Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1425. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: alphi3458 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 23 Misafir - 23 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.860
Cevap
1.521
Favori
9.827.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 14231424142514261427
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kasiyordu iste? 30 fps idi buyuk ihtimalle ama ara videolarda takilmalar oluyordu oynarkende drop cok yaşıyordum agir cekim gibi oyundu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çikko kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Bir tarafta oyuncu dostu Microsoft OneX in fişini çekiyor, öbür tarafta pis, kaka Sony PS4 için sunum hazırlıyor. Nesil bitişine gerçekten başyapıt 1 değil 2 oyun çıkararan Sony ama Microsoft oyuncu dostu. Açık söyleyeyim, benSony yöneticisi olsam LOUII yi de GoT yı da PS5 açılış oyunu yapar ortalığı yıkardım, yapmadı adamlar.

Microsoft daha 1-2 ay önce dedi ki en az iki sene çıkan oyunların tamamı tüm konsollara çalışacak, Spencer da desteklercesine ekledi biz oyuncunun özgürlüğüne inanıyoruz, oyuncunun platform kısıtlaması olmasın.. Çok güzel değil mi, şahane bir düşünce. Sonuç, Microsoft OneX in fişini çekti. Ben elimde 18 aylık gamepass ve OneX ile afedersiniz şey gibi kaldım ortada.

Kızgınım abi, kandırıldığımı hissediyorum. Sony de yarama basar gibi PS4 e sunum çıkarıyor. Mahsus yapıyorlar sanki(tabiiki mahsus yapıyorlar😉)
    Yav şöyle boş mesajlar atarak neyi hedefliyorsun sonyden allah razi olsun tlou2 bir basyapit oynayarak nesili kapattimda micrososft ne zmn one x in fisini cekmis sadece uretim durduruldu bunun sebebini kör tavuk bile biliyor series s den dolayi böyle carpitarak mesaj yazarak neyreye varmaya çalışıyorsun one s hala uretilcek mesela one ne diyeceksin( digital version haric oda series s den dolayi) ayrica XBOX 1.TARAF OYUNLARI 2 YIL BOYUNCA ONE SERISINEDE GELECEK bu kadar basit lafi carpitma burda herkezw yanlis bilgi vermen dogru degil tartismak istemiom ama mesajin o kadar yanci bir mesajki yani insan yalan bilgi verirken bu kadar rahat olmamalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beklenen haber geldi. PlayStation 4 un destekledigi tum direksiyonlar PlayStation 5'te de calisacak.

https://www.gtplanet.net/ps5-supports-ps4-driving-wheels-20200803/

• SoP’de büyük ihtimal tırt oyunlar gösterecekler beklentiye girmeyin. Bol bol 60-70 metalı VR ve İndie oyunları olur.

• Ds4, ps5 de çalışmayacak belki ps5 klavye ve mouse aparatı olmaz.

• Bu paylaştığınız oyunlar ilk defamı ps4 e çıkıyor? Olayım tam anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Agulec40

Yav şöyle boş mesajlar atarak neyi hedefliyorsun sonyden allah razi olsun tlou2 bir basyapit oynayarak nesili kapattimda micrososft ne zmn one x in fisini cekmis sadece uretim durduruldu bunun sebebini kör tavuk bile biliyor series s den dolayi böyle carpitarak mesaj yazarak neyreye varmaya çalışıyorsun one s hala uretilcek mesela one ne diyeceksin( digital version haric oda series s den dolayi) ayrica XBOX 1.TARAF OYUNLARI 2 YIL BOYUNCA ONE SERISINEDE GELECEK bu kadar basit lafi carpitma burda herkezw yanlis bilgi vermen dogru degil tartismak istemiom ama mesajin o kadar yanci bir mesajki yani insan yalan bilgi verirken bu kadar rahat olmamalı

Alıntıları Göster
    Aranızda yazıştıklarınızdan bağımsız olarak şunu söyleyeyim: one x evet fişi çekilmiş durumda. halo dışında gelen oyun yok. geleceklerde ıvır zıvır oyunlar. Xbox one x kullanıcıları mağdur ve cihazlarını hafiften satışa çıkarıyorlar. xbox sayfasında ki yazışmaları da referans gösterebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Ds4, ps5 de çalışmayacak belki ps5 klavye ve mouse aparatı olmaz.
    haklısın. PS5 oyunlarında cronusmax türü cihazlar ilk etapta işlevsiz olacaktır
  • mkmdesign kullanıcısına yanıt
    Güzel bir haber. Olması gereken de buydu zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Ds4, ps5 de çalışmayacak belki ps5 klavye ve mouse aparatı olmaz.
    ds4 sadece ps5 e çıkan oyunları desteklemiyor diye biliyorum hocam ben yani örnek lou2 yi ds4 ile ps5de oynuyabilecez.

• Marvel Avengers'a Spider-Man karakteri ücretsiz güncelleme ile PS4 ve PS5'e özel olarak 2021 yılında eklenecek!

https://www.psu.com/news/spider-man-confirmed-playable-in-marvels-avengers-exclusively-for-ps4-and-ps5-launching-in-early-2021/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 3 Ağustos 2020; 20:48:38 >
  • ps5 dijital 399euro standart 499 euro diye bir haber gördüm sızdrılınmıs diye bu doğrumu fake mi ?

edit.

400 eurodan çıkarsa alırım ben 4-5 k arası olur dimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonthor -- 3 Ağustos 2020; 20:47:45 >
  • bu arada aklıma takıldı diyelim biz dijital versiyon aldık harici olarak dvd playerı usb ile taksak çalısırmı 200 300 tl civarındalar zaten.
  • Sonthor kullanıcısına yanıt
    Öyle birşey mümkün değil.

• Karakter bile exclusive

• Sonthor kullanıcısına yanıt
    Fiyattan daha Sony’nin haberi yok :) Şaka bir yana hem Sony hem Microsoft birbirini bekliyor fiyat için. Bakalım ne kadar daha devam edecek bu durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: White Room by a Window

Fiyattan daha Sony’nin haberi yok :) Şaka bir yana hem Sony hem Microsoft birbirini bekliyor fiyat için. Bakalım ne kadar daha devam edecek bu durum.
    zaten bulduğum kaynakta pek güvenilir değil ama 400 euro olarak çıkarsa dijital sürüm alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyhun erdem

Aranızda yazıştıklarınızdan bağımsız olarak şunu söyleyeyim: one x evet fişi çekilmiş durumda. halo dışında gelen oyun yok. geleceklerde ıvır zıvır oyunlar. Xbox one x kullanıcıları mağdur ve cihazlarını hafiften satışa çıkarıyorlar. xbox sayfasında ki yazışmaları da referans gösterebilirim.

Alıntıları Göster
    One x sonsuza kadar desteklenmiyecek ztn 2 yıl dedi adamlar xboxu savunmak istemiyorum heleki ps konusunda ancak 2 yil i erisinde cikipda gelmeyecek hangi 1. Parti oyun gosterirmisin bizde ogrenelim

• state of play için beklentiye girip kendinizi üzmeyin sonra, açık açık yazmışlar hype yapmayın diye playstation stüdyolarına ait oyun veya ps5 donanım fiyat bilgisi falan görmeyeceğiz.

"State of Play returns this Thursday with a focus on third-party-published games coming to PS4 and PS VR. We’ll have a few PS5 game updates on third-party and indie titles you last saw in June’s PS5 showcase."
  • 
Sayfa: önceki 14231424142514261427
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.