Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (4966. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: erol.star Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
181.981
Cevap
1.535
Favori
9.906.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
346 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
72. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 49644965496649674968
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hevesinizi kırmak istemem ama ben 3'ün remake'ini hiç beğenemedim. 2 harikaydı ancak 3 bence aynı özenle yapılmamış. Yine de iyi oyunlar. Asıl 1 ay sonra village çıktığında buralar çok şenlenecek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koftehor1 -- 7 Nisan 2021; 0:20:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koftehor1 K kullanıcısına yanıt

Sorun yok kırılmaz hevesim hocam, biliyorum olsun. Village çok pahalı anca ekmek banarım bu fiyatlarla. Bugün re2 bitirdim leon ile (favori karakterim bu arada) müthişti oyun. 3 ü de sabaha kadar bitiririm artık, kısa olsun öz olsun :)

• Ben oyunları çok yakın bir arkadaşımla ps4 döneminden beri kardeşlikle alıyorum. Sizin de çevrenizde yakın bir dostunuz veya akrabanız varsa ps kullanan kardeşlik yapın. Hem aldığınız oyunlar kütüphanenizde kalıyor hem de oyunları yarı fiyatına alıyorsunuz. Gerçi benim ps kardeşim korku oyunlarına pek sıcak bakmıyor adamı village pre orderına ikna edene kadar canım çıktı Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | Kardeşlik olmadan bu fiyatlarla oyun piyasası takip edilmez Türkiyede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koftehor1 -- 7 Nisan 2021; 0:27:30 >
  • Biri sms korumasındaki sıkıntıyı anlatırsa çok mutlu olurum bu arada. Benim de hesap smsle korunuyor. Girmek istesem giremeyecek miyim? Sıkıntı genelse ne zamana kadar sürecek herhangi bir bilgisi olan varsa söyleyebilir mi?

Hocam kardeşlik yaptığım biri var ama 250 TL de fazla bence, o yüzden oyunun benim için alınabilir malul fiyatlara inmesini bekleyeceğim.

Hocam geçen hafta cuma gününden beri iki aşamalı koruma için telefona gelmesi gereken SMS telefona gelmiyor. Bu nedenle de hesabından çıkış yapmış olan kişiler hesaplarına erişim sağlayamıyor, sıkıntı yaşayanların PS Türkiye müşteri hizmetlerini araması gerekiyor.

• Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | enteresan 🤔

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kataaay kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam cevap için. Bu durum çözülecek mi peki onunla ilgili bir bilgi var mı?

Birkaç arkadaşın dediğine göre bu hafta içinde çözülemeyebilirmiş, okuduklarımdan anladığım kadarıyla teknik bir sorun söz konusu. Sadece Türkiye mağazası hesaplarında değil, benzeri bir sorun Hindistan mağazası hesapları ve birkaç ülke hesabında daha oluyormuş. Tahminen haftaya çözerler.

• GhostofTsushima kullanıcısına yanıt

rdr2 gibi olur, 2-3 haftaya gamepass üzerinden kaldırılır.

• Reddit’te PS Now ile verilen oyunların PS5 versiyonlarının dahil olmadığını yazmışlar. Bunu forumdan deneyen oldu mu? Ben de Marvel Avengers indirmeyi denedim; ama, sadece PS4 versiyonu gözüküyor. Öyleyse hiç indirmeyeceğim.

https://www.reddit.com/r/PS5/comments/mlh14i/ps_nows_new_games_are_ps4_only_no_ps5_upgrade_path/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Kolesne -- 7 Nisan 2021; 3:3:15 >
  • Max_Kolesne kullanıcısına yanıt

Bende Borderlandsi indirdim ve sadece ps4 versiyonu var. Böyle saçma şey görmedim ben ya, PS Now gitgide daha da kötü bir servis oluyor, Sony bu işleri hiç beceremiyor cidden.

• Max_Kolesne kullanıcısına yanıt

US psnden denemek için 1 usdye 1 aylık psnow aldım 29 nisanda bitecek, maalesef denilen doğru, psnowda oyunların sadece ps4 sürümleri var, açıkçası indirilebilen oyunlar da beni tatmin etmedi, bu haliyle kesinlikle yıllık 60 usd verilecek bir hizmet değil

• Mk4Ever. kullanıcısına yanıt

Uzun zaman MMO oynadıysanız,lineer oyunlar sıkıcı gelebiliyor sanırım.Ben de GoW'a 30dk'dan fazla dayanamayıp silmiştim.

• Cihazda demon's souls ve spider man bittikten sonra şimdilik yapacak pek bir şey kalmadı bir süredir gamepass ile pc den devam ediyorum yeni ex çıkana kadar da böyle gider herhalde.

• İyi satış yapıyordu hâlâ Rockstar aslında Gta 5'in kötü yola düşmesi iyi oldu 🤣 Gta 6 için umutlanabiliriz. ☺

• quote:

Orijinalden alıntı: nier

rdr2 gibi olur, 2-3 haftaya gamepass üzerinden kaldırılır.

sanirim gta5 ilk geldiginde 5 ay, rdr2 de 4 ay kalmasti

buyuk ihtimalle next gen versiyonu cikana kadar kalir gibime geliyor.

ilk ps5 e gelecekti degil mi next gen gta?

• 2013'te çıkmış bir oyunun xbox game pass'a bu kadar geç çıkması anormal bence. The last of us 1'in plus'a çıkması gibi bir şey bu, bence çok normal. abartı bir durum yok. rockstar zaten gta 5'in kaymağını çoktan yedi, hatta posalarını bile yedi bu anlamda, gta 5'ten alacağını çoktan aldı zaten.

• Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Outriders görsel karşılaştırması. Mark Cerny bu işi biliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamerasi -- 7 Nisan 2021; 10:28:34 >
  • Onvious kullanıcısına yanıt
    Hayır 2 konsola da aynı anda gelecek.
  • 
Sayfa: önceki 49644965496649674968
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.