Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (941. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: theheretic Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.852
Cevap
1.521
Favori
9.826.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
55. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 939940941942943
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Persona_6

Alıntıları Göster
    Bu listede kazanan kesinlikle xbox, bir kere istikrar var diğer ikisine bak istikrarsızlar

• Nintendo'ya bak sen. Helal olsun adamlara, sessiz sessiz yıllardır işi götürüyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Nintendo'ya bak sen. Helal olsun adamlara, sessiz sessiz yıllardır işi götürüyorlar.
    2017 de çıkıp, 2013 de çıkan Xbone'a 10 milyon fark koyup kalite diye bağıran konsola sessiz dememek gerekiyor. Üreilen Exclusive prodüksiyonların hepsi potansiyel Goty adayı olurken, Japonya ve Amerika dışında da son iki yıldır rakibi platformlardan daha fazla satıyor. Trajik olan ise sadece buralarda övülen ve istatistiklere bakıldığı zaman dünyanın sallamadığı Gamepass gibi sistemlere karşı on milyon farkı 720p ve mikro kart olduğu halde koyabildi.

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• quote:

Orijinalden alıntı: kunglao

ps4 e silent hill gelebilir mi

Alıntıları Göster
    Bu saatten sonra çok zor hocam ben ümidi kestim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zooe

Ps5 konusunda osmanlının genişlemesini bile gördümya gam yemem😁😁
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Nintendo'ya bak sen. Helal olsun adamlara, sessiz sessiz yıllardır işi götürüyorlar.
    Çünkü adamların rakibi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vector x-31 kullanıcısına yanıt
    Hangine Güldün Reis beraber gülek 😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-02177D6B6

House of Cards deme hiç. Breaking Bad ayarında olacak diziyi son sezonunda batırdılar

Bendeki TV hem PS3 hem PS4 için yeterliydi zaten oyun dışında da 4K içerik fazla olmadığı için Full HD fazlaca yeterliydi de PS5'de 4K TV'ye geçmek şart oldu. Şu modeli beğendim.https://www.vatanbilgisayar.com/sony-55xf9005-55-139-cm-4k-uhd-android-smart-tv-dahili-uydu-alici.html Şuan ki televizyonum da Sony. İnanılmaz memnunum. Bunu da alsam 10-15 sene kullanırım.
    Bu TV güzel ama HDMI 2.1 olmadan PS5 in hakkını veremezsin... Sana bu TV yi tavsiye ediyorum ben Pusuda bekliyorum

gelmesini

• quote:

Orijinalden alıntı: -Hattori-

2 gündür the order 1886'ya başladım da o nasıl grafiktir be kardeşim taa 2015 de hayvan gibi grafik yapmışlar cinematiğe girdimi çıktımı anlayamıyorum 2.çıkar umarım
    The order hey gidi hey ne oyundu bee sene 2015 Gözümde canlanır, koskoca mazi

Sevdiğim nerede? ben neredeyim?
    Suçumuz neydiki, ayrıldık böyle
    Kaybolmuş benliğim, ben ne haldeyim…

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Fiyat 6899 TL gibi bisey olacak cihazin.
    Nerden biliyosun hacım vahiy mi geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

Aynısını ben de sordum Sanki başka bir şey sormuştum gibi adam yok spider-man 2 godof War 2 bilmem ne oyunlarını sıralamış ya Ben öyle bir şey sormadım ki Sadece dedim ki dijital olayı biterse ne yapacak Çünkü şu an oyunlar oldu 500 TL Düşünsene dijital halk bitmiş direkt oyna 500 TL veriyorsun kimse bu şekilde almaz şu an dijitalli kısmı devam ettiği için 150 TL'ye alabiliyorsun böyle güzellik varken adam bu sistem kapanırsa niye alsın Xbox tarafı bu konuda biraz daha iyi
    Hocam dijital oyun olayının bitmesi İmkansız aksine henüz daha yeni başlıyor... Artık oyunda CD devri kapanmak üzere
  • Dictattor kullanıcısına yanıt
    Zaten Nintendo konsol olarak en popüler 2 . marka.
    2019 yılına kadar Xbox 150 milyon satış yapmışken, Nintendo 320 milyon satış yapmış. Playstation ise 450 milyon satış yapmış.

Aslında karşılıştırılsa bile Ps ve Xbox arasında pek de bir rekabet yok.

• İlla konsol alacaksam ps alırım.
    Diğerleri zaten pc den de oynanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zooe

Hangine Güldün Reis beraber gülek 😂😂
    Osmanlı mevzusuna koptum ^^
    Sorma yaw Abd nin Sömürgeciliğinden Ps5 e konuyu bağladık 😀😀

Kaç tane oyunda 8k veya 120 fps olacak ki hdmi 2.0'lı tv hakkını veremesin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnosis.

Benim de gözüme şu model çarpıyor ama oled tercihinin yanlış olduğunu söylüyor insanlar
    LG OLED55B9PLA
    Bu modelde hdmi 2.1, 4k120 hz, yapay zeka, dolby vision, dolby atmos gibi öne çıkan özellikler var.
    Fiyatı da 8.899 lira bu fiyata daha iyisi var mı bilmiyorum
    Oledlerde yanık oluyormuş zamanla ama ne kadar doğru bilmiyorum hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Bu TV güzel ama HDMI 2.1 olmadan PS5 in hakkını veremezsin... Sana bu TV yi tavsiye ediyorum ben Pusuda bekliyorum

gelmesini

Alıntıları Göster
    Ses ve görüntü ürünlerinde Sony'den şaşmam. Bu modeli de alabilirim de daha gelmemiş sanırım.

Aslında ses sistemimi de yenileyebilirim ama sağlam bir kulaklık mı alsam onun yerine diyorum.

• Boş yere HDMI2.1 TV almaya kalkmayın yeni konsollar için. 4K/120fps oyun göremeyeceğimiz için sorun yok. Ha future proof olsun diyorsanız orasını bilemem. VRR,ALLM şuanki bir çok TV de zaten var.

• PS5'de yer alacak olan 3d ses olayı için ev sinema sistemi gerekli midir? Yani sadece tv hoparlöründen ses alıyorsak PS5'deki yeni ses teknolojisini deneyimleyebilecek miyiz?

• 
Sayfa: önceki 939940941942943
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.