Şimdi Ara

Playstation 4ü satıp Xbox One almak mantıklı mı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba , uzun zamandır Ps kullanıcısıyım. İnanılmaz bir yarış ,araba ve Simülasyon oyunu aşığıyım. İlk defa Xbox One alma isteği oluştu Forza oyunu inanılmaz güzel bir oyun uzun zamandır takip ediyorum oyunu. Bu sefer baya istekliyim sizce mantıklı mı eğer mantıklı mı cevaplar için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efe Çağınlı -- 19 Nisan 2017; 20:1:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence su aralar pek mantikli degil. Az bekle, MS Scorpio ile neler duyuracak onlari gorup oyle kararini verirsin

• Forza çok iyi oyun ama

• Hocam elinde 500 600 tl varsa hiç ugraşam direk 2.el al geç beklemeye gerek yok

• PS4'ü satmadan XBOX al. Yoksa pişman olursun. PS4'te Gran Turismo var.
  • Teşekkürler hocam

• Satmadan almaya yönel...
  • 11. ayda one s aldım. Sonra dayanamadım şubatta ps4 pro aldım. 2 ay gibi bir süre 2 konsol takıldım. Ama çok zor oluyor plus bir yandan live diğer yandan ikisine de oyun al zaman ayır falan epeyce sıkıntılı iş. Ps4 Pro yu sattım one s ile devam etmeye karar verdim. Hiç birinin fun ı değilim ikisininde birbirine göre artıları var. Yarış oyunu seviyorsan Forza bence önde olan bir yarış...
  • bilgisayarın yok mu? Windows store da indirime giriyor arada oradan alabilirsin, aynı oyun.
  • bende ps4 satıp xbox alanlardanım, iki konsolda çok iyi, kendine has exc. leri mutlaka oynamalısın. bende sizin gibi racing oyunlarına bayılıyorum. forza kesinlikle çok iyi ;) horizon 3 ve forza 6 rules ;) bu arada ps4 ünü satmadan mutlaka driveclub oyna. şuan hala dünyanın en iyi grafiklerine sahip yarış oyunu. tahtından indiren yok malesef 3 sene geçmesine rağmen.
  • Drive club oynadım hocam açık dünya olsaydı daha iyi olurdu. O zaman Forza ve Xbox daha mantıklı sağolun

• Peki benim PS4 ne kadara gider 500 gb yanında BATTLEFİELD 1 , BATTLEFİELD 4 , UNCHARTED 4 , CALL OF DUTY BLACK OPS 3

• Hocam satmayın sakın pişman olursun last of us 2 ve yeni god of war a az kaldı bence satmadan almaya yönel

• Alcam XBOX One Forza çok iyi hocam

• Ps4'ü satmadan uygun fiyatlı 2.el xbox one aldım forumdan.

Çok memnunum kardeşim daha çok ps4 oynuyor ben ise sadece Forza Horizon 3 (: Harika,geniş çaplı bir oyun.

Store da indirimlerde çok iyi.İnt kotam iyi olsa 2-3 oyun alırdım.

Bence alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efe Çağınlı

Alcam XBOX One Forza çok iyi hocam

Bence forza için almaya değer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satma yanina almaya bak ben dun pro nun yanina aldim kafam rahat artik

• Ps4 satıp xbox one almak pek mantıklı değil bence. Tabi karar senin. Evet şu bir gerçek ki en iyi yarış oyunları Forza serileri. Ben xbox one s alır almaz kutulu Forza motorsport 6 aldım. Bahar indiriminde param yok diye Forza horizon 3 alamadım. Şimdi demo indirdim kafamı duvarlara vuruyorum borç harç alsaydım diye. En iyi grafik falan hikaye. Yarış oyununda her şeyden önce oynanış olmalı bana göre. Grafik sonraki aşama. Bunu da Forza serisi oynanış ve grafik dengesi ile çok iyi yakalamış. Ama tek oyun için konsol değiştirilmez bana göre. Ha almışken GeoW, Halo vs de oynarım dersen başka. Yalnız başka bir uyarıda daha bulunayım, xbox kontrolcüsü ile oynamaya alışınca ds4 avucunda bir plastik parçası gibi kalacak :)

• Ben de ayni sebepten eylul ayinda 3 yillik PS4um cogu oyunda zorlandigi icin Xbox One S aldim. PS4deki digital indirimlerin cogu maalesef Xboxta olmuyor. Ondan hala multiplatform olan cogu oyunu PS4e aliyorum ama Xboxa su an butun Forza oyunlarini indirimli fiyatlarindan aldim. Forza kalitesinde yaris arabasi oyunu PS4te yok. Gran Tourismo Sport belki iyi olacak ama o da yil sonunda cikacak. Ustune bir de EA Access ile Xbox Live Gold uyeligi alinca Fifa da dahil olmak uzere Xboxta oyun sayim baya artti. Backwards Compatability sayesinde de yazicioglundan 40 tl civarina aldigim gta IV ile red dead redemptioni da oynayabiliyorum. Xboxta en cok Spotify ile digital indirimlerin PS4 kadar iyi olmamasinin eksikligini yasiyorum. Scorpio aciklaninca ama Xbox One S'in fiyatlari kesinlikle dusecek ondan dusuk fiyattan bulamazsan beklemeni oneririm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.