Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1976. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: NatDrake Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 16 Misafir - 17 Masaüstü
5 sn
180.840
Cevap
1.521
Favori
9.825.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19741975197619771978
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NBA 2K21 next-gen ne zaman görücüye çıkacak acaba.
  • Az önce ön sipariş konusuna baktım da, verenlerin %90’ından fazlası dijital siparişi vermiş kardeşliğe güvenip sanırım.

Şimdi kardeşlik şu anki haliyle iyi güzel de, Sony 3’ten 4’e geçerken değiştirdiği gibi 4’ten 5’e geçerken de değiştirmesin bu kardeşlik mevzusunu? Ona güvenip PSN detayları belli olmadan dijital sipariş etmek büyük risk değil mi? Kutuluda takas her zaman olacak fakat bu kardeşlik konusunda biraz Sony’nin ağzına bakıyormuşuz gibi geliyor. Ne düşünüyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teemo Erdoğan -- 20 Eylül 2020; 19:8:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teemo Erdoğan kullanıcısına yanıt
    böyle bir durum olursa şahsen ben konsolu satarım keza başka türlü oyun işi imkansız. Yurtdışından alacağım için konsolu satsam bile zarar etmeyeceğim ortada.

• tdsi kullanıcısına yanıt
    Gırtlağa kadar doludur da 😁

• Dark-Samurai kullanıcısına yanıt
    ne diyosun hocam? açık ol eleştirin neye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Hattori-

ne diyosun hocam? açık ol eleştirin neye?
    Benim yazdiklarim biraz dusunebilen insan icin ne demek istedigim cok açik ki anlayan insanlar varken senin halen "ne diyosun hocam" "acik ol elestirin neye" diye soru soruyorsan beni blokla ve muhattap olma. ;)
    Kardeşlikte sorun olsa bile ki olacağını sanmıyorum. Gene dijital alırım. Çünkü ps4'e ilk çıktığında infamous second son haricinde kutulu oyun almadım bile. Hem kargo beklemesi var, hem çizilme riski var. Ayrıca benim bulunduğum bölgede kutulu oyun alıp satması da zor. Rize'de olduğum için Rize içerisinde takas edeceğin veya satacağın kişi sayısı az ancak fifa pes gider. Diğer şehirlere de kutulu oyunu rize den takas etmem ve satmam zor, çünkü işin içine yüklü kargo masrafı giriyor.
    Değiştirmezler. Değişirse PlayStation macerası türkiye için son bulmuş olur. Kimsenin kutulu oyun alacağını sanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Sony 3 den 4 e geçerken değiştirmedi ki kardeşlik işini ps3 varken değiştirdi 4 çıkmadan 2 3 yıl önce. Şu anda tekrar bir değişim yapacağını sanmıyorum. Ne zaman tamamen dijital geçer ozaman tek kişiye düşürür.

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Açıkçası PlayStation’un Türkiye macerasının adamların gram umrunda olduğunu düşünmüyorum. Dünya pazarının % kaçını Türkiye oluşturuyor? Adamların zaten zararına konsol sattığını biliyoruz oradan para kazanamıyorlar, e oyunlar da kardeşlikle takasla vesaire satıldığı için normalde bile az olan satış miktarı katbekat azalmış oluyor. 540 liralık oyun fiyatlarıyla zaten pek canlı olduğu söylenemez yani. Türkiye Sony’nin gram umrunda olsa Hint PSN’de sarılan oyunlar TR’den daha ucuza gelmezdi diye düşünüyorum.

• Playstation plusla kasım 2020 de büyük update geliyormuş ve bir sürü oyun eklenecekmiş sisteme. gow'dan tut days gonelara kadar falan....

ben şimdi anlamadım bunlar ps5 özel mi şuan? yoksa ps4 sahipleri de yararlanabilecek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Playstation plusla kasım 2020 de büyük update geliyormuş ve bir sürü oyun eklenecekmiş sisteme. gow'dan tut days gonelara kadar falan....

ben şimdi anlamadım bunlar ps5 özel mi şuan? yoksa ps4 sahipleri de yararlanabilecek mi?

Gamepass ile yarisamaz ilk kez konsol alana yarar sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: Persona_6

kesinlikle katıyorum. Okan Yalabık müthiş uymuş Nathan Drake in sesine, Elena ya Ceyda Düvenci mükemmel olmuş. Sully ye de Ege Aydan, anca bu kadar güzel olur.

Alıntıları Göster
    Muhteşem

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Playstation plusla kasım 2020 de büyük update geliyormuş ve bir sürü oyun eklenecekmiş sisteme. gow'dan tut days gonelara kadar falan....

ps5 için geliyor. ps4 hakında bilgi vermediler sunumda

• arkadaşlar hepimiz kardeşiz hepimiz yurtdaşız birbirimizi kırmayalım değmez şu 3 günlük dünyada
  • quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

ps5 için geliyor. ps4 hakında bilgi vermediler sunumda

Alıntıları Göster
    tühh. bende bir an kasım ayında tüm ps plus sahiplerine bu oyunlar bedava olacak gibi bir umuda kapılmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 20 Eylül 2020; 19:58:6 >
  • 
Sayfa: önceki 19741975197619771978
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.