Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Blackkk , kun0s , kun0s Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 12 Misafir - 13 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
180.854
Cevap
1.521
Favori
9.826.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31653166316731683169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: De4dPan

Merhaba klavyenin marka modeli nedir acaba

k750 solar hocam.

• 1 gün boyunca deneyimledim konsolu şimdi yola çıktım iş gereği ankaraya dönüyorum,evde çok duramayacağım için ps5 oyun siparişlerimi iptal etmiştim the last of us part 2,daysgone ve bugsnax denedim daysgone 4K 60 fps akıyor yükleme süreleride baya kısalmış oynamayan arkadaşlar mutlaka oynasın,astro playroom bitirdim çok zevkliydi özellikle oyun göndermelerine bayıldım,gece 12 den sabah 8 e kadar konsol rest modundaydı 2 tane oyun indirdim sabah hiç bi sıkıntı yaşamadan açtım, dualsense harbiden devrim olmuş astro playromda harbi tanıtımını yapmışlar gelen rüzgar sesi yağmur dolu titreşimleri falan harika uncharted 4 e dualsense güncellemesi gelsede şu fırtınalı bölümleri tekrar oynasam diye düşünmeden edemedim,müsait bi zamanında spiderman ve demon soulsu alıp uzun soluklu oynarım umarım bu çok kısa oldu o kadar bekledik 1 gün kurcaladık bitti 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Japonyadan PS5 alsak herhangi bir sorun yaşar miyiz ps4te farklılık oluyordu ya bölgelere göre NTSC Sistem falan bilgisi olan var mı? Cevaplarsanız çok sevinirim

• Hocam nabtın yazık alete

• GebreSelassie G kullanıcısına yanıt

Japonya'da satılan cihazlarda x ve o tuşlarının görevleri bize göre ters PS4 te güncelleme ile çözmüşlerdi ayarlardan değiştiriliyordu ama ps5 te nasıldır bilmiyorum onun dışında cihaz aynı cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sea_wolf kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. Ben ps4 pro cihazını kullanıyorum. Garantisi süresi bitti fakat cihaz temiz. Sizce cihazı kutulu oyunları ve 2 ds4 ile 3500 bandına satıp yurt dışından ps5 almak mantıklı mıdır ? Garanti olmuyor yurt dışı cihazlarda ama herhangi bir sorun yaşanabilir mi acaba ?

• Sub ustune yatay kur hocam. Ben de cok dar bi odaya kurdum dikey ama arkalarini acik biraktim. Cihazi iki defa dorder saat acik biraktim denedim. İsinma durumu olmadi. Oda da 12m2 😂

• snakefatih kullanıcısına yanıt

O olay ps5le birlikte tamamen kaldırıldı. Bölge farkı olmaksızın her yerde x giriş tuşu artık.

• Hakan.Kayikci34 kullanıcısına yanıt
    Zamanında xbox 360 almıştım. Kadıköy’den. Bir dükkan vardı hatırlamıyorum. Peynir ekmek gibi satıyordu. Ps3’e göre hem ucuz hem de daha güçlü bir makinaydı. 1 sene içinde Xbox 360 “3 kırmızı” dediğimiz hatayı verdi ve makine çöp oldu. Elektronik tabi ki şans işi ama şans kötüye dönerse para ve moral kaybı oluyor.
    -Microsoft bildiğim kadarıyla yurtdışından alınsa bile belli oranda garanti veriyor. Ki ben ona rağmen garantili olarak siparişimi verdim.
    -ilk parti konsollardaki hata oranı görece olarak yüksek olabiliyor, konsolda arıza çıkarsa sonrasını hesap etmeniz gerekir,
    - Yaz sonuna doğru konsollardaki hata geri beslemeleri ile konsollar donanım ve yazılım olarak daha stabil olacaktır. Ben de yazın ABd’den gelecek tanıdığıma PS5 digital siparişi vereceğim. Eğer ki sıkıntı çıkarsa onunla geri gidecek. Hesabı iyi yapmak gerekiyor bence.

• Leo Langstrumpf kullanıcısına yanıt
    Hocam peki Japonyadan alırsam herhangi bir sorun yaşar mıyım? Görüntüde olsun başka bir şeyde olsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: blackzeros

sony'de 11 test yapiyor 3'unde 18 gbps de hata veriyor, 8 testte 8k 40 gbpsde testi geciyor, hani buna bakarak bu kablo hdmi 2.1 degildir denemez.

digital foundry sonynin kablosunu xboxta deneyip oyle soylemisti yanlis hatirlamiyorsam.

Alıntıları Göster

Sony PS5 HDMI 2.1 Bandwidth is Capped at 32Gbps (vs Xbox Series X 40Gbps)

8bit çıkış vererek maksimum kapasitesi olan 32Gbps'e ulaşıyor.

Bu video'da 8bit, 10 bit,12 bit çıkış ile bant genişliğinin nasıl değiştiğini ve hesaplandığını da anlatmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 20 Kasım 2020; 9:56:17 >

• ben burun cekme sesi disinda bir ses alamadim. harika gozukuyor.

• İlk gece sabahladik cihazda ses te olmadi kasma da

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Beyler oyunda cihazın mavi ışığı, düz beyaz ışık oluyor falan normal mi bu? Dualsense rengi de sanırım hesap değiştirince değişiyor? Sizde durum ne?

Dualsense rengi oyunda can barının rengine göre değişiyor. Tam can varken yeşil, can azalınca sarımsı, can bitince ve ölünce kırmızı oluyor. Vay arkadaş.

• Fan sesi konusunda şunu söylemek istiyorum. Cihazdaki fan sesi ve ısınma ilk günden belli olmaz. Ps4’ü 2014’te aldım ve 2015’te fan sesi başladı. Aradaki bir senede hiçbir ses yoktu. O yüzden zamanla belli olur. Ayrıca umarım herkes sorunsuz bir şekilde alıp kullanır.

• Bu özellik yeni değil ps4te de var zaten hacı

• quote:

Orijinalden alıntı: formw3

Bu özellik yeni değil ps4te de var zaten hacı

Bende PS4 yoktu. Xbox kullanıcısıydım geçen nesilde. PS4'ü sadece arkadaşların evinde falan oynuyordum onda da FIFA, Pes falan.

• quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

Umutsuz şekilde, bulunduğum yer deki avm yi gezeyim dedim bir tane stok buldum aldım fiziki olarak :) şoktaym umutsuzca satış danışmanına sordum... Dedi abi var.. Dedim sar hemen :)

Düşünemiyorum valla şansa bak, sevincinide belli edemez insan ayakları yerden kesilir : ))))))

Güle güle kullanın...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Bende PS4 yoktu. Xbox kullanıcısıydım geçen nesilde. PS4'ü sadece arkadaşların evinde falan oynuyordum onda da FIFA, Pes falan.

Alıntıları Göster

Ozaman oynayacağiniz cok oyun var şanslisiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jean001

https://streamable.com/jub96c

Buradan buyurun.
    Coil whine.

Bu arada rest mode’da gelen bundan çok daha az. O andaki sesi almak için 15cm kadar yakına gelmek lazım.

Ama bu videodaki ses ana menüde beklerken kaydedildi ve 2 metreden duyuluyor.

Hocam evet bu zırıltı ilk ps4 aldığımda benim başıma gelmişti gerçekten sinir bozucu bi ses.

• 
Sayfa: önceki 31653166316731683169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.