Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3840. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: jymz___ , jymz___ , RocK__StaR Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir - 11 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
180.850
Cevap
1.521
Favori
9.826.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
15. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 38383839384038413842
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dedikodulara göre GT7 2021 ilkbahar aylarında çıkacak.

Kasım/Aralık ayında hem PlayStation hem GT planet ,GT7 2021’in ilk yarısında çıkacağını söylemiş.

Kaynak:https://www.goodwood.com/grr/race/modern/2021/1/the-best-new-racing-games-coming-in-2021/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tospik -- 11 Ocak 2021; 22:44:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke hocam ama o kadar düşmeyecek maalasef :( almışken üzmeyecek bişey olsun diyorum, Pulse'un malzeme kalitesi güven vermiyor bana(daha önce kullandığım modelinden dilim yandı) bakalım nasip biraz daha bekliycem acele etmiycem.

• 3D pulse güzel bir kulaklık arkadaşlar 1600 lira yüksek fiyat ben aldım ama 1000-1200 lira arasına düşerse alınır malzeme kalitesi standart öyle kalitesiz bişey değil
  • fatihsar kullanıcısına yanıt

Teknosada 1099 TLye dustu bile

• Arkadaşlar teyit ettiremedim ama muhtemelen fiyat 6500 diskli için bu ay içinde digital de gelecekmiş onun belli değil.

• Coimbra kullanıcısına yanıt
    Hocam 6500 olursa çok mutlu ederler :)
    7000tl yi gözden çıkardım ama 6500 olursa yanina bir de demon's souls ile tadından yenmez :)

Umarim dediginiz gibi olur ama ben bu kadar iyimser değilim. En azindan ilk etapta. Deli gibi satacağınızı bildiğiniz bir şeyin fiyatını o kadar kırmazsınız. Series x ve series s’in Vatan Magazasindaki ortalamasini alip (300 ve 500 dolar) 400 dolarlık ps4 dijital surumun Türkiye fiyatını tahmin ettim. O da 6500 ₺ civarı ediyor.

teoride harika fiyat. dijital versionu 5100 tl civarında falan olursa harika olur. Akakçe gibi sitelerden baktığımda 10.000tl fiyatlarını gördüğüm şu günlerde gerçekten hangi andaval 8500 tl nin yukarısından satarki ps5i. Akla hayale gelmeyecek küfürler ediyorum 9.000-10.000 hatta 11.000 ₺ ye ps5 gördüğüm zaman internette. Hocam akşam akşam sevindirdin valla helal olsun :D

• ANIL007 kullanıcısına yanıt
    O fiyatlar şu an gerçeği yansıtmaktan çok uzak.
    Bütün mağazalar kafasına göre indirim yapıp stok eritmeye çalışıyor Xbox da.

O yüzden bence bu hesap ta biraz gerçek dışı olmuş.

Deli gibi satan bir şeyden kendi karını kesmiyor ki Sony zaten :) Sony hayır kurumu değil, Tr de özel fiyatlandırma vs yaptığı da yok. Adamlar gene aynı kârı almaya devam edecek, yukarıda da belirttiğim gibi kârından bir nebze de olsa tek vazgeçen devlet oldu burada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-Plasma -- 11 Ocak 2021; 23:19:20 >
  • Stok eritmeye calisiyorlarsa daha dusuk fiyata listeliyorlar demektir bu hesaba gore ps5 daha pahali olur :) ben dediginiz gibi bir fiyatin ilk etapta gecerli olacagiji sanmiyorum. En as 100 dolar indirimden sonra dediginiz fiyata geriler.

Çok yanlış mantık yürütüyorsunuz hocam :)

Stok eritmeye çalışıyor zaten ama 8300 den fiyatlandirilip, vergilendirilmiş, gümrükten geçirilmiş bir ürünü 7500 e satıyorlar ise bu bence çok çok güzel.
    Bu demek oluyor ki; firmalar zararın neresinden dönersek kâr kafasındalar, yani bu da fiyatların daha da düşük olduğunu belirten bir durum
  • skysonic kullanıcısına yanıt
    süper fiyat 👍🏻
  • dualsense'de düşer belki fiyat olarak ABD'den geliyor bana bu ay içinde ama öyle 600 liralara falan düşerse güzel olur ülkemizdede
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANIL007

Bir seyin beni kisitlamasini hic sevmiyorum ama bence verecegim ekstra parayla gen4 ssd almak daha mantikli :) ohhh iyi rahatladim tamam tamam dijital :)

birisi diskli oyun hediye etse, yada oynamak ve satın almak istediğin oyunun cd si digitalden daha uygunsa cd girişliyi arayacaksın hocam.. İleri de oyun koleksiyonu yaparım belki fikri de ne yazık ki gerçekleşemeyecek.. Oyun diski gördüğünüz yerde maalesef bende uyumlu değil diyip yüz çevireceksiniz diskli oyunlara.

• Umarım her şey söylediğiniz gibi olur. Her geçen gün fiyatların tırmandığı ve teknolojinin iyice ulaşılmaz olduğu ülkemizde yüksek fiyattan çıkan bir şeyin cazip fiyatlara inebileceğine bir türlü inanamıyorum. Playstation gibi, aldiktan sonra en az 5 sene rahat kafayla kullanılan cihazlar için bu indirimler bizim mükemmel. Sadece fazla iyimser diye düşünüyorum.

İyimser olmaktan öte sadece mantıklı düşünmeye çalışıyorum, herhangi bir fiyat tahminim yok ama inşallah hepimizin ulaşabileceği güzel bir fiyat olur :)
  • Arkadaşlar LG CX kullanıyorum acaba hdmı girişini PC mi seçiyorsunuz yoksa konsol olarak mı ayarlı yani aşağıdaki videoda ayarda PC yi seçiyor ama anlayamadım bilen varmı acaba

https://www.youtube.com/watch?v=gisqN_UL1CM&feature=youtu.be
  • Oyun koleksiyonunu hiç düşünmedim. Henüz uzağız ama örneğin olur da cihaz banlanırsa o zaman kötü olur.

• Benim tahmini fiyatlarim
    6999 cdli
    5999 digital
    Umarim daha dusugu olur

• quote:

Orijinalden alıntı: SOLID SNAKE

Bu mesaj silindi.

Oynayacak oyun yok demek ayıp ya. Önceki nesillerden alışkanlık olmuş bu söylem hep

• 
Sayfa: önceki 38383839384038413842
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.