Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1377. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: jybe , Trident682 , Trident682 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
181.261
Cevap
1.523
Favori
9.856.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 13751376137713781379
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok az dayanabilmiştim Şuan ışın izleme ile hiç duramam 😁😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zooe -- 27 Temmuz 2020; 21:33:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lllmag07 kullanıcısına yanıt
    Hocam o dediğin doğru zaten geçen senemiydi bı haber vardı o kadin demo boyunca hep arkamizdaymiş zaten. Boşa evham yapmamişiz yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu meret çıksa da alsak ekonomi akşam akşam gene şahlanmaya başladı, Euro 8.1 oldu. Hala 3 sene bekleyip alırım diyen var, 3 seneye Euro 20 TL olur böyle giderse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark dragon -- 27 Temmuz 2020; 21:43:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lllmag07 kullanıcısına yanıt
    P.T. cidden baya korkunçtu. Hatta en korkunç oyunlarda zirvelerde olur. Silent Hill 1 ve Silent Hill 4 The Room da öyleydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tospik

Bizimkileri üretim hattında yakalamışlar :))

Off çok iyi haber, düşün God of War a, Last of us a özel kapak tasarlayıp satacaklar, sen çıkaracaksın beyazı ,bunları takacan falan özelleştirilerbilir olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Aynen, Kena Bridge of Spirits harika olmuş. Kaliteli oyun nasıl olur, onun dersini vermişler. İnanılmaz beğendim.
    Öyle aldatmacalı Console Launch exclusive değil, direkt konsol exclusive. Sadece Ps5 konsolunda olacak sonra Pc ye gelecek.

• Bana da abes geliyor hocam, kendilerini savunmaları gerekirken biz bunları savunuyoruz, sorsan yalan yanlış konuşuyoruz, abartıyoruz, ya da çekemediğimizden böyle diyoruz.

Yeşil perde göze inince olan paralarına oluyor, tabi bizim umurumuzda mı? Hayır değil.

Sadece yapılanın aldatmaca olduğunu söyleyip uyarıyoruz, yoksa kim ne alıyorsa alsın :)

• jiraiiya kullanıcısına yanıt
    P.t nin iptalinden sonra Twitter da del Toro nun konamiye küfür ettiği bir tweet i hatırladım

• Judgment oyunu 52 liraya düşmüş tr psn de sizce değer mi,sadece yakuza 0 bitirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: okan855

Judgment oyunu 52 liraya düşmüş tr psn de sizce değer mi,sadece yakuza 0 bitirdim.
    Ben de alıcam o oyunu, yakuzayı sevdiysen onun çok benzeri, oyunun geçtiği şehir bile aynı ama 52 tl ye değer her türlü.

• Medium un oynanış görüntüleri çıkmış. Oyun AA galiba hiç büyük bütçeli bir oyuna benzemiyor. Hiç bana göre değil ama PS5 e gelince puanları iyi olursa deneriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 27 Temmuz 2020; 21:14:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Persona_6

Ben de alıcam o oyunu, yakuzayı sevdiysen onun çok benzeri, oyunun geçtiği şehir bile aynı ama 52 tl ye değer her türlü.

Alıntıları Göster
    Baktığımda bugüne kadar en fazla 114 liraya düşmüş fiyatı,biranda 52 liraya düşünce acaba alma vakti geldi mi dedim bende.d
    Kütüphaneye ekleyelim , en azından oyunsuz günler geldiğinde stokta bulunsun.

• okan855 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle alınır, ghost of tsushimayı bitirince buna başlıcam.

• Valla Artık Aylar geldi geçiyor Ama zaman gelmedi hala Nisanda sattım proyu Ps5 e iki kere Bilendim fiyat filan bakmıycam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zooe -- 27 Temmuz 2020; 22:23:16 >
  • Twitter da God of War yönetmeni Cory Barlog üstünde müthiş bir baskı kuruyor God of War hayranları. Millet God of War part 2 nerde diye soruyor. Cory de o ne , neden bahsettiğinizi bilmiyorum diye gif atıyor. Millet delirmis durumda

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 27 Temmuz 2020; 21:36:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zooe

Valla Artık Aylar geldi geçiyor Ama zaman gelmedi hala Nisanda sattım proyu Ps5 e iki kere Bilendim fiyat filan bakmıycam
    bende haziran sattım bekliyorum ama fiyat bile belli olmadı hatta Fifa 21 bile aldım :D
  • mnybjk kullanıcısına yanıt
    Ps5 Te ilk oynayacaklarım
    Fifa 21
    Yeni Call of date
    Bf5 denerim mutlaka
    Destny 4k 60 fps denerim belki

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Şu meret çıksa da alsak ekonomi akşam akşam gene şahlanmaya başladı, Euro 8.1 oldu. Hala 3 sene bekleyip alırım diyen var, 3 seneye Euro 20 TL olur böyle giderse
    sorma hocam. dıj güçler gece gece azdılar saldırıyorlar. ben 1-2 sene sonra alırım diye düşünüyordum ama bu gidişle bekledikçe daha çok zarara gireceğiz. türkiye simülasyonu zor
  • bende fifayı aldım bekliyorum, last of us 2 kesinlikle ve evde kalan 8 10 oyun daha var
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

Bu mesaj silindi.
    bunlar hep amariganın oyunları
  • 
Sayfa: önceki 13751376137713781379
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.