Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3926. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 7 Misafir - 9 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
180.857
Cevap
1.521
Favori
9.827.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39243925392639273928
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Hayatlar!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANIL007 -- 22 Ocak 2021; 14:46:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ANIL007 kullanıcısına yanıt

mmmm ıslak rüya en sevdiğim

• ANIL007 kullanıcısına yanıt
    Gerçek halini de koyalım da kafalar karışmasın.

• Teknosa Samsun’da Ürünler Türkiye’ye girdi diyor ancak ne fiyat ne de nasıl satılacağı belli değil diyorlar
  • nk61 kullanıcısına yanıt
    Ps Türkiye'nin rezilliği...
  • Yılmaz7788 kullanıcısına yanıt
    Malesef büyük rezillik gerçekten zorla Series X alın diyorlar

Bugun ilk defa xbox sitesine girdim.

• Alın deneyin bence pişman olmazsınız:) uzun zamandır ps 2 3 4 pro dan sonra xbox aldim, iyiki xbox almisim dedim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 22 Ocak 2021; 14:57:11 >
  • Şu psnin excleri xboxa da çıkıyor olsaydı şuan xboxumla keyif yapıyordum
  • Play turkiye rezilsiniz

• Bunu bile firsat indirimi olarak gösteriyorlar

• Şunla konuştum,tanıdık vatanda teknosada fiyat şu olacak diyenlere itibar etmeyin
    Zengin değilseniz sony fiyat açıklayana kadar basit indirimlere kanıp konsolu almayın
    Birileri stok eritmeye çalışacak
    Belki de sonyyi zorluyorlar şuan elimizdekileri satana kadar yeni fiyat açıklama şeklinde
    Bakın herhangi bir perakendecide 7000 dahi görseniz almayın sony resmi açıklamayı yapmadan
    Resmi açıklama olmadan gördüğünüz her fiyat yeni açıklanandan ucuz olacak bundan emin olun

Türkiyede üst bi kurum,resmi üretici vb nin zorlaması olmadan kimse tavsiye edilen satış fiyatına mal satmaz
    Şuan xboxın 7500 olması resmi fiyatların kesinlikle bundan çok daha düşük olacağının göstergesi

Yine tekrarlıyorum 7000 den dahi görseniz cihazı almayın bekleyin resmi açıklamayı
    Emin olun ki daha düşük çıkacak

Olursa ki sony de bu kan emicilere katılır 3-5 ay bekleyin 6000 civarlarına amazondan güze güzel alın konsolunuzu

Bu mesajı da artılayın ki görsün millet

• Ben Allah izin verirse mart ayında yada nisanda almayı düşünüyorum. Zaten alsak bile PS4 oyunlarını oynayacağız o yüzden acele etmeye gerek yok. Biraz daha sabredelim hem 1-2 ay sonra stoklarda artacaktır.

Valla dün teknosa da 7000tl idi. Elim sipariş et tuşuna kaç defa gitti anlatamam ve şu an da kendimi zor tutuyorum.

• Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam ben hazirana kadar bekleyeceğim acelem yok. Ne zaman stoklar artar alırım.
    • Resident Evil Village demosu native 4k cozunurlukte calisiyor
    • Frame rate genel olarak stabil 60 FPS
    • Ancak, özellikle dusman karakter ekrana girdiği andan itibaren frame rate 48 ile 60 arasında gidip geliyor. Büyük salonda frame rate pek de sabit degil.
    • Oyunun duyuru trailerindaki texturelar ile kıyaslama yapildiginda texture çözünürlüğü biraz düşürülmüş

• Vallla benim.acelem yok bu karaborsaci kan emicilere parami kaptiramam gerekirse yaza kadar bekliycem oyunlar tam anlamiyla cikmadi bile beklerim gerekirse yurt disindan amazonda digitali 5000 alirim beklerim bunlara 7000 filan kaptirmam bunlara kaptiracagina 2000 tl yi gider tatil yaparim o parayla yazin

• Nasıl alışveriş yapılıyor Brezilya Store'dan? Gift Card alıyoruz, onu tahmin edebiliyorum da; adres, kaydolma vs için bilmek gereken ekstra detaylar var mı?

• Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    Bana 30 FPS gibi geldi hocam.Kamera dönerken 30 gibi dönüyor.O 60fps deki pürüzsüz dönüş yok
  • 
Sayfa: önceki 39243925392639273928
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.