5'im olsa alırdım heralde Marvel's Spiderman zevkle oynamıştım baya bu oyunda da rahat 20 saat geçirirdim. Ultimate Edition'la almak lazım diye düşünüyorum o zaman değer gibi Spiderman 60 fps'te bambaşka bir deneyim çünkü

Alıntıları Göster

Bence indirim gelmemesinin bir nedeni de bundlelar. Şu an neredeyse tüm firmalar PlayStation konsolları bundle olarak satıyor. Bundle olarak satarken bu oyunu da çok rahat $69 dolardan satıyorlar. Konsolun stok sıkıntısı biraz da olsa azalmadan Demon’s Souls ve Spiderman indirim görmeyebilir. Amerika’da son dönemde prim yapan Antonline bundle olarak millete TLOU2’yi, Death Stranding’i hala $59 dolara satıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Kolesne -- 23 Ocak 2021; 22:1:45 >

• İlk oyunun çok cılkını çıkarttım hocam onu almam ps5 e dlc ler dahil uzun süre oynayıp platinledim,milesi alıcam ama ilk fırsatta 👍🏻
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Bence indirim gelmemesinin bir nedeni de bundlelar. Şu an neredeyse tüm firmalar PlayStation konsolları bundle olarak satıyor. Bundle olarak satarken bu oyunu da çok rahat $69 dolardan satıyorlar. Konsolun stok sıkıntısı biraz da olsa azalmadan Demon’s Souls ve Spiderman indirim görmeyebilir. Amerika’da son dönemde prim yapan Antonline bundle olarak millete TLOU2’yi, Death Stranding’i hala $59 dolara satıyor.

Alıntıları Göster
    Hocam anladığım kadarıyla Amerika'da dijital ve diskli sürüm eş zamanlı indirime giriyor bizde bazen dijital indirime giriyor diskli girmiyor insanların indirim beklentisinin olmasının sebebi de bu sanırım.

Bu karaborsacılığın önüne biraz da olsa geçmek için bundle satışı oldu PS5'te Amerika'da. Bakalım Türkiye'de ve Avrupa'da olacak mı bekliyoruz hala stokları

• Kutulusuda hiç düşmedi spot dahil herkes 450 de satmaya devam ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihsar

Kutulusuda hiç düşmedi spot dahil herkes 450 de satmaya devam ediyor
    Şuan oynayamadığıma üzüldüğüm tek oyun var o da Demon's Souls. Dark Souls 3 bana güzel alternatif oluyor gerçi.

Bu nesil büyük beklentiye girdiğim bir oyun daha var o da Bloodborne 2 ya da onun evreninde geçecek yeni bir oyun. Eşi benzeri yok gerçekten Bloodborne'un. Bir ustalık eseridir

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• Ondada indirim bekliyorum hocam çok tarzım olmadığı için birde evde değilim yaza doğru alırım büyük ihtimal onu rahat rahat oynayıp bitirmek için
  • https://www.pushsquare.com/news/2021/01/ps5_exclusive_returnal_will_unsurprisingly_have_near_instant_respawns

ps5'e özel returnal neredeyse anlik yükleme sürelerine sahipmiş.

• Zerathull kullanıcısına yanıt

dostum aynı şey işte. yeni teknolojilerin bir sürü ön görülemeyen sıkıntısı oluyor bu sorunlarla da en çok ilk alanlar, yani "early adaptors" uğraşıyor. firmalar bu sırada ürünün sorunlarını çözüyorlar hem de maliyetini düşürüyorlar. daha sonra alanlar hem uygun fiyatlı hem de sorunları çözülmüş ürünler alıyorlar.

• Sekiro'ya da şans verin.Tüm seriyi ve Bloodborne'u bitirmiş biri olarak söylüyorum:)Şu an 2.kere bitiriyorum Sekiro'yu,platin için 4 kere bitirmek gerek.(Save kopyalayarak iki kez de yetiyor).İnanın hiç sıkmıyor.6-7 saat ugrastıgınız bossu ilk seferde kesmek büyük haz:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 23 Ocak 2021; 22:38:1 >
  • reverse.angle kullanıcısına yanıt

iphone oturmuş bir platform. çok güvenilir yani. mesela yeni çıkan katlanır telefonlar daha iyi bir örnek olabilir. katlanır yapmak için bir çok şeyi değiştirmeleri ve yeni teknolojiler icat etmeleri gerekiyor. binlerce dolara sattıkları katlanır telefonların çoğu çöp oldu. ama muhtemelen 2-3 sene sonra çoğumuz uygun fiyatlı sorunsuz katlanır telefon kullanacağız.

dualsense de yeni bir teknoloji. adamlar yeni bir icat yapmışlar. oturması zaman alacak. ha hemen bozulması normal mi? tabi değil. 1000 lira az paramı. ama bu riski almak istemiyorsanız yeni bir teknolojinin oturmasını beklemelisiniz. bundan kaçış yok malesef.

• Cimbu C kullanıcısına yanıt

Peki hocam, siz 1 sene bekleyin, trigger sorunu çözülür, 1000 liralık kolu da 700 liraya alırsınız. Bence değer 1 sene beklemeye.Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | ( İnsan ömrü 1000 sene olsaydı tabi.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 23 Ocak 2021; 22:40:37 >
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt

Save kopyalama tam olarak nasıl oluyor hocam? Bir de nerede yapmak lazım? 4 kere bitiremeyeceğim oyunu platin için, hadi 2 tamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 23 Ocak 2021; 22:42:21 >

ne beklemesi :) stoğa girse hemen alacağım. 1000 lirayı da riske edeceğim. umarım bozulmaz. napalım kaçış yok :)

İşte orasını pek bilmediğimden 2 kere daha bitirmek daha mantıklı geldi:)3.bitirmememi hanımla yapacaz zaten.4.yu New Game Plus'da yapmak lazım, çünkü tüm upgrade ve skillere ulasamiyorsunuz başka türlü.Save kopyalamayı Owl Boss dövüşü öncesi yapmanız gerekiyor.Sonu etkileyen ilk büyük seçim orada çünkü.Spoiler olmasın diye fazla detay veremiyorum maalesef:)
  • Avrupada fiziksel bir mağazadan alınan konsol ile birlikte gelen veya 2. kontrolcü olarak alınan Dualsense'in Sony TR'de bir garantisi oluyor mu acaba bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bonobo643

Sekiro'ya da şans verin.Tüm seriyi ve Bloodborne'u bitirmiş biri olarak söylüyorum:)Şu an 2.kere bitiriyorum Sekiro'yu,platin için 4 kere bitirmek gerek.(Save kopyalayarak iki kez de yetiyor).İnanın hiç sıkmıyor.6-7 saat ugrastıgınız bossu ilk seferde kesmek büyük haz:)
    Sekiro ve bir de Nioh 2'yi almıştım indirimden. Bloodborne oynuyorum şuan 50 level oldum ilerledikçe oyun aldığım zevk artıyor inanılmaz iyi bir oyun.

Onlara da zaman gelecek hocam vakit kalırsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A98986428 -- 23 Ocak 2021; 22:56:30 >
  • Nioh 2 Türkçe mi
  • Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt
    Ben de ps4 ü aldığımda kutudan çıkan joysticki yaklaşık 5-6 sene kullandım. Ps5 i 28 Kasımda aldım ancak dualsense şimdiden arıza vermeye başladı. Sol analogda sıkıntı var sola doğru çekiyor.
  • Dualsense sıfırdan yüzde yüze kaç saatte çıkıyor bilen varmı.

• 
Sayfa: önceki 39333934393539363937
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.