Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3833. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MichaelMyersSTAB Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
180.852
Cevap
1.521
Favori
9.826.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
48. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 38313832383338343835
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps5 ayarlarında performans modu mu, yoksa grafik modu mu önerirsiniz ? Siz hangi modda oynuyorsunuz acaba ?

• Frank Sinatra kullanıcısına yanıt
    Yeni cikan oyunlar 250-300 arasi kisi basi
  • arkadaşlar halihazırda xbox one x kullanıyorum 4k tv kullanıyorum oyun grafik yönünden ps5 çok fark ediyor mu yoksa yeni gelecek oyunları mı bekleyip ps5 almalıyız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    50 kereye değer hocam...
  • danavar5 kullanıcısına yanıt

Hocam xbox ile ps5 e bir bakınayım dedim. Oyun fiyatları burada daha pahalı.Sizce uygun bir 2 el piyasası oluşması için (oyunları kastediyorum) ne kadar süre lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: kağnıcıoğluteknoloji38

arkadaşlar halihazırda xbox one x kullanıyorum 4k tv kullanıyorum oyun grafik yönünden ps5 çok fark ediyor mu yoksa yeni gelecek oyunları mı bekleyip ps5 almalıyız?
    Şuan fark yok ama 3-4 ay sonra fark olacak. özellikle ps5 exc oyunlarinda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frank Sinatra kullanıcısına yanıt
    Hocam 1 senesi var bence cok az ps5 sahibi var suan

PS5 kullanıcısından da öte öncelikle insanların aralarında döndürebileceği kadar oyun çıkması da gerekli. Bununla birlikte fiyatlara bağlı olarak Türkiyede dijital sürümün kullanıcısı da fazla olabilir, PS4'e kıyasla o durum kutulu oyun satış-takas piyasasını nasıl etkiler, ne kadar sürede yaygınlaşır durumunu daha da belirsiz yapıyor.

Bir süre bekleyelim o zaman.Teşekkürler hocam.

• Returnal yeni gameplay videosu

• Uncharted 1 crushing modda gercekten oyunun hakkini veriyor. Oyun zor modla gercekci bir gorunum kazaniyor. Yalniz oyun daha baslar baslamaz dost dusman edinmeden butun korsanlarin hedefi olmam sacma geldi. Cok fazla silahli catismaya giriyorum. Crushing modda da eziyorlar. Bunun daha zoru da var o sadece prolqr icin olmali. Hem tek atiyorlar hem her saniye 3-4 yerden bomba yiyorum. Daha yeni basladim ama boylesi daha zevkli. Bakalim bitirebilecekmiyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bütün oyunları crushingde bitirdim hocam,dikkatli oynayı strateji yapmak gerekiyor alabildiğin kadar adamı gizlilikle alıp kalanları silahla temizlemek gerekiyor,özellikle 4. oyunda ki gemi enkazının olduğu bi bölüm var sonlara doğru 15-20 kerede anca geçmiştim
  • PS5 genelde piyasaya ayda 1 geliyor ve onda da karaborsacılar kapatıyor. Bende inat ettim karaborsa almak istemiyorum, 3 kağıtçılara prim vermeye gerek yok. Ama bu şekilde geleni de kapmak zor oluyor geldiği gün bitiyor. Ön sipariş alan siteler var mı? Yani bu ay geldiğinde de kaçırmak istemiyorum doğrusu, bu konuda biraz yardım ve tavsiyelerinizi alabilir miyim?

Bir de bu ay gelen ürünler vergi indirimli mi gelecektir bilginiz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fcaglayan -- 11 Ocak 2021; 11:20:50 >
  • CES 2021'de Sony Dijital Basın Etkinliği

11 Ocak 5:00 - 17:30 Doğu Standart Saati (ABD)

Ayarlayın ve Sony'nin Çevrimiçi Canlı Basın Konferansını İzleyin

Sony,11-14 Ocak 2021'de düzenlenecek çığır açan dijital sadece Tüketici Elektroniği Fuarı'nda (CES) yeniliklerini sergileyecek .

Sony Digital Press Event at CES 2021

January 11th from 5:00 – 5:30 p.m. Eastern Standard Time (U.S.)

Tune In and Watch Sony’s Live Press Conference Online

Sony will showcase its innovations at the groundbreaking digital-only

Consumer Electronics Show (CES), to be held January 11-14, 2021.

Kaynak : https://square.sony.com/

• hocam doğru bile olsa ben baktığımda 15.000 civarı bir fiyat gördüm bu parayi verdikten sonra sari sitede daha makul saticilar var kontrol edip elden teslim almak daha mantıklı değil mi ustelik nerdeyse yari fiyatina.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpben

hocam doğru bile olsa ben baktığımda 15.000 civarı bir fiyat gördüm bu parayi verdikten sonra sari sitede daha makul saticilar var kontrol edip elden teslim almak daha mantıklı değil mi ustelik nerdeyse yari fiyatina.

Sabah 400 dolardı

• Hakkan034 kullanıcısına yanıt
    Optik çıkışlı tviniz varsa olurkulaklık SteelSeries Gamedac
    Oluyor dostum oluyor ben yaptım
    ps5 ten Hdmı av yükseltici ve 7.1 seçtim sesi ayıklaması için ses çıkışını
    Tv den optik ve dolby dijital çıkış aldım gamedace
    Şu an mis gibi ses geliyor dağlar kadar fark etti ses
    Microfon da Gamedac seçtim net geliyor sesim net gidiyor karşı tarafa
    Pubg akıyor kulaklıkta ayak sesleri olsun silah seslerine diyecek yok zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corcicorccik -- 11 Ocak 2021; 14:56:21 >
  • Sanırım dün ps5 vrr olmaması ile ilgili konuşmalar vardı.Sony tarafının ps5 teki vrr'ı aktif etmemesinin sebebi vrr'ın tv'nin görüntü işlemcisini bi nevi devre dışı bırakarak gelen görüntüyü direk konsol üzerinden vermesi üzerine kuruludur. Vrr'ı aktif hale getirdiğinizde tv konsoldan gelen görüntüde bir düzeltme, dimming vs. yapamıyor yada sınırlandırılıyor.Burada konsoldaki ve tv'deki görüntü işlemcilerinin koordinasyon halinde çalışması çok önemli. Dolayısı ile vrr açtığınız zaman siyahların gri görünmesi, renklerin tam olması gibi görünmemesi gibi sorunlar olabilir .Yani ya vrr'ı açıp görüntünden fedakarlık edeceksin yada kullanmayacaksın. işin aslı şu ki burada olay tv konusuna çıkıyor Sony'nin bu sene çıkardığı ''ps5 tam uyumlu'' diye lanse edilen xh90 model tvlerin çipi bu işlemi düzgün yapmaya elverişli değil.ama sony bu tv'leri vrr'a destek sunacakmış gibi tanıttı ve dediğim gibi işlemci çiği elverişli değil. ki samsung'un tvlerinde vrr açtığınızda yukarıda yazdığım problemler ortaya çıkabiliyor yine işlemciden dolayı. Fakat sony markayı korumak ve tvlerine laf gelmesini istemediği için vrr'ı şuan için aftif etmiyor ''Kulağının üstüne yatıyor''.Gelecek seneki tv modellerinde XR isimli yeni çip Vrr desteğiyle beraber geliyor ve muhtemelen bu modeller ve daha sonraki sene gelecek modeller için vrr daha stabil çalışacak diyebiliriz.Burada sony'nin baz aldığı unsur ''Sony televizyonlar'' dır. Ve bu tvler vrr'ı düzgün çalıştırana kadar ps5'te vrr'ı beklememek gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spitz -- 11 Ocak 2021; 15:35:6 >

• Bi arkadaşım teknosa ile konuşmuş..Diğital mıdel ellerine gelmiş. Ön siparişe açılmayacakmış. Sadece fiyat bilgisinin güncellenmesini bekliyorlarmış
  • Diskli gelmemiş mi?
  • 
Sayfa: önceki 38313832383338343835
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.