Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1375. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
21 Misafir (2 Mobil) - 19 Masaüstü2 Mobil
5 sn
180.852
Cevap
1.521
Favori
9.826.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
46. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 13731374137513761377
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://twitter.com/geronimo_73/status/1287766650390028289?s=19
    Project athia oyunun yapimcisi bilgiler vermis arkadaslar ingilizcesi olan cevirse guzel olur birde ps5'in ust duze pclerden I/O performansi cok fazla demis arkadaslar teknik bilgisi olan aciklarsa guzel olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende daha uygun fiyatlı olacağı için dijital edıtion almayı düşünüyorum.Hem daha şık duruyor

• Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

İlk 9 oyun sadece Playstation 5 te, diğerleri Ps5 ve Pc de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 27 Temmuz 2020; 19:11:28 >
  • mg3 M kullanıcısına yanıt
    Kısacası, Açık Dünya olacağını açıklamış, Ps5'in mimarisini ve özel Ray Tracing teknolojisini övmüş.

Bu arada Project Athia'dan aşırı umutluyum, gördüklerim beni nedense çok heyecanlandırdı, tanıtılanlar arasında favorilerimde :)

Şu güzelliğe bakın:
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 27 Temmuz 2020; 20:16:52 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Square Enix oyunları animasyon özürlü olduğundan mıdır bilmem bana çok itici geliyor. Umarım Project Athia ile bu önyargımı kırarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Press a Key

Kısacası, Açık Dünya olacağını açıklamış, Ps5'in mimarisini ve özel Ray Tracing teknolojisini övmüş.

Bu arada Project Athia'dan aşırı umutluyum, gördüklerim beni nedense çok heyecanlandırdı, tanıtılanlar arasında favorilerimde :)

Şu güzelliğe bakın:
    Beni bizim ana exclusiveler dışında en etkileyen oyun KENA oldu, aşırı beğendim çok kaliteli çok iyi gözüküyor oyun

• AH.C kullanıcısına yanıt
    Hocam Square Enix oyunlarını genel olarak ben de sevmem, hatta sevmeme nedenimiz bile aynı, ama Project Athia ben de heyecana sebep oldu.

Umarım iyi bir oyun olur, umarım Square Enix'in yapımlarına alışacağım bir projeyi sonunda bulabilirim.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Kaliten hakkında foruma böyle bir iz bırakman ne guzel oldu. Daha fazla muhatap olamayacağım, kusura bakma.

• quote:

Orijinalden alıntı: MuharremAylar

Dijital versiyonun 400 dolar olucağina inanılıyor.
    vallahi bedava, umarım öyle olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuda siyaset yapıp onuda ezana bağlayanamız eksikti oda geldi çok şükür.Daha ne tuhaflıklar göreceğiz bakalım.

• Evet, Kena'da çok ilgimi çekti benim :)

• Şu leş iğrenç siyaset pisliğini bari buraya bulaştırmayın.

• Konuyu siyasete çekmeyin mis gibi oyunlar var onu konuşun.

Ya da bunu konuşun Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 27 Temmuz 2020; 19:58:57 >

• Oyun icin giriyoruz buraya.Siyaset konuşmak istesek onun da konuları var gider orda konuşuruz. Her konuyu en sonunda siyasete bağlamamız bizim millete has bir durum galiba...

• 
Sayfa: önceki 13731374137513761377
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.