Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (3010. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: GALDER Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
180.861
Cevap
1.521
Favori
9.827.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 30083009301030113012
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lllmag07

daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama baya güzel yapmışlar. ps5 içinde benzer bir videosu var aynı kanalın.

Sırayla kanaldaki oyun dünyası ile ilgili tüm skeçleri izlemeye başladım. Resmen bağımlılık yaptı. Her şey çok güzel işlenmiş, çok eğlenceli skeçler. Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 15 Kasım 2020; 2:47:30 >
  • Uncle Trevor kullanıcısına yanıt

hayir kanada dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: John Denver

hayir kanada dostum

Anladım hocam

İyi günlerde kullanın Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LunarOgred kullanıcısına yanıt

tv onunde yeri olmayan olabilir. tv' sini sehpa uzerine koyan bir suru insan var. ornegin tv'nin yaninda yer yoksa onune koymak istemeyebilirsiniz cunku cihaz buyuk ve tv nin alt kismini kapatiyor yan koydugunuzda. bende denemek istiyorum bunu. ilk defa deneyecek kisi olacaksam ne mutlu bana Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• mc994 M kullanıcısına yanıt
    Yazılımla 200 hz gerçek değer değil televizyonunuz 60 hz ve sadece 60 fps alabilirsiniz 120 fps vermez onun icin gerçek panel hızı 120 hz olan tv lazım ama bence 120 fps çok oyunda olmaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adim adim gidelim

Oncelikle turkce dil secenegi kanadadan aldigim konsolda da bulunuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uncle Trevor kullanıcısına yanıt

Burada yazanlar neyin hesabı anlamadım. SeriesX 18 saniyede yüklüyor oyunu.

• Dakka 1: 868 mb guncelleme almis.

2- kol baya bi agir. Tek elle tuttugunuz da hissediyorsunuz.

3- kablosuz kumandaya da bir guncelleme almis pesinden o geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Denver -- 15 Kasım 2020; 1:24:21 >

• Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Burada yazanlar neyin hesabı anlamadım. SeriesX 18 saniyede yüklüyor oyunu.

Ana menü'den oyunu başlatma + load etme süresi

Oyunun ilk açılma süresinde PlayStation çok hızlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uncle Trevor -- 15 Kasım 2020; 2:36:43 >
  • 2 konuya aciklik getirelim.

1- konsolu amerikadan da alsaniz turkce secenegi mevcut.

2 Tr psn ile giris yaptiginizda Ps Collection icin 19 Kasim i beklemeye gerek yok suan mevcut.

• Konsolu tv nin arkasina da koysaniz. Gamepadi gormedigi yerden de calisiyor.

• Gamepad e alışabildin mi ? Ben özellikle fifa oynarken sorun yaşayacağım gibi hissettim büyük geldi baya

• quote:

Orijinalden alıntı: LuqueTr

Yazılımla 200 hz gerçek değer değil televizyonunuz 60 hz ve sadece 60 fps alabilirsiniz 120 fps vermez onun icin gerçek panel hızı 120 hz olan tv lazım ama bence 120 fps çok oyunda olmaz

Hocam peki yazılımla 200 Hz diyor. Ne demek istiyor o zaman ? Ne anlamı kalıyor ki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mc994 -- 15 Kasım 2020; 2:50:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Denver

Konsolu tv nin arkasina da koysaniz. Gamepadi gormedigi yerden de calisiyor.

Konsolun oyun oynarken ve menülerde çıkardığı ses, rest mode ve lan kablosu kullanıyorsanız onun hakkındaki geri dönüşlerinizi bekliyorum hocam. Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

• Xbox botları ile sıradan bir gün. Ben bunların TLOU Part 2'de yedikleri haltı oyunu bitirdikten sonra gördüğümde (oyun çıktıktan sonra bitirene kadar foruma ve metasına bakmamaya özen göstermiştim) şok olmuştum, yılın oyunu ödülünü alacak oyunu bot saldırısı ile yerin dibine soktu herifler kullanıcı puanında. Her gün trollükte seviyeyi artırıyor bunlar Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A98986428

Tam bir zavallı Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• quote:

Orijinalden alıntı: kataaay

Xbox botları ile sıradan bir gün. Ben bunların TLOU Part 2'de yedikleri haltı oyunu bitirdikten sonra gördüğümde (oyun çıktıktan sonra bitirene kadar foruma ve metasına bakmamaya özen göstermiştim) şok olmuştum, yılın oyunu ödülünü alacak oyunu bot saldırısı ile yerin dibine soktu herifler kullanıcı puanında. Her gün trollükte seviyeyi artırıyor bunlar  

İşin komik yanı bunlara kanan ps kullanıcıları da oldu. Ortam sakinleşti şimdi daha sağlıklı değerlendiriliyor. Last of Us 2 GOTY olduğunda salyalarını akıtacak o metascore'a 0 verenler ve internette trolleyenler

• 
Sayfa: önceki 30083009301030113012
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.