Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (5270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: wardaddy58 , Roronoa Zoro , Bonjoy_xul Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 22 Misafir - 23 Masaüstü2 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
180.906
Cevap
1.521
Favori
9.829.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 52685269527052715272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Midnight Black: $70

Cosmic Red: $75

1ay sonra TL fiyatını öğreniriz.

• Arkadaşlar Cd'li versiyon ile dijital arasında 1.500 Tl fark var.Daha önce ps 4 vardı let go üzerinden cd takası yapıyordum bu nedenle ps5 cd'li almayı düşünyordum fakat forumda araştırırken daha çok dijital versiyon talep ediliyor.Neden dijital versiyon daha çok talep ediliyor benim göremediğim bir avantajı mı var

• Çok uçuk bir fiyat olmaz umarım 2. Kol alacaktım kırmızı çok iyi duruyor bekleyelim bakalım.
  • GürkanTufan7 kullanıcısına yanıt

Umarım hocam tabi bunlar çıkana kadar Döviz kurları ne olur o bilinmez. 2.Kol bende beklettim yeni renkler çıkar alırım diye ama fiyat farki çok olacak gibi gözüküyor :(

• Aynen banada öyle geliyor.
  • BhuRkY B kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın. Memnunmusunuz kullandıktan sonra görüşlerinizi nedir?

Kulaklıktan memnunusunuz acaba?

• Arkadaşlar merhaba. Yurtdışından 2 adet PS5 getirmeyi düşünüyorum 1 ay içerisinde. Piyasadan daha uygun fiyata Türkiye’de satmak mümkün müdür? Doğru konuya mı yazıyorum emin olamadım yanlışsa uyarırsınız siler veya editlerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha yeni kullanmaya başladım. Sanırım biraz joistiği yerine oturtturmayı öğrenmek lazım. İlk denemelerde direk oturmadı, böyle sağa sola kaydırıyoruz. Neyse bu hiç sorun bile değil. Konsolun yanını toparladı ya bana yeter. Kulaklık için stand da aldım. O da gelir bugün-yarın.

Kulaklığı sorduğunuz. Bu 7. Versiyon cihaz. pS5 ile uyumlu. Amazon’dan almıştım. 1 aydan fazladır hemen hemen hergün kullanıyorum. Çok memnun. Kulağıma güzel oturuyor. Ses izalasyonu çok iyi. Mikrofonun içine girip çıkması büyük avantaj. Şarjı 3 gün felan gidiyor. Bağlantı 1 kere bile kopmadı. Kulaklıktaki konuşma sesinizi ayarlayabiliyorsunuz, onun bir adı var da unuttum. Onu çok beğendim. Konuşurken sesinizin ne kadar çıktığını anlayabiliyorsunuz! Onun haricinde konsol ile görsel olarak tam uyumlu, bir set olarak gözüküyor. Ben bugün olsa tekrar aynısını alırım.
    Hayırlı olsun aynı tarihte ben de mediamarkt dan aldım ama hala kolagelsin operasyon merkezinde tutuluyor görünüyor sanırım 2-3 güne anca gelir

hocam ben sana onun olayını söyleyim kolun üstünde mute tuşu var onu tam ortalıyorsun şarj cihazına koyarken tık diye bi ses geliyor hiç uğraşmadan o şekilde koyabilirsin.

• PS5 in 3D Pulse kulaklığını kullanan var mı? Memnun musunuz? Müzik dinlemek için değil sadece oyunlarda keyifli olması açısından düşünüyorum. Padler çok ısıtıyor mu kulakları?
  • sekoni kullanıcısına yanıt
    Aaa dur deneyeyim üstad. Çok teşekkür ederim. O ses geliyor evet işte sadece sağa, sola işi vardı. Onu da hallettik mi cillop olur 👍🏻
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Ben baya araştırmıştım ama deneme imkanım olmadı.

SteelSeries Arctis 7P Wireless kullanıyorum ve çok memnunum. Yurtdışı karşılaştırma sitelerine detayları ve farkları var.
    Ona baktım da hocam 2 bin küsür görünüyor fiyatı pahalı baya

Ben kullanıyorum hocam. Gayet memnunum tavsiye ederim. Hocam ne kadar sure taktiginiza bağlı olarak değişir o ısıtma. Ben suana kadar bir sikinti yada rahatsızlık yaşamadım.

• Bir süre sonra ps5 pro çıkar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom593

Arkadaşlar Cd'li versiyon ile dijital arasında 1.500 Tl fark var.Daha önce ps 4 vardı let go üzerinden cd takası yapıyordum bu nedenle ps5 cd'li almayı düşünyordum fakat forumda araştırırken daha çok dijital versiyon talep ediliyor.Neden dijital versiyon daha çok talep ediliyor benim göremediğim bir avantajı mı var

Kardeşlik sayesinde normalde 600 tl oyunu 150 tl 'ye oynadım . Bitirdikten sonra 135 TL 'ye forumdan başka bir arkadaşa sattım. Bu bile dijital için yeterli.

Ben Amazon’dan 1.850’ye almıştım. Çok iyi kampanya vardı

• 
Sayfa: önceki 52685269527052715272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.