Şimdi Ara

PlayStation 5 | ANA KONU | En Kaliteli Konsol |

12 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 39 Misafir (29 Mobil) - 16 Masaüstü35 Mobil7 Android
5 sn
77.458
Cevap
654
Favori
3.763.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2794
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3194
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 13
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1904
  • Favoriye Eklediklerim 668
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Raising Kratos (3194 mesaj) Perro_De_Levantamiento (1383 mesaj) Thejoker58906 (1145 mesaj) Press a Key (1115 mesaj) Mr Sherlock Holmes (1075 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (38252 mesaj) Mobil (22304 mesaj) Mini (3397 mesaj) Uygulama (13504 mesaj)
  • @
123 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #4
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> PlayStation 5 | ANA KONU | En Kaliteli Konsol |
Giriş
    6901 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ilkerarici1110

|
    |

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Ya arkadas ben bu kadar aptal konsol gormedim. Miles morales oynuyorum yuzde 86 ya kadar sorun yok bolum bittikten sonra sehire geldi oyun ve karakter 10 fps e dustu inanilir gibi degil cevre 60fps hersey yag gibi akiyor karakter 10fps oldu takila takila oynaniyor.

Oyunu kapadim actim, konsolu kapadim actim performans modunu 2 kere degistirdim. Menuden ayarlardan degistirdim yine ayni bu nedir abi

Karakterin kıyafetini değiştir bi' :D

|
    |

Karakterin kıyafetinden dolayı öyle olabilir. Animasyon filmine benzetmek için öyle yaptılar. Farklı bir skin deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ScRyedd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

TLOU : Part 2 konusunda daha fazlası var aslında arkada çalışan ekipten bir kaç kesit. :)

Ben bunları gördüğümde ağzım açık kalmıştı ve takdir etmiştim gerçekten fırsatınız olursa bakmanızı öneririm. :) Ancak oyuna yeni başladıysanız şuan için bakmanızı önermem çünkü mekanlar felan gösteriyor VFX yapımı ve diğer şeyler.

https://forum.donanimhaber.com/the-last-of-us-part-2-teknik-analiz-konsept-tasarimlar-ekran-goruntuleri--144331507

Diğer konu ise başka bir boyut çünkü PS4'de yapılanlar aslında işin piri dediğimiz nokta. Çünkü Firmalar sadece Grafik Motoru veya animasyonlar değil içeriğine kodlar ve diğer teknik detayları da ekliyor.

Benim daha önceden paylaştığım videolar vardı Real-Time olarak örnekler ve gösterildiği Ekran kartına bakılacak olursa :

UE4 - Storm test ( GTX 970 )

Rebirth: Introducing photorealism in UE4 ( 1080Ti )

PS5 Real-Time Gameplay

@OldReview

|
    |
    Bahsedilenler: OldReview

• Emekli Yönetici
    9642 Mesaj

Degistim butun kostumler acik zaten bi tanesini giydim boyle oldu ulan geride gelmiyor butun hepsini giyip denedim yok bug a girdi oyun hataya bakin abi @j0ffline@koftehor1

• Teğmen
    106 Mesaj
    quote:

Ya arkadas ben bu kadar aptal konsol gormedim. Miles morales oynuyorum yuzde 86 ya kadar sorun yok bolum bittikten sonra sehire geldi oyun ve karakter 10 fps e dustu inanilir gibi degil cevre 60fps hersey yag gibi akiyor karakter 10fps oldu takila takila oynaniyor.

Oyunu kapadim actim, konsolu kapadim actim performans modunu 2 kere degistirdim. Menuden ayarlardan degistirdim yine ayni bu nedir abi

• Yüzbaşı
    699 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    ps4player

Komik olan ne ?

|
    |
    callavera kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Anakart: Asus Rog Maximus VIII Hero DDR4 3800 Mhz | İşlemci: Intel Core i7 Skylake 6700K | Ekran Kartı: Asus Rog Strix GTX 1080 8 GB GDDR5X 256Bit | Ram: HyperX Predator 32GB (4x8) 3000 Mhz CL15 | İşlemci Soğutucu: Corsair Hydro Series H115i | HDD: Seagate 1 TB 7200 RPM | SSD: Samsung 850 Evo 500 GB | P.S.U: Corsair 650W Modular | Kasa: Corsair 780T Full Tower | Monitor: Asus Rog Swift PG278Q 27 inc 2K 144 Hz 1 Ms G Sync
  • Yüzbaşı
    627 Mesaj

Karakterin kıyafeti değil de, kıyafete eklediğiniz özelliklerden biri bu. Adını hatırlamıyorum ben de aynı sorunu yaşamıştım redditten çözdüm. Kıyafeti değil üzerine taktığınız ekleri değiştirin 😀
    |
    |
    ScRyedd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    106 Mesaj
    quote:

Degistim butun kostumler acik zaten bi tanesini giydim boyle oldu ulan geride gelmiyor butun hepsini giyip denedim yok bug a girdi oyun hataya bakin abi @j0ffline@koftehor1

Kıyafet parçalarını gadgetları da değiştir. Onlardan biri yapıyor o animasyonu.

|
    |

Suit power veya suit modlarından biri o zaman sanırım. Onları değiştirin bi sorun çözülecektir diye düşünüyorum

|
    |

• Yarbay
    2818 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Ellie_Williams

İşin ucunda Naughty Dog varsa şok olmak normal geliyor bana artık :)

Uncharted 3'ün çöl sahneleri, Uncharted 4'ün E3 2015'te gösterilen Gameplay'i nasıl hâla daha şaka gibi geliyorsa bana, aynısı E3 2018'de de oldu, bu oyunları oynarken de. Duyuracakları projelerde de bu her zaman devam edecek.

Naughty Dog işçiliği gerçekten ayrı bir seviye, sunumda, animasyonda vs. zaten zirvedeler.

Bu adamların oynanış içerisinde yaptıkları mimik ifadelerini, diğer firmalar AAA oyunlarının sinematik anlatımında kullanamıyor, hiç abartmadan söylüyorum seviye farkı bu işte. Arada uçurum var. Bu farkı şu an Naughty Dog'dan daha net ve keskin açan yok. Sinematik Sunumu falan salmışlar, artık Oynanışa geçiş yapmışlar. Delilik resmen.
    |
    |
    OldReview kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3547 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Senin hatan hocam spotçudan 500 e alıp bitirince 440 a geri satardın en kötü ihtimal 700 vermek ile hata etmişsin. Ayriyetten NomadCry hocama katılıyorum. Multi oynamayacaksan yayın bile yapsan o fiytı vermek saçma olmuş
    Mesela şimdi de Demons souls için kardeşlik arıyorum yanaşan yok mecburen satın alacam. Oyunu fiziksel alamam ki. Alsam bile satamam. Marmaris gibi küçük bir ilçede yaşıyorum. Burada böyle PS oyunlarını alıp geri satacağım yerler yok. İnternetten alsam bile satma konusunda sıkıntı çıkar. Adamların parayı verip vermeyeceğinin garantisi yok. Üstelik pazarlık muhabbetlerine girerker falan uğraşamam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Ersin ÇAKI

Mesela şimdi de Demons souls için kardeşlik arıyorum yanaşan yok mecburen satın alacam. Oyunu fiziksel alamam ki. Alsam bile satamam. Marmaris gibi küçük bir ilçede yaşıyorum. Burada böyle PS oyunlarını alıp geri satacağım yerler yok. İnternetten alsam bile satma konusunda sıkıntı çıkar. Adamların parayı verip vermeyeceğinin garantisi yok. Üstelik pazarlık muhabbetlerine girerker falan uğraşamam.

Alıntıları Göster

İnternette satıcı olmak risksiz, parayı önceden alıyorsun sonra kargoluyorsun sonuçta. Bizim forumun ikinci elinde oyun satan arkadaşlar var.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |
    || AMD Ryzen 9 5900X / 1866 FCLK || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB SSD || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ@3733MHZ RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma || Cougar Conquer Kasa || Logitech G930 Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 5 / PS VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi ve Apple Pencil || DJI Mavic Air 2 Fly More Combo Drone || Apple MacBook Pro 16'' (2019 Late) - Intel Core i9 9880H / 32 GB 2666MHz DDR4 / 1TB SSD / AMD Radeon Pro 5500M 8 GB ||

• Yüzbaşı
    412 Mesaj

aynen dostum. oyuncu biri aldı
    |
    |
    Tatar2613 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6901 Mesaj
    quote:

Tamamdir arkadaslar evet onlardan kaynakliymis cozuldu cok sukur sagolun

|
    |
    ps4player

Naughty Dog'a sonsuz saygılar demek ki yapılabiliyor ki yapıyorlar adamlar. Diğer bazı Firmalar keşke ders alsa ama nerdeee.

|
    |
    Ellie_Williams kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Anakart: Asus Rog Maximus VIII Hero DDR4 3800 Mhz | İşlemci: Intel Core i7 Skylake 6700K | Ekran Kartı: Asus Rog Strix GTX 1080 8 GB GDDR5X 256Bit | Ram: HyperX Predator 32GB (4x8) 3000 Mhz CL15 | İşlemci Soğutucu: Corsair Hydro Series H115i | HDD: Seagate 1 TB 7200 RPM | SSD: Samsung 850 Evo 500 GB | P.S.U: Corsair 650W Modular | Kasa: Corsair 780T Full Tower | Monitor: Asus Rog Swift PG278Q 27 inc 2K 144 Hz 1 Ms G Sync
  • Yarbay
    2809 Mesaj
    Az önce bir oyunu sildikten sonra menüde dolaşırken sistem yazılımıyla ilgili bir sorun çıktı dedi. Hatayı bildire bastım. Konsol kapanmadı. Menü tekrar açıldı.

4-5 oyun kurup sildim hiç böyle bir hata almadım hocam değişik bir hata olmuş yazılımsal sıkıntı olacağını düşünüyorum iyi yapmışsınız bildirmekle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardamax -- 29 Kasım 2020; 22:59:8 >
    |
    |
    koftehor1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Bebek Oyunları
Webtures SEO;SEO Nedir?
Canlı Tv izle
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,297
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.