Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: frkmngr9153 , oguzxz Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 9 Misafir - 9 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
180.859
Cevap
1.521
Favori
9.827.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
20. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 31683169317031713172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En iyisi de sizin olsun hocam. Teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ardamax kullanıcısına yanıt

ignorance is bliss" Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Valla hocam silahtan silaha o r2 tuşunun zorluğu değişiyoe bazı anlarda geç kalınabiliyor. Deneme şansın oldu mu bilmiyoeum ama ilerleyen zamanlarda seri olarak ilerlemede kullanıcı zorlayabilir bu tuş zorlaması

Yok hocam deneme fırsatım daha olmadı sadece test edenlerin ve karşılaştırmalara bakınca tepkime süresi Diğer kollara nazaran daha iyi sonuç vermiş. :)

Tabiki de R2 tuşunun zorluğu değişeceği için Ayarlardan bu kısım deaktif edilebilir diye düşünüyorum.

• Ardamax kullanıcısına yanıt
    Bunun bi tık üstü Kafayı yemek🤠

• mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Chicken translate in de mükemmel. Cehaletin mutluluğunu bence trtışmayalım. Burada cehaletten bahsetmiyoruz. 120 hz e geçtiğin tv ne olursa olsun bit ve raytracing kaybı olacağı burda sayfaşarca konuşuldu. Bu konuyu tekrar açman mantıksız dedim. İnatla anlamaman benm cahil değil senin anlamak istemeyip bu konuda yeteri kadar cahil olduğunun göstergesidir. İngilizcede yazarak kendini bir şey sanmanda ayrı güzel olmuş devam böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardamax -- 20 Kasım 2020; 10:43:5 >
  • Bunun ne gibi avantaji olacakki ben anlamadim. Bende hizli olan baskasinda da hizli olacak zaten capraz platform icin soyluyorsaniz 0.0001 saniyenin kime ne etkisi olacak aradaki ping farkindan zaten ayni tas ayni hamam.

• E yani ama arkadaşa anlatamadık ne yapacaksa akan gbps değerini anlamadım gitti

• Babangida Babayaro kullanıcısına yanıt
    Gule gule kullanin hocam kazasiz belasiz insallah.

• Cold war ps5 surumu diye ps5 yukseltilebilir surumunu almisim 70 lira istio

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

Steam sürücüleri yayınlandı ancak gyroscope ve adaptif tetik gibi özellikler henüz çalışmıyor. Sony gerçekten çok iyi bir iş çıkarttı. Bilgisayarda kullanmak için bir tane almayı düşünüyorum.

Alıntıları Göster

Sony onun için de bir güncelleme hazırlığı içerisindeydi yabancı bir sitede bunun ile alakalı bir yazı okumuştum. DualSense'nin de ayrıca bir güncelleme alıyor olması ve geliştirilebiliyor olması güzel bir şey.

• fitamino kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. En güzeli sizlerin olsun. Darısı alamayanlara diyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Chicken translate in de mükemmel. Cehaletin mutluluğunu bence trtışmayalım. Burada cehaletten bahsetmiyoruz. 120 hz e geçtiğin tv ne olursa olsun bit ve raytracing kaybı olacağı burda sayfaşarca konuşuldu. Bu konuyu tekrar açman mantıksız dedim. İnatla anlamaman benm cahil değil senin anlamak istemeyip bu konuda yeteri kadar cahil olduğunun göstergesidir. İngilizcede yazarak kendini bir şey sanmanda ayrı güzel olmuş devam böyle

Sayfalarca tartışılması konsolun kullanıcılara ulaşmasından önceydi ve bir belirsizlik üzerinden konuşuldu. Forumda önceki sayfaları okumadan direk son mesaja bakan bir çok üye var. Size göre faydasız onlara göre faydalı olacaktır. Siz gözlerinizi kapatıp konsolun eksiklerini görmeden gelebiliyorsunuz ve mutlusunuz. Bırakın hassas kullanıcılar okusun, izlesin, öğrensin.

• quote:

Orijinalden alıntı: fitamino

Bunun ne gibi avantaji olacakki ben anlamadim. Bende hizli olan baskasinda da hizli olacak zaten capraz platform icin soyluyorsaniz 0.0001 saniyenin kime ne etkisi olacak aradaki ping farkindan zaten ayni tas ayni hamam.

Bunun avantajı olur mu olmaz mı bilmiyorum çünkü Rekabetçi oyunlar ile aram pek iyi değil. Ancak testlere bakılacak olursa böyle bir karşılaştırılma yapılmış. Artık bu durum ne kadar önemli veya değil bunu bilmiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Sony onun için de bir güncelleme hazırlığı içerisindeydi yabancı bir sitede bunun ile alakalı bir yazı okumuştum. DualSense'nin de ayrıca bir güncelleme alıyor olması ve geliştirilebiliyor olması güzel bir şey.

Alıntıları Göster

Muhtemelen bir çok firma Sony'nin adımını takip edecektir. Ben merakla bekliyorum.

• İlk partilerde görülen sıkıntılar umarım yazılım kaynaklıdır, onun çözümü kolay eğer donanım kaynaklıysa üzer.

• Dinlenme modunda on porttan sarj ediyor bende, ayrica freek kullananlar mevcut freekleri takabilirler
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• Hakkan034 kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun hocam

• Hakkan034 kullanıcısına yanıt
    İyimiş hocam genelde ön usb portlar pek şarj için kullanılmadığı hatalar arasında verilmiş. Benmki ön usb den ayarlarını açmama rapmen 1-2 dakika edip şarj sonra etmeyi bırakıyor. Arka usb porttan devam ediyorum şimdilik.

• Arkadaşlar çok hata alan varmış alanlar ? Sizce yeni bir versiyon beklenir mi ?

• https://www.ign.com/wikis/playstation-5/Controller_Not_Charging

• 
Sayfa: önceki 31683169317031713172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.