Şimdi Ara

PlayStation 5 | ANA KONU |

5 sn
50.167
Cevap
461
Favori
2.190.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2114
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2334
  • Ortalama Mesaj Aralığı 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 18
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1432
  • Favoriye Eklediklerim 471
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Raising Kratos (2334 mesaj) Perro_De_Levantamiento (995 mesaj) Mr Sherlock Holmes (892 mesaj) Ellie_Williams (811 mesaj) Thejoker58906 (762 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (23772 mesaj) Mobil (14996 mesaj) Mini (2572 mesaj) Uygulama (8825 mesaj)
  • @
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> PlayStation 5 | ANA KONU |
Giriş
    318 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tospik

Surpriiiiiz :))

Xbox on siparis kitlenmis durumda baya brother.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsinin selamı var..

• Binbaşı
    1083 Mesaj

Az sayıda konsol on siparişe çıktı diye haberler var. Ayrıca on siparişte sıkıntı çıkması çok normal. Konsolu 1-2 kişi almayacak sonuçta :))

Kaynak:https://wccftech.com/low-xbox-pre-order-quantities-a-concern-for-gamestop-employees-xbox-series-s-to-be-limited-to-two-units-per-store/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tospik -- 23 Eylül 2020; 2:7:35 >
    |
    |
    Baki8824 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: çikko

Hepsinin selamı var..

Bunlar için zaten bütün sevdamız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
    58 Mesaj
    Hocam bu amazon dan konsolu ucuza alan arkadaşlar ne kadara ve nasıl aldı? Benim bir arkadaşım da amazondan ön sipariş verdi ancak 660€ gibi bir ücreti vardı. Bir de acaba bu sadece ps5 veya xsx için mi oldu?
    quote:

Orijinalden alıntı: tr_emirhan

Hocam bu amazon dan konsolu ucuza alan arkadaşlar ne kadara ve nasıl aldı? Benim bir arkadaşım da amazondan ön sipariş verdi ancak 660€ gibi bir ücreti vardı. Bir de acaba bu sadece ps5 veya xsx için mi oldu?
    Hocam amazon almanya dan , tüm vergiler +kargo ücreti dahil =

Dijital 465 euro
    Diskli 567 euro

Teşekkürler hocam cevabınız için. Bugün arkadaşımın aldığı xbox oda ps5 diskli ile aynı fiyat ancak yukarda gördüğünüz gibi 658€ geldi. O arkadaşların aldığı fiyat ile neredeyse 100€ bir fark var.
    |
    |
    Perro_De_Levantamiento kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Gif çok güzel..

Playstation 5’i ilk aldiğimizda evli abilerimiz yengelerimizden, kız arkadaşı olan dostlarımız sevgililerinden trip yemez umarım

Ps4’ü ilk aldığımda, o anki hevesle dünyayla bağım kopmuştu resmen ilk günler.. Hey gidi zaman

|
    |
    Perro_De_Levantamiento kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2686 Mesaj

Evli çocuklu abiler onca işin arasından oyuna ayıracak zamanı bulabiliyorlarsa helal olsun. Evlilik öldürüyor böyle zevkleri genelde.
    |
    |
    çikko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Sony online oynamayi bedava yapmali bence. Ps+uda gamepass gibi biseye cevirebilirler.
    PS'nin online hizmetleri aşırı kaliteli ve online oyunlar aşırı dolu. Kaldırırlarsa kalitenin düşme ihtimali de var.
    |
    |
    Ps5 icin yapilacak Spiderman remastered oyunu Ps4 un kayit dosyalariyla calismayacak. Bunlar dalga geciyor galiba

XBOX - PSN-STEAM ID:Lazmuteahhit Assetto Corsa Competizione,Forza Motorsports7,F1,Ace Combat 7,Starwars Squadron,Titanfall 2 ve Ghost Recon Breakpoint PVP icin ekleyebilirsiniz. Ayrıca multi platform Oyun grubumuz icin iletisime geçebilirsiniz.

NOT: Funboylar itinayla bloklanır, bu yaştan sonra uğraşamam hiçbirinizle. Malı mülküyle övünen uzak dursun.
  • Yarbay
    7465 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mkmdesign

Ps5 icin yapilacak Spiderman remastered oyunu Ps4 un kayit dosyalariyla calismayacak. Bunlar dalga geciyor galiba
    ps4 için yazılmış save dosyasının ps5 de çalışmaması normal değilmi hocam? ayrica oyunlarda farklı biri remasterd..

|
    |

Orijinalden alıntı: Perro_De_Levantamiento

Sonuçlar gözükmüyor hocam, yardımcı olayım.

Alıntıları Göster
    bu adamın fanbasei sonyciler zaten
    |
    |

• Binbaşı
    1937 Mesaj
    Reditteki anket. Disk versiyonu alanlar digital in üç katı. Çoğunluk disk versiyonu ön sipariş geçmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedycruiser -- 23 Eylül 2020; 8:53:6 >
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Mr Sherlock Holmes

Evli çocuklu abiler onca işin arasından oyuna ayıracak zamanı bulabiliyorlarsa helal olsun. Evlilik öldürüyor böyle zevkleri genelde.
    Yok hocam öyle olmuyor. Evliyken playstation alabilmek için önce eşime xbox 360 ve knect aldım kendisi spora başladı ve hoşuna gitti. Bende ps4 aldım akşamları 1-2 saat oynuyordum. Çocuk doğunca ps4 ile büyüdü haliyle 2. Kol almak zorunda kaldım. Şimdi 9 yaşında ps5 heyecanla bekliyor sülalece oyuncuyuz hiç sorun olmuyor.
    Asus ROG Strix Z490-G Gaming Wi-Fi Intel Z490 4600 MHz DDR4 // INTEL Core i5 10400 Soket 1200 10. Nesil // ASUS TUF GeForce RTX 3080 10GB GDDR6X 320 Bit // GSKILL Trident Z Neo RGB 16GB (2x8) DDR4 3600Mhz CL16 // GSKILL Trident Z Neo RGB 16GB (2x8) DDR4 3600Mhz CL16 // Adata XPG SX8200 Pro 256GB 3500MB/1200MBs NVMe PCIe M.2 SSD // Seasonic Focus Plus 850W 80+ Gold // CORSAIR Crystal Serisi 280X RGB Tempered Glass USB 3.0 Beyaz Mid Tower Kasa // 65ju7500 4k tv
  • Yarbay
    5534 Mesaj

Aklın yolu bir, Sony yine dünyanın en güzel single player oyunlarını yapacaktır eminim ama bu kendini beğenmiş tavır beni rahatsız etti. Cebime de dokununca ilişkimize bir süre ara vermeye karar verdim. Umarım bu tavır çok uzun sürmez.

|
    |
    maşık kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    640 Mesaj

Sınırsız çizilmiş

|
    |
    çikko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2686 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Yok hocam öyle olmuyor. Evliyken playstation alabilmek için önce eşime xbox 360 ve knect aldım kendisi spora başladı ve hoşuna gitti. Bende ps4 aldım akşamları 1-2 saat oynuyordum. Çocuk doğunca ps4 ile büyüdü haliyle 2. Kol almak zorunda kaldım. Şimdi 9 yaşında ps5 heyecanla bekliyor sülalece oyuncuyuz hiç sorun olmuyor.

Alıntıları Göster
    Allah mutluluğunuzu daim etsin ama herkes sizin gibi şanslı değil Baya sorun edenler de oluyormuş

Reklamlar
Radyo Dinle
SEO
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.