Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3675. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
180.840
Cevap
1.521
Favori
9.825.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36733674367536763677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • izlerken utandım resmen. hele sonda kadının yaptığı hareket çok insafsızcaydı. zaten kızı pataklamışsın yerde yatıyor birde üzerine çıkıp kafasını ayağınla ezmekte nedir. orada kadın ölse ne halt yiyeceksin. kavga edenlerden öte milletin birbirini yemesini zevkle izleyip telefona kaydeden öküzlere ne demeli.

• Zorlukla alakası yok, yan görevlerdeki ve anlık suç olaylarındaki bonus objectiveleri yaptıkça daha fazla token kazanıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lllmag07

izlerken utandım resmen. hele sonda kadının yaptığı hareket çok insafsızcaydı. zaten kızı pataklamışsın yerde yatıyor birde üzerine çıkıp kafasını ayağınla ezmekte nedir. orada kadın ölse ne halt yiyeceksin. kavga edenlerden öte milletin birbirini yemesini zevkle izleyip telefona kaydeden öküzlere ne demeli.

Welcome to America hocam   Kavgaya kimse müdahale etmez, neden? Çünkü kavga edenlerden birisi müdahale edene "ben bu müdahale eden yüzünden zarar gördüm" diyip dava açabiliyor  O yüzden herkes kenardan izler

• TaKo kullanıcısına yanıt

Bilmiyordum söylediklerinin etkisi olduğunu teşekkürler hocam 

• rica etsem Plus Collection için yardımcı olur musunuz..Ben 10 aydır işzsizim garsonum 1 dakikanızı ayırsanız yeter. 🙏
  • Bu akşam araştırmam sonucu Samsung Q60T sipariş vermeyi düşünüyorum. Var mı içimizde kullanan? Hem normal kullanım hem Playstation için ideal midir?

• Arkadaşlar yeni ürünler ne zaman gelecek var mı bilgisi olan ?

• Arkadaşlar selam. Web uzerinden store den bisiler alcam. Oyuna tikliyorum. Fiyat sekmesi gozukmuyor. Cok enteresan. Var mi bisiler bilen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • chakal131 kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum, fiyatının çok üstünde bir tv, tavsiye ederim.
    Siyahları çok güzel
    Arka aydınlatması çok güzel
    One remote çok güzel çalışıyor

Fakat bu tv de hdmi2.1 yok, yani 4k 120fps alamıyorsun ki pek gerekte yok açık konuşmak gerekirse.
  • PS5'i Amazon.de'den almıştım. Az önce mail geldi, hediye olarak 1 yıllık Plus üyeliği için %25 indirim kodu gelmiş :) yurtdışından PS5 alan varsa maillerini kontrol etsin.

14 gün içinde kullanılması gerekiyormuş, Türkiye PSN'de geçerli olup olmadığını henüz kontrol etmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mesutc28

Arkadaşlar yeni ürünler ne zaman gelecek var mı bilgisi olan ?

+++

• chakal131 kullanıcısına yanıt
    Varsa imkanı q80 yoksa q70 ki parlaklığı ve oyun performans I çok iyi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakkan034

Tam anlamiyla yine olmaz hocam, ben sahsen satip ya 7p yada astro a50 alicam. Yani ps4 doneminde zevkl aldigim kulaklik resmen cöp gibi oldu ps5 te

Alıntıları Göster

A50 de optic baglanti hocam yanlisim varsa duzeltin..ps5 icin onunda bir esprisi kalmiyor..

• İkinci kolu almak isteyen varsa şuanda Hepsiburada'da görece ucuza, 900 liraya satılıyor. TR'de gördüğüm en düşük fiyat bu. Ama satıcı Hepsiburada'nın kendisi değil.

https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-5-dualsense-controller-ps5-sony-eurasia-garantili-p-HBV00000W1ER9

Keşke geliştirmeseler şu siteyi. Cyberpunk gibi patch geldikçe daha da bozuluyor sinirlerim bozuluyor. Ağız tadıyla bir ''2.'' bile yazdırmadı yukarıda. Şimdiden mesaj düzenlenmiyor. Hiç elleşmeseniz keşke. Forum çalışıyordu bir şekilde. @Citizеn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifeless. -- 23 Aralık 2020; 18:50:16 >

• brkekc B kullanıcısına yanıt
    q80 ile q60 arasında ciddi fiyat farkı mevcut. Bu fark verilebiliyorsa q80 de değil q95t derim :)

Ama q70 in t sürümü tavsiye edilmiyor şu an. Alıp da pişman olan çok ve q60 ile aralarında 1500-2000 tl fark var, bu farka deyecek bir tv değil q70t, ha q70 in r versiyonunu (2019 model) bulabilirseniz düşünülebilir ama q60 la aralarında aman aman bir fark yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alican88

A50 de optic baglanti hocam yanlisim varsa duzeltin..ps5 icin onunda bir esprisi kalmiyor..

Alıntıları Göster

Evet hocam, fakat astro resmi bi aparat cikardi bunun icin. Sorunsuz bir sekilde kullaniliyor

• İyi akşamlar arkadaşlar iki gündür pstoredan fifa21 almaya çalışıyorum cüzdanıma para yüklerken sorun yaşıyorum sürekli "Bir hata oluştu lütfen tekrar deneyin " hatası alıyorum. 1 dk önce yükleme yaptığı kartı sonraki denemede yazdığım hatadan dolayı kabul etmiyor kafayı yicem.
    4 farklı kart denedim yinede olmuyor. Oyunu doğrudan kart ile almaya çalışıyorum bu seferde yine aynı hatayı alıyorum. Kartı tanımladığımda bankadan gelen mesajda "playstatıonnetwork kaydı tamamlanmıştır kartınız yurtdışı alışverişe açık olması halinde alışveriş yapabilirsiniz" diyor ayrıca internet bankacılığında kart hareketlerinde 0,00TL harcama şeklinde görünüyor. Yardımcı olacak birileri varsa ACİLLL.

• Playstation 5 i kapanıp bir daha asla açılmayan var mı? Safe modeda bile kapanıyor. Mavi ışık, sonra direkt güç kesiliyor. Oyun oynarken oldu. Garantiye göndersem ne kadar beklerim?
  • Arkadaşlar PS5 İçin şuan da kullandığım tv modelim LG43UJ701 led tv var LG55CX OLED TV düşündüğüm ve araştırdığım model sizce alırsam çok büyük bi fark görürmüyüm yoksa değmezmi kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim teşekkürler
  • alpkcyn A kullanıcısına yanıt

sorunuz biraz çelişkili.

cihaz şuan hiç açılmıyor mu? safe moda alıp açıyorsunuz ardından hemen kapanıyor mu?

hangi oyunu oynarken oldu? hata kodu verdimi yoksa direkt kapandı ve hiç açılmıyor mu? Türkiye cihazı mı yurt dışı cihazı mı?

• 
Sayfa: önceki 36733674367536763677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.